Διοχέτευση ζεστού αέρα στα δωμάτια με βεντιλατέρ

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #61612 από androutso
Εγω δεν βιαζωμε καθολου B) B) B) Η γιαγια βιαζετε εγω εχω ζεστη στο σπιτι μου (ATMOS DS32S). Αν και δεν ειναι πολυ τραγηκα τα πραγματα το σπιτι ειναι ζεστο αλλα τα δωματια ειναι λιγο κρυα. Οποτε γραψε καπου το τηλ μου για να το διαγραψω απο το ποστ ποιο πανω.

ATMOS DC32S

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #61641 από house

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #61646 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
καλημέρα κύριοι το μοτερ 500 κυβικών κάνει 190+φπα(αντέχει τους 170 βαθμούς) .
Ούτε εγώ θέλω να μπω σε ξένα χωράφια φίλε house .
Για αυτό θα ήθελα να πω για άλλη μια φορά ότι ο κύριος Γούλιαρης δεν ανήκει στο δικό μου δίκτυο και ότι ο φίλος μας καλά θα κάνει να ρωτήσει τον κύριο Γούλιαρη αν η kratki του έχει πει ότι σε τζάκι αέρα μπορεί να βάζει πετροβάμβακα ...!!!

Επίσης κάτι πολύ σημαντικό μοτέρ αναρρόφησης στο συγκεκριμένο τζάκι μπαίνει μόνο με συγκεκριμένο τρόπο αλλιώς είναι επικίνδυνο να σας γυρίσουν καυσαέρια !!!!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": leftkp60

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #61695 από δημητριαδης
Αγαπητε κυριε Φιλιππακοπουλε κατι πρεπει να κανετε με αυτο υπαρχουν παρα πολυ που πουλανε τα τζακια σας
και ενοοω τα kratki και δεν ξερουν τι λενε.Ετσι φιλικα το λεω αυτο γιατι εχω ρωτησει για kratki

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #61722 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Κύριε Δημητριάδη εύστοχες παρατηρήσεις κάνετε πάντα και ευχαριστώ πολύ !!! Δύστυχος κάθε μέρα πρέπει να αφιερώνω πλέον τουλάχιστον 2 ώρες για να διορθώνω προβλήματα έστω και τηλεφωνικά από πελάτες που δεν έχουν αγοράσει από το δικό μου δίκτυο !!
Εμείς μέχρι τώρα το ποσοστό προβλημάτων έχει παραμείνει στο μηδέν(να ευλογήσω και λίγο τα γένια μου ) αλλά σίγουρα και δικός μου συνεργάτης κάπου μπορεί να κάνει ένα λάθος εκεί λοιπόν θα είμαι δίπλα και στο συνεργάτη μου και στον πελάτη μας !!!
Η μαμά εταιρία έχει γνώση πλέον από δυσαρεστημένους πελάτες στην Ελλάδα ας πάρει και αυτή τα μέτρα της !!!
Για να καταλάβετε σήμερα μιλάω με μία κυρία από Γιάννενα όπου της έβαλαν μεταλλικό θερμοθάλαμο σε amelia 25 και από επάνω το τύλιξαν με πετροβάμβακα και δεν έφτανε αυτό της το έβαλαν με την μεριά του αλουμινόχαρτου προς τα έξω !!!και προσπαθούσε η κακομοίρα με ανοικτό παράθυρο (στα Γιάννενα) κάθε μέρα εδω και 3 μήνες να "ξεβρομίσει το τζάκι" .πιστεύετε ότι μπορώ να κάνω κάτι άλλο πέρα από να την βοηθήσω τηλεφωνικά ???

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.066 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ