Διοχέτευση ζεστού αέρα στα δωμάτια με βεντιλατέρ

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #61343 από vlastax
Andrutso GEIA, σε προλαβα, ειχα ηδη στειλει μηνυμα στον ΗOUSE οτι με ενδιαφερει το μοτερ, σε μενα α
aπαντουσε και το ανεφερε. πρεπει να κανες πισω! ευχαριστω.
vlastax

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #61387 από house
Αφου δεν με έβρισαν ακομα απ το συτε τη να πω παλι καλα !
Λοιπον ..... βλασταχ εγω λεω να περιμενεις να σου απαντησει πρωτα ο φιλλιπακοπουλος , ο οποιος σε ποστ του αν θυμαμμε καλα , ειχε πει γιαυτην την εστια και ακομα μια , οτι εχουν μεγαλη εξοδο καυσαεριων και οτι αυτοι για να διανιμουν την ζεστη , χρησιμοποιοουν ενα τετοιο μοτερ αναροφησης , το οποιο κανει για αυτες τις υψηλες θερμοκρασιες ! Δεν θελω να σε μπερδεψω , αλλα μας την ειπε οτι μπαινουμε στα χωραφια του (καλα εκανε) και αμα στα πω εγω αναποδα , μετα θα τα ακουσω εγω !
ΠΑντος δεν μιλισε για πετροβαμβακες , αλλα για ποιο δυνατα υλικα ! Αληθεια , ρε φιλος , εσυ το εχεις κλεισει σε κουτι οπως λες με γυψοσανιδα . Ε Δεν σε μυριζει αν το εκλεισες και ποιανει θερμοκρασια πανω απο 200 βαθμους ???? μπες τζακια- ερωτησεις πριν την αγορα - Αντικατάσταση εστίας με foyer ενεργειακό και διαβασε λιγο και τα ξαναλεμε !

Πραγματικα εισται τρελοι ετσι ..... παντος θα σας το δωσω , γιατι δεν το θελω ! αλλα κατσε να δουμε τη θα δουμε !

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #61390 από androutso
Αφού με πρόλαβες κάνω πίσω. Θα σε περιμένω να δω τη θα κανείς. Παντός αν θέλεις έχω και εγώ ένα μοτέρ με διπλή αναρρόφηση 750κμ που είναι για να σπρώχνει τον αέρα. Αλλά επειδή δεν κάνει για μένα να στείλει τον αέρα από το υπόγειο που θέλω να πάω το δίνω δεν το έχω χρησιμοποιήσει καθόλου.
Το μοτέρ είναι από τον Καφφε και είναι το πρώτο από αυτόν τον κατάλογο το CBM/4 -160/150
www.kaffe.gr/datafiles/file/general_cata...38_341_353%20CBM.pdf



Το πειρα 160 ευρο αν θελεις μπορω να στο δωσω 130!

ATMOS DC32S
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by androutso.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #61439 από house
Παμε για ανταλαγη ,
Εγω σου μιλαω γιαυτο ετσι ???? δεν κανουμε λαθος ????

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #61502 από androutso
Είμαι μέσα εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα. Αν και εσύ είσαι οκ τότε δεν μένει να κάνουμε την ανταλλαγή. Το μοτερ ειναι με την φ125 εισοδο και τα 400κμ?
Αν θυμάμαι καλά είσαι από Λάρισα. Πάω αύριο το πρωί και το βάζω στα ΚΤΕΛ και όταν θα πας να το πάρεις μου στέλνεις εσύ το δικό σου.

ATMOS DC32S
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by yagos. Αιτία: παρακαλω διαγραψτε το τηλ απο το ποστ γιατη δεν μπορω να το επεξεργαστω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #61607 από house
Καλημερα , θα σε παρω τηλ , αλλα μην βιαζεσε γιατι μπιπ στην δουλεια τετοιες μερες !
Μαγαζι εχω και τρεχω (μαγαζι που δουλευει τωρα τελευταια μονο γιορτες)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.073 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ