Διοχέτευση ζεστού αέρα στα δωμάτια με βεντιλατέρ

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #60958 από vlastax
Γεια, που βρισκω αυτα τα βεντιλατερ, τους θερμοστατες, τους κοντρολερς κλπ κλπ..??? Εχω κανει αεροθαλαμο με γυψοσανιδα πανω απο το τζακι ζuζια 16κw, kai θελω να στειλω τον ζεστο αερα με αεραγωγο σε αλλα δωματια αλλα δεν βρισκω βεντιλατερ που να αντεχει την θερμοτητα του αεροθαλαμου (???) Ουτε ξερω που θα το εγκαταστησω οταν το βρω. Βοηθειααααααααα..........
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #60965 από δημητριαδης
αν μενεις αθηνα ρικσε μια ματια στισ εταιριες sivar kaffe.
αντε και καλες ζεστες περιμενουμε εντυποσεισ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #60969 από dmtr

vlastax έγραψε: ΓΕΙΑ, ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΒΕΝΤΙΛΑΤΕΡ, ΤΟΥΣ ΘΕΡΜΟΣΤΑΤΕΣ, ΤΟΥΣ ΚΟΝΤΡΟΛΕΡΣ ΚΛΠ ΚΛΠ..??? ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΕΡΟΘΑΛΑΜΟ ΜΕ ΓΥΨΟΣΑΝΙΔΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΤΖΑΚΙ ΖUΖΙΑ 16ΚW, KAI ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΤΟΝ ΖΕΣΤΟ ΑΕΡΑ ΜΕ ΑΕΡΑΓΩΓΟ ΣΕ ΑΛΛΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΒΕΝΤΙΛΑΤΕΡ ΠΟΥ ΝΑ ΑΝΤΕΧΕΙ ΤΗΝ ΘΕΡΜΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΑΕΡΟΘΑΛΑΜΟΥ (???) ΟΥΤΕ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΕΓΚΑΤΑΣΤΗΣΩ ΟΤΑΝ ΤΟ ΒΡΩ. ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ..........


Vlastax Καλωσόρισες,
Σε παρακαλώ γράφε με μικρά γράμματα όπως όλοι μας.
Ευχαριστώ

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #60970 από vlastax
ευχαριστω πολυ, μενω Χανια κρητη, εχω δει τισ σελιδες και των 2, δεν λενε αντοχη στη θερμοκρασια, εστειλα εμαιλ, δεν απαντησαν. SOS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #60981 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
φιλε μου καλησπέρα απο πού πείρες το τζάκι και δε σου είπε οτι μοτερ έχει η ίδια η kratki ???το μοτέρ αντέχει μέχρι 180 βαθμούς .
δόσε περισσότερες λεπτομέρειες για το πώς έφτιαξες την φούσκα οσο αφορά υλικό φούσκας και αποστάσεις.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #61030 από pascoual
φιλε vlastax μπορεις να κανεισ εναν συνδιασμο αυτων:http://www.kaffe.gr/product.asp?catid=618
www.antoniadis.com.gr/product_info.php?products_id=3836
βεβαια το σαλιγκαρι θα πρεπει να δεις που θα το βαλεις αν και θα βολευε φυσικα εκτος φουσκας!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.098 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ