Κατασκευή τζακιού

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #57019 από dimanna
Απαντήθηκε από dimanna στο θέμα Κατασκευή τζακιού
καλησπερα GT και εγω γιαυτο πιστευα οτι υπαρχει το φορουμ......και γιαυτο απευθηνθικα για να ενημερωθω,να ακουσω τις γνωμες σας.....δεν εχω να ρωτησω κατι αλλο με καλυψες εσυ με τον Asteris ευχαριστω για τις συμβουλες σας πραγματικα ειναι χρησιμες.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": GT

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #57058 από GT
Απαντήθηκε από GT στο θέμα Κατασκευή τζακιού
Θα χαρούμε να παραμείνεις στην παρέα μας και όταν με το καλό ολοκληρώσεις το τζάκι σου, να μας κάνεις μια παρουσίαση!

Καλή συνέχεια!


Ακόμα στα πετρέλαια...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #57387 από house
Απαντήθηκε από house στο θέμα Κατασκευή τζακιού
Γεια σας , dimanna πατα - στο καρμα μου , με ποιανει @#@#@$@# ωρες ωρες .....
Αλλα εγω ετσι πως τα ειπες , φανταστικα ενα συστημα αλλα αρχαιας ρωμης ! suspensurae
Πριν λιγο καιρο ειχαμε βρει , κατι τζακια γερμανικα τα οποια ειναι χτισμένα ! Και στα οποια η καμιναδα(χτιστη) εκανε βολτες πισω απ την εστια για να εκμεταλευτει τα καυσαερια ! Εμας μας φανηκε σχεδον παραλογο !

Σχεδον οι ελληνες και μετα ρωμαιοι , χρησιμοποιουσαν καμιναδες, θολους, κριπτες, και ενα σωρο αλλα για να ζεστανουν παλατια, κολοσσαια και ενα σωρο αλλα , μεγαλύτερες κατασκευες απο τα δικα μας σταδια ! Εκει κολαει το suspensurae
Απο τοτε μεχρι σημερα , ακομα ψαχνουμε

Παντος αν ειναι για νεα κατασκευη , ισως τα @#@#@$@# μου σχολια , σε βοηθήσουν να παρεις μια ενεργειακη εστια και σιγα σιγα να καταργήσουμε τα μαγγάνια και τα ανοιχτά τζακια ?????

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.077 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ