Dovre 2180

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #52259 από satcom
Απαντήθηκε από satcom στο θέμα Dovre 2180
ευχαριστω για τισ απαντησεις σπολυ θα ηθελα να σε επισκευτω στη λαρισα να το δω απο κοντα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #52265 από satcom
Απαντήθηκε από satcom στο θέμα Dovre 2180
αυτος μου εχει αφησει μια περσιδα μακροστενη εκτονωσης στη τερμα πανω.μετα απο τις 6 εξοδους μου εχει συνδεσει τισ τρεις,μια πανω απο το τζακι και δυο πανε στα δωματια ,οχι πανω απο 4 μέτρα,μετα κατω απο το τζακι εκει που μπαινει το βεντιλατερ 500αρι τις sivar, μου εχει συνδεσει με σπυραλ μια εξοδο για να φερνει φρεσκο αερα,οι αλλες θυρες ειναι κλειστες,για να περνω αερα αποτο σπιτι ,εαν ανοιξω μια θυρα και μια περσιδα στην βαση του τζακιου θα ειμαι εντάξει???ι χρειαζεται και αυτη σπιραλ αεραγωγο??Φυσική ροή με εξωτερικό θερμοθάλλαμο δεν εφτιάξατε.πως γινεται αυτο?? Στην άκρη των αεραγωγών αεροβαλβίδες επισες δεν εβαλε.. τι να κανω??

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #52268 από house
Απαντήθηκε από house στο θέμα Dovre 2180
Α και δεν ερχεσαι ,

Παντος φιλος με βγαζεις μια φωτογραφια απο μακρια και απο τον τοιχο πισω να δω τι παιζει χωρις να λεω οτι νανε !!!


ΑΑΑΑ και για το σενα και τον αστερι ( το δικο μας τζακι λειτουργει μονο με βιντιλατερ , με φυσικη ροη δεν νιωθεις τιποτα απολυτος , ουτε καν ζεστη στον αεραγωγο)
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by house.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #52270 από house
Απαντήθηκε από house στο θέμα Dovre 2180

satcom έγραψε: αυτος μου εχει αφησει μια περσιδα μακροστενη εκτονωσης στη τερμα πανω.μετα απο τις 6 εξοδους μου εχει συνδεσει τισ τρεις,μια πανω απο το τζακι και δυο πανε στα δωματια ,οχι πανω απο 4 μέτρα,μετα κατω απο το τζακι εκει που μπαινει το βεντιλατερ 500αρι τις sivar, μου εχει συνδεσει με σπυραλ μια εξοδο για να φερνει φρεσκο αερα,οι αλλες θυρες ειναι κλειστες,για να περνω αερα αποτο σπιτι ,εαν ανοιξω μια θυρα και μια περσιδα στην βαση του τζακιου θα ειμαι εντάξει???ι χρειαζεται και αυτη σπιραλ αεραγωγο??Φυσική ροή με εξωτερικό θερμοθάλλαμο δεν εφτιάξατε.πως γινεται αυτο?? Στην άκρη των αεραγωγών αεροβαλβίδες επισες δεν εβαλε.. τι να κανω??


Δεν καταλαβα .... παμε παλι , απο κατω το τζακι εχει μια εισαγωγη αριστερα ! Απο εκει μπαινει φ100 για να περνει ΠΑΝΤΑ αερα απεξω ! (οκ μεχρι εδω τοεχουμε αυτο ????)
Μετα απο την αλλη μερια , γιατι δεν χωραει απ την ιδια , εχει ανοιξει και εχει βαλει σπιραλ ?????
Αν το εχει να περνει αερα απεξω , τοτε πως περνει αερα απο μεσα ! Και αν κλεισεις που λες το εξω , τοτε πως ρουφαει αερα απο μεσα ???? ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΟΙΑΝΩ
φυσικη ροη ??? αεροβαλβιδες ???? ουτε απο αυτα ξερω τι εννοεις
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by house.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #52274 από satcom
Απαντήθηκε από satcom στο θέμα Dovre 2180
εξω απο το μπαλκονι εχει ανοιξει δυο τρυπες,με δυο περσιδες,η μια παει μεσω σπιραλ στην υποδοχη για την καυση,και η δευτερη σε μια απο τις υποδοχες που βρισκεται το βεντιλατερ για εισαγωγη αερα απο εξω,αυτην την στιγμη δεν εχω δυνατοτητα να περνει αερα απο μεσα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #52278 από satcom
Απαντήθηκε από satcom στο θέμα Dovre 2180
σου εστειλα mail

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.070 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ