Τζάκια Ενεργειακά

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #71253 από alex5815
Απαντήθηκε από alex5815 στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
αγαπητε STAVRAX απο οτι βλεπω γιατι δεν εβαλα περσιδα ακομη ολα ειναι εταξει κατω ,στηριγματα δεν εβαλα η καμιναδα ειναι 6 μετρα χωρις γωνιες.
επανω το καπελο καιει δεν πιανεται ειναι φυσιολογικο η οχι το καπελο ειναι αντιανεμικο ,παντως τραβαει οσοι το ειδαν ειπαν τι μοτερ εχεις απο κατω για αερα,δεν εχω τιποτα φυσικη ροη.
σε ευχαριστω για την αμεση απαντηση
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by alex5815. Αιτία: συμπληρωση

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #71263 από Stavrax
Απαντήθηκε από Stavrax στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Μήπως την inox την κατεβάσατε από επάνω και έχει ανοίξει πουθενά?
Ένας τρόπος για να δεις μέσα είναι, αφού κάψεις ένα χημικό τούβλο καθαρισμού όταν κρυώσει βγάζεις την κόφτρα και με φακό,νύχτα κοιτας μέσα μήπως έχει ανοίξει πουθενά και φαίνεται. Τίποτα άλλο δεν μπορώ να σκεφτώ. :huh:


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #71363 από gikas
Απαντήθηκε από gikas στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
καλησπερα σε ολους.μετρησα την θερμοκρασια απο τις περσιδεσ φυσικης ροης με 3 διαφορετικα οργανα και με τσιτωμα εχω μεχρι 80 βαθμους,οι περσιδες ειναι 70-20 μπροστα και 40-20 στα δεξια(γωνιακο selenik δεξι)ειναι οκ αυτο να πιανω μεχρι 80 στο τσιτωμα και 60 με 65 στη συντηρηση?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #71365 από str1979
Απαντήθηκε από str1979 στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

gikas έγραψε: καλησπερα σε ολους.μετρησα την θερμοκρασια απο τις περσιδεσ φυσικης ροης με 3 διαφορετικα οργανα και με τσιτωμα εχω μεχρι 80 βαθμους,οι περσιδες ειναι 70-20 μπροστα και 40-20 στα δεξια(γωνιακο selenik δεξι)ειναι οκ αυτο να πιανω μεχρι 80 στο τσιτωμα και 60 με 65 στη συντηρηση?


Φιλε μου 80 βαθμοι ειναι λιγοι σε τσιτωμα
Τι τζακι εχεις και ποσα kw ειναι?

Invicta Compact 700

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #71374 από madbad31
Απαντήθηκε από madbad31 στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
stavrax Μαγγανεζα δεν ειχε στο ΛΜ τελειωσε θα δω αυριο εδω στην τοπικη αγορα,αν δε βρω παλι θα βαλω μπολικη σιλικονη μαυρη για 1250 C της BISON που πηρα απο κει.αυριο πρωι,και θα κλεισω,θα το ξαναναψω 24 ωρες μετα!!ειδομεν.str1979 κερναω καφε αυριο.. ;)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #71378 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

str1979 έγραψε:

gikas έγραψε: καλησπερα σε ολους.μετρησα την θερμοκρασια απο τις περσιδεσ φυσικης ροης με 3 διαφορετικα οργανα και με τσιτωμα εχω μεχρι 80 βαθμους,οι περσιδες ειναι 70-20 μπροστα και 40-20 στα δεξια(γωνιακο selenik δεξι)ειναι οκ αυτο να πιανω μεχρι 80 στο τσιτωμα και 60 με 65 στη συντηρηση?


Φιλε μου 80 βαθμοι ειναι λιγοι σε τσιτωμα
Τι τζακι εχεις και ποσα kw ειναι?


Κι άμα έχει 300 κυβικά ροή στους 80 βαθμούς? Αν είχε 100 κυβικά και 110 βαθμούς θα ήταν καλύτερα?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.460 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ