Τζάκια Ενεργειακά

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #23391 από bill
Απαντήθηκε από bill στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
την γωνια πισω θα την αφησω οπως ειναι
θα χρησιμοποιησω και λαμαρινα πριν το πετροβαμβακα της knauf οσο μπορω να τον απομονωσο απο το σπιτι
ολες οι αποστασεις ειναι χωρις πετροβαμβακα
Last edit: 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν by bill.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #23430 από Στελιος1
Απαντήθηκε από Στελιος1 στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

erimitis έγραψε: ΣΤΕΛΙΟ (ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΜΠΟΥΧΤΗΣΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ) ρε φιλε εισαι τοσο καιρο στο νημα και ακομα δεν εχω καταλαβει τι ρολο βαρας?
μας τα εκανες τσουρεκια λες λες λες χωρις αποδειξεις εδω ειναι το παλικαρι απο το μελισοχωρι nickmylonas φτιαξε ενα τζακι προσφορα να δουμε τι ψαρια πιανεις ολο λογια.ΧΟΡΤΑΣΑΜΕ δεν θελουμε αλλο


Εσυ ερημωμενε ετσι βαρυς εισαι παντα? Ειμαι πληθωρικος και εκατσα βαρυς στο ελαφρυ στομαχι σου, τι να κανουμε τωρα? να σου αγορασω σοδα? Σου μιλησα εγω ποτε εσενα προσωπικα? Εσυ το εκανες αρκετες φορες προς.. τιμη μου! Την προσφορα μου την εκανα αγαπητε, εχω δουλεια, δεν θα τσιμπαω στ καθε Μυλωνα, δημοσια την εκανα και αυτος δημοσια δεν ''τσιμπησε'' στ προσφορα μου. Και στ αλλο φορουμ μπηκε και ζητα προσφορα και τον εγραψα. Εσυ γιατι τσιμπας? Δε θετε αλλο? Εγω να δειτε.. Δημοσια εδω ειπα να μπει ο εναλλακτης μου (δωρεαν, δωρο ειπα και πρτιν κλεισει τ τζακι ωστε να τ βγαλουν αν δεν ειναι ΤΕΛΕΙΟ τ αποτελεσμα) πανω απ το τζακι του Αστερη (η καποιο αντιστοιχο που τοποθετειται τωρα) ωστε να αποκαλυφθει η πραγματικη αποδοση τ τζακιου αυτου! Μουγκαααα ολοι! Αλλα λογια ν αγαπιομαστε ε? Αγαπηθειτε εσεις αγαπητοι.
Δεν τολμησε κανενας αμεση συγκριση ΚΑΘΑΡΗ μονο θεωριες του στυλ.. Κανει τ τζακι μου αυτο, ζεσταινω 350 τμ με 3 τονους ξυλα κτλ, τα χαζα κ αοριστα! Τοσο καιρο στο νημα εσυ ερημε τ μ...α βαρας? Τι προσφερες εσυ?
Ειπα για τους ''καυμενους'' που τραβανε ζορι να μολυνουν τ σπιτι τους με ΒΡΩΜΙΚΟ αερα οτι.. να το κανουν το λαθος αυτο.. με τετραγωνη διατομη, ωστε να γλυτωσουν τουλαχιστον τ θορυβο! Ειπα οτι ο εναλλακτης καπνοδοχου αν ειναι βεβιασμενης κυκλοφοριας πρεπει να ναι στενος! Ειπα οτι δεν πρεπει να ναι ανοξειδωτο το μεσα μπουρι του! Κακως.. και φυσικα δεν θα ξανα πω τιποτα εδω, (ουτε που νιωθετε, ανιωθοι, ποσα δεν ξερετε) ουτε γουσταρω να συμμετεχω σε εμποροπανηγυρι υποπτων συμφεροντων.
Εσυ ερημε τι προσφερες εδω? Παροχη υπηρεσιων μηπως?
Αιντε ρε! Δεν ντρεπεστε μερικοι, σας γειωνω τωρα και αν απευθυνθειτε ξανα σε μενα (μονον αλλου), τοτε ΞΑΝΑ..αλλαξτε οΜονα πρωτα.
Συγνωμη σε πολλους για τ τροπο μου αλλα καποια νουμερα εδω μεσα ειναι μεγαλα και χρειαζεται μια.. διαιρεση.. Σας χαιρετω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #23450 από bill
Απαντήθηκε από bill στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
str1979 καλημερα,που εβαλες περσιδες κατω δεν τις βλεπω στις φωτο

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #23456 από nickmylonas
Απαντήθηκε από nickmylonas στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Καταρχήν αγαπητέ Στέλιο την δημόσια προσφορά δεν την έκανες προς εμένα αλλά προς άλλο μέλος του forum.
Προσωπικά δεν έχω μπει σε κανέλα άλλο forum για να γράψω ούτε τα ίδια ούτε και διαφορετικά. Έχω ένα πρόβλημα (δεν μπορώ να βρω έναν τεχνίτη που να ασχολείται με ενεργειακές κασέτες μόνο για εγκατάσταση) και απευθυνθηκα προς τα μέλη του forum ως πιο γνώστες από εμένα. Δεν γράφω για να χρησιμοποιούνται τα λεγόμενά μου για τις προσωπικές σας αντιπαραθέσεις. Αν κάποιος θέλει να βοηθήσει ας το κάνει διαφορετικά απλώς αγνοήστε με. Ευχαριστώ και πάλι.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #23491 από str1979
Απαντήθηκε από str1979 στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

bill έγραψε: str1979 καλημερα,που εβαλες περσιδες κατω δεν τις βλεπω στις φωτο


Δεν βλέπεις κατω περσίδες για τι δεν εχω βάλει.
Παίρνει αερα μονο απο εξω, οχι μεσα απο το σπιτι

Invicta Compact 700
Last edit: 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν by str1979.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #23508 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Γιά βάλε φωτό, γιατί κάτι λάθος μου μυρίζεται...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.507 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ