Τζάκια Ενεργειακά

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11664 από bill
Απαντήθηκε από bill στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Asteris έγραψε:
Τα ίδια ακριβώς με αυτά που έγραψες εσύ, Invicta 700 grande vision και 700 selenic. Και η κασέτα 700 turbo.

stergiosbik
Το Grade vision πριν 3 μερες στο Leroy της Λαρισας το ειχε ακριβως 800euro.

το ιδιο στο leroy της γαλλιας εχει 550,αρε ελλαδαρα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11669 από kox
Απαντήθηκε από kox στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Επιτιμε (προεδρε)
θα ξεκινησω τις εργασιες απο τη δευτερα , θα ψωνισω υλικα και ξεκιναω ολο χαρα :cheer:

Παιδια την βοηθεια σας

1) προτεινετε βεντιλατερ γυρω στα 600μ3/ωρα ( αν γινετε οχι με πολυ θορυβο )

2) προτεινετε θερμοστατη-ροοστατη

Αν ξερουμε και τιμες ακομη καλυτερα ;)
αλλα τις βρισκουμε τις τιμες ουτως ή αλλως!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11684 από pmet
Απαντήθηκε από pmet στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

kox έγραψε: Επιτιμε (προεδρε)
θα ξεκινησω τις εργασιες απο τη δευτερα , θα ψωνισω υλικα και ξεκιναω ολο χαρα :cheer:

Παιδια την βοηθεια σας

1) προτεινετε βεντιλατερ γυρω στα 600μ3/ωρα ( αν γινετε οχι με πολυ θορυβο )

2) προτεινετε θερμοστατη-ροοστατη

Αν ξερουμε και τιμες ακομη καλυτερα ;)
αλλα τις βρισκουμε τις τιμες ουτως ή αλλως!!


Για θερμοστατη , εκτος απο τον γνωστο που εχουν οι περισσοτεροι , βρηκα και αυτον .

Olympia Electronics

Δεν τον εχω δοκιμασει για να σου πω , απλα ψαχνω και εγω να τον αλλαξω .
Last edit: 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν by pmet.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": kox

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11696 από kox
Απαντήθηκε από kox στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
καλησπερα , εκανα μια βολτα σημερα και ρωτησα για μοτερ και θερμοστατη-ροοστατη σε γνωστο μαγαζι του Βολου. Λοιπον

1) για το φυγοκεντρικο μοτερ εχουμε , 800μ3/ωρα max με μεγαλη φτερωτη συνεπως και αρκετα ησυχο (το ακουσα) με 1 χρονο εγγυηση στα 110 ευρω

2) θερμο-ροοστατης με ολοκληρωμενο κυκλωμα (ετσι μου ειπε!) στα 80 ευρω. Μου ειπε μαρκα αλλα δεν τη θυμαμαι επισης με εγγυηση. (θα ξαναπαω και θα ρωτησω)

Απλα με προβληματισε στο εξης μου ειπε αν θα βαλω το μοτερ στην εισοδο ή την εξοδο του τζακιου! Παιζει ρολο? του απαντω . Ναι μου απαντα. Θα ειναι πιο αποδοτικο να παιρνει τον ζεστο αερα και να τον στελνει στο χωρο...τι να πω ,δεν ξερω... παντως ο πωλητης ηταν σοβαρος και το μαγαζι στον Βολο θεωρειται αξιοπιστο
Last edit: 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν by kox.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11700 από wolf
Απαντήθηκε από wolf στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Η ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΚΑΙΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΤΩΝ NORDPEIS ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΗ.ΕΒΑΛΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ.ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΣΕ ΚΛΕΙΣΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΠΑΛΕΤΑ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΣΑΝ ΠΑΖΛ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΟΥΝΑΤΙ ΜΕ ΚΟΛΛΑ=ΣΥΛΙΚΟΝΗ ΠΟΥ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΑΠΟ ΝΟΡΒΗΓΙΑ.ΟΙ ΠΛΑΚΕΣ ΑΠΟ ΕΛΑΦΡΟΜΠΕΤΟ 6mm ΜΕ ΙΝΕΣ ΣΙΔΗΡΟΥ ΕΙΝΑΙ ΘΕΡΜΟΜΟΝΩΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΘΕΡΜΟΣΥΣΣΩΡΕΥΤΙΚΕΣ.ΔΕΝ ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΟΝΩΣΗ.ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΤΟ BARCELONA ΑΝ ΟΧΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ.ΞΕΣΚΙΖΕΙ.ΥΨΥΛΕΣ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΕΣ,ΑΜΜΕΣΑ ΚΑΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΑ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11701 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

kox έγραψε: καλησπερα , εκανα μια βολτα σημερα και ρωτησα για μοτερ και θερμοστατη-ροοστατη σε γνωστο μαγαζι του Βολου. Λοιπον

1) για το φυγοκεντρικο μοτερ εχουμε , 800μ3/ωρα max με μεγαλη φτερωτη συνεπως και αρκετα ησυχο (το ακουσα) με 1 χρονο εγγυηση στα 110 ευρω

2) θερμο-ροοστατης με ολοκληρωμενο κυκλωμα (ετσι μου ειπε!) στα 80 ευρω. Μου ειπε μαρκα αλλα δεν τη θυμαμαι επισης με εγγυηση. (θα ξαναπαω και θα ρωτησω)

Απλα με προβληματισε στο εξης μου ειπε αν θα βαλω το μοτερ στην εισοδο ή την εξοδο του τζακιου! Παιζει ρολο? του απαντω . Ναι μου απαντα. Θα ειναι πιο αποδοτικο να παιρνει τον ζεστο αερα και να τον στελνει στο χωρο...τι να πω ,δεν ξερω... παντως ο πωλητης ηταν σοβαρος και το μαγαζι στον Βολο θεωρειται αξιοπιστο


Αποκλείεται με 110 ευρώ, να είναι υψηλών θερμοκρασιών, οπότε αν το βάλεις στην έξοδο του ζεστού αέρα θα το μαζεύεις με τα κουταλάκια...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.458 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ