Τζάκια Ενεργειακά

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #10047 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Το Invicta δεν το λες και μοντέρνο, αλλά ούτε και ρουστίκ. Για τα 600€ του πάντως δεν ενοχλεί σαν εμφάνιση. Άλλωστε με το 1/3 της τιμής του Dovre, η εμφάνιση δεν μπαίνει σε πρώτο ρόλο, αρκεί να "βλέπεται" που λένε.

Από την άλλη, βέβαια, και γούστα είναι αυτά, και εμένα το Dovre, ειδικά όταν μου είπε ο μάστορας την τιμή (2700€), πολύ αγγούρι μου φάνηκε για τα λεφτά του. Αυτό που θα τα έδινα χωρίς δεύτερη σκέψη αν περισσεύανε τα ρημάδια, θα ήταν το Palazzetti, που βγαίνει στα ίδια λεφτά με το Dovre και αν το βάλεις δίπλα-δίπλα μαζί του, το Dovre θα βγάλει πόδια να φύγει από την ντροπή του. Οι ιταλοί το έχουν το ρημάδι το design. Σαν να βάλεις κάνα Golf δίπλα στην Jullieta θα είναι η σύγκριση...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #10048 από str1979
Απαντήθηκε από str1979 στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Προτιμήστε εστίες οι οποίες ειναι δοκιμασμένες για τα αποτελέσματα τους και οχι με γνώμονα την εξωτερική εμφάνιση

Μέτα την απομάκρυνση του ταμείου ουδέν λάθος αναγνωρίζεται....

Invicta Compact 700

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #10052 από chari
Απαντήθηκε από chari στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Αστερι καλησπερα, δες την φωτο πιο πισω αν κανω το δικο σου τζακι το Foyer απειδη η καμιναδα στριβει και βγααινει στην γωια εχω μεγαλο μερος για φουσκα. τι να κανω να την αφησω ολη η να απομονοσω ενα κοματι και να το μονωσω πανω απο το τζακι ακριβως και το αρεστερο μερος που παει πανω στο δοκαρι να το απομονωσω? Δες την φωτο και θα καταλαβεις
Ευχαριστω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #10057 από jimopoulos
Απαντήθηκε από jimopoulos στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
σημερα πηγα λερου αεροδρομιο αθηνα. ειχε την διφατση κασεττα invicta που ενδιαφερομαι 1349 ευρω!!
λιγο την τσιμπισαν μου φαινεται.
για οποιον ενδιαφερεται ειδα και εναλλακτη θερμοτητας..τιμη δεν ρωτησα..

la nordica 600 tondo

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #10059 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

chari έγραψε: Αστερι καλησπερα, δες την φωτο πιο πισω αν κανω το δικο σου τζακι το Foyer απειδη η καμιναδα στριβει και βγααινει στην γωια εχω μεγαλο μερος για φουσκα. τι να κανω να την αφησω ολη η να απομονοσω ενα κοματι και να το μονωσω πανω απο το τζακι ακριβως και το αρεστερο μερος που παει πανω στο δοκαρι να το απομονωσω? Δες την φωτο και θα καταλαβεις
Ευχαριστω


Κλείστο, να έχεις ροή μόνο προς τα πάνω. Αν βάλεις το Selenic, έχει δική του είσοδο αέρα, τα υπόλοιπα χρειάζονται είσοδο αέρα δωματίου κάτω χαμηλά.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #10073 από johndial
Απαντήθηκε από johndial στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

jimopoulos έγραψε: σημερα πηγα λερου αεροδρομιο αθηνα. ειχε την διφατση κασεττα invicta που ενδιαφερομαι 1349 ευρω!!
λιγο την τσιμπισαν μου φαινεται.
για οποιον ενδιαφερεται ειδα και εναλλακτη θερμοτητας..τιμη δεν ρωτησα..


Φιλε jimopoylos για αυτή μιλάς? εδώ το pdf Δηλαδή πόσο έιχε και την ανέβασαν??Λίγο ψηλά μου φαίνεται.Τελικά νομίζω οτι μια ζωή εδώ στην Ελλάδα θα πλωρώνουμε παραπάνω.Φαίνεται το γράφουμε στο κούτελο. Έξω άλλη τιμή
Last edit: 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν by johndial.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.460 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ