Ferlux C18

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #42707 από maraplus
Απαντήθηκε από maraplus στο θέμα Ferlux C18
Σε ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές σου και τον χρόνο που αφιερωσες να διαβασεις το θεμα μου. Πάω να διαβασω το τοπικ που μου εγραψες για να δώ τι θα κάνω. Πάντος η καμπάνα που λές δηλαδή η φουσκα πάνω από το τζακι δεν ειναι μεταλική αλλά από υλικό σαν του τσιμεντολιθου. Αυτα θα τρυπησω. Το μαυρο χρωμα που βλέπεις ειναι από την καπνια που εχει.Το μονο μεταλικό στο τζακι ειναι το ταπερ αέρα που θα βγαλω για να βάλω την inox καμιναδα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #42717 από maraplus
Απαντήθηκε από maraplus στο θέμα Ferlux C18
Ωχ βρήκα 232 τοπικ με θέμα Selenic 700. Πιό πρέπει να διαβάσω για να μάθω πώς δουλευει ενα foyer? Έχεις κάποιο link ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #42719 από Asteris
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": maraplus

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #45152 από electrok
Απαντήθηκε από electrok στο θέμα Ferlux C18
Ενδιαφέρομαι κι εγώ για τη συγκεκριμένη εστία, είχαμε κανένα νεότερο με την εγκατάστασή της?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #45380 από maraplus
Απαντήθηκε από maraplus στο θέμα Ferlux C18
Σημερα τελειωσα με το διαβασμα των 295 σελίδων. Και αρχιζω να σκευτομαι την υλοποιηση του project. Πλέον έχω γίνει "πτυχιούχος" με τόσο διάβασμα που έριξα οπότε xixixixixix Αλλα εχω γεμισει και απορίες για το τι πρεπει να κανω για την σωστή εγκατασταση συμφωνα με τους περιορισμούς που εχω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #45400 από dimostg@gmail.com
Απαντήθηκε από dimostg@gmail.com στο θέμα Ferlux C18

maraplus έγραψε: Σημερα τελειωσα με το διαβασμα των 295 σελίδων. Και αρχιζω να σκευτομαι την υλοποιηση του project. Πλέον έχω γίνει "πτυχιούχος" με τόσο διάβασμα που έριξα οπότε xixixixixix Αλλα εχω γεμισει και απορίες για το τι πρεπει να κανω για την σωστή εγκατασταση συμφωνα με τους περιορισμούς που εχω.

Κωστάκη maraplus ο δάσκαλος βοηθάει το μαθητή μια να μπει στο Πανεπιστήμιο και μια όταν βρίσκεται στα δύσκολα. Στείλε μέιλ (είναι εμφανής η διεύθυνση) ή πάρε με τηλέφωνο να δούμε πως θα λύσουμε το πρόβλημά σου. Ο δάσκαλος της έκθεσης
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": maraplus

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.119 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ