Invicta Selenic 700

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #127528 από padios
Απαντήθηκε από padios στο θέμα Invicta Selenic 700
πρεπει να κανεις ειδικη παραγγελια στην krakti?
τιμη?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #127532 από liakjim
Απαντήθηκε από liakjim στο θέμα Invicta Selenic 700
Πάρε τηλ τον Δημήτρη και πες πως είσαι από το forum ;)

Παρουσίαση εγκατάστασης τζακιού εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=57920&Itemid=384

Ορθός Τρόπος Δοκιμής Τύπων Μπρικέτας εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=58124&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #127536 από row5
Απαντήθηκε από row5 στο θέμα Invicta Selenic 700

Zagio έγραψε: Pontios74 σ' ευχαριστώ για την απάντηση. Εχω δοκιμάσει διάφορες λύσεις για το καθάρισμα των τζαμιών. Πραγματικά η στάχτη και το ξύδι είναι η καλύτερη και ανέξοδη λύση. Εγώ έχω Ιnvicta δίφατσο. Καθαρίζω τα τζάμια πρώτα με νερόξυδο τα πολλά και μετά με στάχτη αυτά τα λίγα που μένουν (γιατί δεν θέλω να πέφτει στάχτη στο κάτω μέρος του σταθερού τζαμιού, οπότε προκαλείται μαύρισμα), και το αποτέλεσμα είναι πολύ καλό. Βέβαια το έχω πεί ότι καίω μπρικέτες και λίγα μόνο ξύλα.

Θέλω να πω στον row5 που έχει και αυτός δίφατσο ότι έβγαλα τα δύο λαστιχάκια (πάνω και κάτω) που έχει στο σταθερό τζάμι, γιατί παρατήρησα ότι εκεί μαύριζε, και σε όλο το τζάμι τώρα λειτουργεί αεροκουρτίνα. Για να μή κουνιέται το τζάμι, έχω βάλει απ΄έξω σε δύο σημεία ελάχιστο αλουμινόχαρτο το οποίο το έχω κάνει σαν πολύ λεπτό μακαρόνι όχι γύρω γύρω ή σαν ανάποδο Π, αλλά κάθετα στις δύο μεγάλες πλευρές του πλαισίου από το μαντέμι. Αν θέλει ας το δοκιμάσει να μας πει τι αποτέλεσμα είχε.


Λόγω μεγάλου φόρτου εργασίας αυτόν τον καιρό δεν έχω προλάβει να ασχοληθώ με το τζάκι.
Με υαλοκόρδονο σε ανάποδο Π στο μικρό τζάμι το μαύρισμα μειώθηκε αρκετά όχι όμως ικανοποιητικά.Θα προσθέσω όταν βρω χρόνο δύο ροδελίτσες επάνω δεξιά και αριστερά,με τον ίδιο τρόπο εξάλειψα το μαύρισμα στο μπροστινό τζάμι.Μετάνοιωσα πάντως που δεν πήρα το μονόφατσο,θα γλύτωνα και 150 φράγκα... B)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #127540 από row5
Απαντήθηκε από row5 στο θέμα Invicta Selenic 700

padios έγραψε: πρεπει να κανεις ειδικη παραγγελια στην krakti?
τιμη?


Αν θυμάμαι καλά 43 € άκουσε τον liakjim και πες ότι είσαι από το φόρουμ,θα σου κάνουν έκπτωση 10 %.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #127637 από panos196
Απαντήθηκε από panos196 στο θέμα Invicta Selenic 700
γειά σας !!!

μήπως μπορεί κάποιος να μου πεί πιό τζάκι είναι ? το είδα στο λερόυ μερλίν στο φυλλάδιο ... εχει κανένας αυτό το τζάκι ? αξίζει ? 430 ευρώ το είχε , τώρα το εχει 300 ευρώ αλλά δεν ξέρω αν εχει αλλα κομάτια.. μήπως μπορώ να δώ τα χαρακτηριστικά του? μήπως είναι Invicta Selenic 700 ?
Συνημμένα:
Last edit: 10 Χρόνια 3 Μήνες πριν by panos196.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #127640 από liakjim
Απαντήθηκε από liakjim στο θέμα Invicta Selenic 700
Είναι η minos www.invicta-sa.com/portail/en/produits/c...foyer-700-minos.html

Στα λεφτά της τρελο vfm.

Παρουσίαση εγκατάστασης τζακιού εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=57920&Itemid=384

Ορθός Τρόπος Δοκιμής Τύπων Μπρικέτας εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=58124&Itemid=384
Last edit: 10 Χρόνια 3 Μήνες πριν by liakjim.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": panos196

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.142 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ