Τζάκι Volcano AKP 75

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #122095 από Στελιος1
Απαντήθηκε από Στελιος1 στο θέμα Απ: Τζάκι Volcano AKP 75
Ολα τα μαντεμενια ειχαν αυτο το ''λαθος'', η κλιση της πλατης σταματα στην ιδια ευθεια με την πανω πλευρα της εστιας ενω πρεπει να βρισκεται 10-15 εκ πιο ψηλα. Εκει που σταματα η κλιση αρχιζουν οι στροβιλισμοι και για να μην καπνιζουν εφτιαχναν την εστια χαμηλη (απαραδεκτο για ανοιχτο τζακι μονο 50 εκ υψος), πρεπει να παει ο κοφτης υψηλοτερα.

Πηρα τηλ εναν στο Ωραιοκαστρο που εκανα παρομοια κατασκευη με τ δικη σου (αυτος ειχε ανοιχτη εστια και εβαλα και πορτα, συρομενη γιατι θελουν να μπορουν να καπνιζουν εκει μπροστα) να δω τι γινεται, σαν συγκριση δηλαδη.. Καιει λεει κατω απο 2 κιλα την ωρα, κατενθουσιασμενος, ενα καλαθακι ξυλα απο τ απογευμα ως αργα το βραδυ. Τον εναλλακτη τον δουλευει φουλ γυρω στο 80 και η περσιδα φυσικης ροης δεν βγαζει και ειναι χλιαρη πιανεται με το χερι, εμ το σπιτι ειναι προσηλιο αναμεσα σε 2 αλλα διαμερισματα σχετικα μικρο, κατω απο 18 βαθμους δεν πεφτει χωρις καμια θερμανση. Εκλεισε και το κλαπε οσο γινεται και το ανναβει για την πλακα του.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #122290 από gousan
Απαντήθηκε από gousan στο θέμα Απ: Τζάκι Volcano AKP 75
ειμαι στην δουλεια και με πειρε τηλ. η γυναικα μου ...εβαλε 2 οξιες πανω σε πολυ καρβουνια(υπολογιζω καμια 90-100 βαθμους μπορει να ειχε) και αρχησε να βαραει συναγερμος....ακουγε κατι μπαμ-μπουμ...μυρησε (οι κολες υποθετω)και μολις τα εκαψε μετα ολα μια χαρα....
φυσικα το λαθος ξεκιναει απο το οτι παραφωρτοσε το τζακι....
μαλιστα μου ειπε οτι οι φλογες φτανανε μεχρι πανω καρφι στον εναλακτη δηλαδη...
θα κανω μια αποπειρα να βαλω οριζοντια το κομματακι λαμαρινα ινοξ που εχω να σκαει πιο πολυ η φλογα εκει θελω οχι τρελα πραγματα
απο θεμα οικονομιας ειμαι ευχαρηστημενος και γω στελιο ...3 κουτσουρα μεσαια καθε 2 ωρες περιπου αλλα με καλη ζεστη μεσα 22-23 βαθμους.....καλα στο ταβανι μπορει να εχει και 30....!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #122530 από gousan
Απαντήθηκε από gousan στο θέμα Απ: Τζάκι Volcano AKP 75
video με την λαμαρινα οριζοντια για κοφτρα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #122536 από ΦΟΥΣΚΙΤΑΚΗΣ
Απαντήθηκε από ΦΟΥΣΚΙΤΑΚΗΣ στο θέμα Απ: Τζάκι Volcano AKP 75
Που είναι το video ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #122625 από gousan
Απαντήθηκε από gousan στο θέμα Απ: Τζάκι Volcano AKP 75
δεν ανεβενει εσυ που εχεις ανεβασει οταν τραβας απο κινιτο πρεπει να το μετατρεψεις σε αλλη μορφη αρχειου?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #122628 από gousan
Απαντήθηκε από gousan στο θέμα Απ: Τζάκι Volcano AKP 75

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.065 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ