Σχετικά με τζακά για την Πάτρα

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #31555 από makisr
Μην ξέροντας που αλλού να απευθυνθώ, ρωτάω εδώ αν υπάρχει κάποιος τζακάς που να αναλαμβάνει δουλειά στην Πάτρα. Θέλω να αντικαταστήσω το παλαιό κλασικό τζάκι σε ενεργειακό με τύπου foyer+εναλλάκτη/βιντιλατερ με ενα κανάλι. Η εστία θα αγοραστεί από το Leroy εκτός και αν υπάρχει στα ίδια λεφτά αντίστοιχη από αλλού.
Δεν πιστεύω να θεωρηθεί λάθος που ρωτάω εδώ, καθώς προτιμώ να πάρει τη δουλειά κάποιος από εδω που ασχολείται και γνωρίζει, και όχι κανάς τζακάς άσχετος που μου είναι όλο φρου φρου και αρώματα και 2000 ευρώ κόστος.
Παρακαλώ, αν δεν υπάρχει πρόβλημα, ενημερώστε με να δώσω το mail Μου. Ευχαριστώ.
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #31753 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Απ: Σχετικά με τζακά για την Πάτρα

makisr έγραψε: Μην ξέροντας που αλλού να απευθυνθώ, ρωτάω εδώ αν υπάρχει κάποιος τζακάς που να αναλαμβάνει δουλειά στην Πάτρα. Θέλω να αντικαταστήσω το παλαιό κλασικό τζάκι σε ενεργειακό με τύπου foyer+εναλλάκτη/βιντιλατερ με ενα κανάλι. Η εστία θα αγοραστεί από το Leroy εκτός και αν υπάρχει στα ίδια λεφτά αντίστοιχη από αλλού.
Δεν πιστεύω να θεωρηθεί λάθος που ρωτάω εδώ, καθώς προτιμώ να πάρει τη δουλειά κάποιος από εδω που ασχολείται και γνωρίζει, και όχι κανάς τζακάς άσχετος που μου είναι όλο φρου φρου και αρώματα και 2000 ευρώ κόστος.
Παρακαλώ, αν δεν υπάρχει πρόβλημα, ενημερώστε με να δώσω το mail Μου. Ευχαριστώ.


Η ανταλλαγή της πληροφορίας με email θα γίνει. Κάτσε να βρεθεί κάποιος που να ξέρει και του το δίνεις τότε.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #57107 από makisr
Απαντήθηκε από makisr στο θέμα Σχετικά με τζακά για την Πάτρα
Up.

Μπήκε τελικώς κασέτα αντί για foyer, αφού δεν βρέθηκε τζακάς να βάλει το δεύτερο στην Πάτρα.
Υπάρχει κάποιος ειδικός από Πάτρα που να αναλαμβάνει εργασία επί πληρωμή φυσικά:
1. εγκατάσταση ανοξείδωτου σωλήνα καπνοδόχου
2. εγκατάσταση/μόνωση/σύνδεση θερμοθαλάμου/εναλλάκτη
3. εγκατάσταση 1 καναλιού στα 5-6 μέτρα
στην αγορασμένη κασέτα (πάνω από το τζάκι υπάρχει γυψοσανίδα);

Παρακαλώ αν κάποιος γνωρίζει να στείλει mail το συντομότερο δυνατόν.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by makisr.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.056 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ