Αεραγωγοί

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #24944 από PILLIS
Αεραγωγοί δημιουργήθηκε από PILLIS
Καλημερα. Εχω κανει ερευνα αγορα κ με εχουν μπερδεψει οι τζακαδες για το πως θα διανεμω τον αερα στα δωματια. Οι μισοι λενε να ειναι τα οι περσιδες σε σειρα κ οι αλλοι μισοι να βαλω μοτερ το οποιο εχει μια εισαγωγη κ 4 εξοδους,μια για καθε δωματιο. Εσεις τι λετε οτι ειναι καλυτερο?Το τζακι απο τα δωματια ειναι 9 μετρα. Σας ευχαριστω πολυ
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #24954 από legend7ts
Απαντήθηκε από legend7ts στο θέμα Απ: Αεραγωγοί
Απο τα λίγο που ξέρω 9 μέτρα ειναι αρκετά για να έχεις απόδοση στα δωμάτια. Ήθελα και εγω να βάλω στην ίδια απόσταση με τη δικια σου αλλα ο Τζακας που μου το έβαλε το τζάκι μου είπε ότι δε θα είχα ιδιαίτερη απόδοση και ότι θα πλήρωνα τζάμπα λεφτά. Εγω βέβαια θα έπρεπε να κάνω και 4γωνιες στη διαδρομή και αυτό ήταν το κυριότερο μειονέκτημα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #24961 από 1kost1
Απαντήθηκε από 1kost1 στο θέμα Απ: Αεραγωγοί
Επειδή έχω βάλει αεραγωγούς και στα 2 υπνοδωμάτια. (το τζάκι είναι στο σαλόνι και σε απόσταση 7 μέτρων είναι το ένα υπνοδωμάτιο ΠΟΥ ΤΟ ΖΕΣΤΑΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ και το άλλο αφού περάσει από ένα διάδρομο και καταλήξει στο υπνοδωμάτιο…..τελικά άρχετε πολύ χλιαρός ο αέρας…δηλαδή μάταια τα έξοδα και ο κόπος για το 2ο υπνοδωμάτιο….
Εν ολίγης….μέχρι σε ευθεία γραμμή 5-8 μέτρα άνετα το ζεσταίνει μετά…. Καλύτερο άστο!!! πεταμένα λεφτά!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #24962 από PILLIS
Απαντήθηκε από PILLIS στο θέμα Απ: Αεραγωγοί
ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΣΕ ΖΑΛΙΖΩ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΒΑΛΕΙ ΕΝΔΙΑΜΕΣΟ ΒΕΝΤΙΛΑΤΕΡ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #24966 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Απ: Αεραγωγοί

PILLIS έγραψε: ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΣΕ ΖΑΛΙΖΩ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΒΑΛΕΙ ΕΝΔΙΑΜΕΣΟ ΒΕΝΤΙΛΑΤΕΡ.


Παρακάλω γράφουμε με πεζα. Ηδη διορθωσαμε το πρωτο σας μύνημα. Μη συνεχίζετε με κεφαλαία

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by jnet.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": PILLIS

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #25030 από 1kost1
Απαντήθηκε από 1kost1 στο θέμα Απ: Αεραγωγοί
Εγώ δεν έχω βάλει… (δεν μου έβαλε ο τζακάς τότε….) και στο 2ο υπνοδωμάτιο πλέων μου έρχεται μόνο χλιαρός ο αέρας….. Γιατί άμα βάλω ενδιάμεσα κάποιο βεντιλατερ θα μου κάνει δουλειά;;;;;;
Το μόνο βεντιλατερ είναι στην εστία από κάτω αν δεν κάνω λάθος 600 αρι θυμάμαι…..
Το 2ον υπνοδωμάτιο από την εστία είναι κάπου στα 15 μέτρα (κάνει νοητά ένα «Γ» από εκεί που είναι το τζάκι…….)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.105 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ