Οδηγός αγοράς νέας ενεργειακής εστίας

Περισσότερα
9 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 10 Μήνες πριν #135204 από kdimitris80
Μετα απο μια ερευνα αγορας,μου φαινεται οτι θα καταληξω στο felix 16kw της kratki.Αυτο που μου τραβηξε την προσοχη ειναι το μεγαλο ανοιγμα τζαμιου που εχει,το κλαπε,συν τα kw του,συν την τιμη του.1000 ευρω με φπα.Τι γνωμη εχετε για αυτην την εστια?Την εχει τοποθετηση καποιος φιλος απο το φορουμ να μας πει τις εντυπωσεις του?
Last edit: 9 Χρόνια 10 Μήνες πριν by kdimitris80.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 10 Μήνες πριν #135211 από house
παίζουν πολλα κρατκι , εδω εχουμε και τον αντιπρόσωπο να στα πει καλύτερα ! (μεσα στις εστιεσ κοίτα)
Σίγουρα ειναι απο τις ποιο φτηνες εστίες !
Εγώ έχω ένα κανόνα όμως , να πας να τις δεις απο κοντα ! μαζι με την κυρα (αν δεν εχει ιδεα , θα σου λεει οτι θες εσυ , αλλα θα γλυτωσεις την μελλοντικη μουρμουρα )

Τωρα για τους ρομαντικους , και πως κουβαλανε οι φλωροι τα ξυλα , τι να πεις !!! εχουν δικιο :p
Εγω δεν θα έφτιαχνα ποτε σπιτι χωρις τζακι . γουστα , αλλα το να πιέσετε τον κοσμο να βαλει πελλετ και καυστήρες , μου φαίνεται πολυ μαλακία !!!
Επισης που τα λετε εδω στον "Οδηγός αγοράς νέας ενεργειακής εστίας" , μου φαινεται για διπλη στο καπακι !!! λαικα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 10 Μήνες πριν #135219 από kosmidis80
Αι ρα κανε καμια φουσκα με την μιξσας που θα μας πεις για το τι ειναι μαλακια και τι οχι, αρχι-αυναν

Στάλθηκε από το Lenovo A820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 10 Μήνες πριν #135220 από kosmidis80
Προς μοντς : αν το συνεχισει να χωνεται στα ποσταρισματα μου και να λεει για μαλακιες ο μπαρμπερης θα συνεχισουμε στην αρενα να τραβαμε τις κοτσιδες μας.

Στάλθηκε από το Lenovo A820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 10 Μήνες πριν #135223 από stergiosbik
Ρε παιδια δεν κρατατε τα νευρα σας για τα καριολια τους πολιτικους που μας κυβερνανε τοσα χρονια;
Κριμα ειναι.Η Κυριακη ζυγωνει!

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 10 Μήνες πριν #135224 από kosmidis80
Ειπα να ξεκινησω κανα καβγα να ανεβει η επισκεψιμοτητα!

Αφου συνεχεια μου χωνεται απο τοτε που εμαθε οτι ξερω τον Στελιο. Πολλακις με το κ-εβο (λες και τα φτιαχνω εγω) και γενικα οπου βρει ευκαιρια βγαζει κομπλεξ τρελο.



Στάλθηκε από το Lenovo A820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.151 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ