Bioenergy Expo 5-7 Οκτωβρίου 2012 MEC expo Αθήνα

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #29303 από dmtr
Το Σάββατο το πρωί έχει συνέντευξη για την Bιομάζα



και για on-line:
live24.gr/radio/sportfm.jsp?ref=sportfm

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #29375 από jnet

stelios-ath έγραψε: Κυργίδης Γιώργος, Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Τόγιας Δημήτρης, Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Βλασσόπουλος Παναγιώτης , Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σεσσές Βαγγέλης, Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Βοσδογάνης Νίκος, Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Δημητρουλακης Στελιος , Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.


Τα emails για την συμπλήρωση της αίτησης συμμετοχής πρέπει να έχουν φτάσει. Δείτε τα εισερχόμενα σας.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #29408 από stelios-ath
εγω ειμαι οκ.ευχαριστω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #29746 από jnet




Έχω σαν βάση το περίπτερο της Μοσχάλης ΑΒΕΤΕ. Τηλ 7007007727 για όποιον έρχεται να γνωριστούμε :)

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #29766 από fisikos50
Πολύ χλιδή παιδιά, μπράβο.


Τελικά αν κάποιος θέλει να μπει μέσα να δει την έκθεση πρέπει να ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΛΕΦΤΑ για να μπει, και αν ναι, πόσα;

Λέμε αν δεν έχει μπει / δεν ξέρει να μπει στην ιστοσελίδα της έκθεσης να ζητήσει on-line πρόσκληση, να του τη στείλουν με e-mail, να την τυπώσει κτλ κτλ...


Το ρωτάω για να ξέρω για πόσο κορόιδα μας περνάνε τελικά, εδώ πέρα που φτάσαμε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #29769 από jnet

fisikos50 έγραψε: Πολύ χλιδή παιδιά, μπράβο.


Τελικά αν κάποιος θέλει να μπει μέσα να δει την έκθεση πρέπει να ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΛΕΦΤΑ για να μπει, και αν ναι, πόσα;

Λέμε αν δεν έχει μπει / δεν ξέρει να μπει στην ιστοσελίδα της έκθεσης να ζητήσει on-line πρόσκληση, να του τη στείλουν με e-mail, να την τυπώσει κτλ κτλ...


Το ρωτάω για να ξέρω για πόσο κορόιδα μας περνάνε τελικά, εδώ πέρα που φτάσαμε.


Όχι δεν υπάρχει εισητήριο, είναι δωρεαν η είσοδος απλά καθυστερείς να κάνεις registration στην είσοδο.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.098 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ