Εκθέσεις για το Φθινόπωρο 2012 - Άνοιξη 2013

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #89249 από agge72

mastoras έγραψε: agge72 σε βλέπω πολύ αρνητικό. Έχεις στο σπίτι θέρμανση με ξύλο-πέλλετ κτλ η είσαι οχθρός της βιομάζας ?

Είχε τόσο ωραία πράγματα και ποικίλα η φετινή έκθεση, που ξεχώριζε κατά πολύ από την αμιγώς περί θέρμανσης περυσινής.



Την βιομαζα την υποστηριζω.Για να περπατηση ωμος η βιομαζα θα πρεπει και η συσκευες που θα την καψουν
να εχουν τεχνολογια και αποδοση αλλιως θα πεταξη πατριωτη το πουλακι....Εχω παει σε πολλες εκθεσης
ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ-ΒΙΟΜΑΖΑΣ-ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ στο εξωτερικο και μπωρο και συγκρινω.Αν εσει εχεις μηνη ευχαριστημενος
απο αυτο που ειδες ειναι δικησου εκτιμηση και σεβαστη.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": LEONAS

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #89252 από jnet

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": row5

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #89690 από LEONAS

mastoras έγραψε: leonas σαν επαγγελματίας της θέρμανσης νομίζω πως δεν είναι καθόλου σωστό να κρίνεις και να κατηγορείς συναδέλφους. Φαντάσου κάποιος άλλος να το έκανε αυτό για εσένα.....σίγουρα θα τον πλάκωνες στο ξύλο.

Το να δουλεύεις τους πωλητές, και αυτό είναι άσχημο, γιατί όλοι παλεύουν για ένα μεροκάματο. Και εγώ βρήκα έναν πωλητή που δεν ήξερε και πολλά πράγματα, αλλά ήταν εκεί για να εξυπηρετεί τον κόσμο [πληροφορίες σε ιδιώτες]....ε δεν το πάει η καρδιά σου να θελήσεις να γελοιοποιήσεις, ένα νέο παιδί που βρήκε μεροκάματο στην Έκθεση.

Την μαγκιά μας LEONA την δείχνουμε εκεί που δεν μας παίρνει. ;)



Μαστορα σεβαστο το μεροκαματο που λες αλλα να θελει να σε πουλησει
ενα μηχανημα που οτι σου λεει δεν ισχυει και ξεκινα πρωτος το δουλεμα
και ειδικα σε 'μενα που ξερω πεντε πραματα παραπανω απο αυτον εεε τοτε
και εγω εχω καθε δικαιωμα να τον κανω ρεζιλι γιατι αυτος δεν δινει πληροφοριες
στον κοσμο.

Το ζητας το τσιπας !!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #89774 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
καλημέρα κύριοι !!είχα ξεχάσει πόσο κουραστικό είναι το ταξίδι απο Θεσσαλονίκη για Αθήνα .ξέχασα να πάρω και τρίγωνα πανοράματος και ποιος ακούει την γκρίνια των φίλων που δεν έφερα .
καταρχήν ευχαριστώ για την τιμή που μου κάνατε και καθίσατε τόση ώρα στο περίπτερό μας .για αυτό σας είχα πει όμως να έρθετε κάποια άλλη στιγμή για να μπορούμε να σας λύσω και άλλες απορίες το Σάββατο το απόγευμα ήταν η χειρότερη στιγμή .
την Κυριακή όπως λέτε δεν ήμουν κουρασμένος απλά κόντεψα να παίξω μπουνιές με έναν άλλο εκθέτη γιατί έκανα το τραγικό λάθος να περάσω μέσα απο το περίπτερό του για να μην κάνω τον κύκλο της έκθεσης εκείνη την στιγμή που με είδατε προσπαθούσα να ηρεμήσω .
σας ευχαριστώ λοιπόν για τα καλά σας λόγια και κατ ιδίαν και μέσα απο το φόρουμ θα προσπαθήσω να σας ανεβάσω και μερικές φώτο με αναλυτικές πληροφορίες κάποια στιγμή .
ομολογώ ότι δεν κατάλαβα πότε τραβάγατε φωτογραφίες και ξαφνικά είδα την αγριομουτσουνάρα μου στο φόρουμ.
βάλτε μια φώτο απο τις αναμνηστικές που τραβάγατε και πείτε πιος είναι πιος γιατι σχεδόν δε θυμάμαι κανέναν σας .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #92260 από dimlyk
ECOTEC 2013

18 ΑΠΡ 2013 - 21 ΑΠΡ 2013

Metropolitan Expo

www.metropolitanexpo.gr/


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #92271 από Stef

agge72 έγραψε: Χαλια μαυρα ρε παιδια αισθανομουν ωρες-ωρες πως βρισκομουν σε εκθεση σε χωρας που τωρα ανακαλυψε την
φωτια.

Δεν ειδα πολλες αντλιες θερμοτητας.

Δεν ειδα εταιριες κλιματισμου(hitachi-mitsubishi-fuzitsu-LG-toshiba-samsung κ.α)

Δεν ειδα γεωθερμικα συστηματα-συστηματα ενδοδαπεδιας θερμανσης.

Δεν ειδα θερμανσης με υποστηριξη ηλιοθερμιας.

Δεν ειδα λεβητες συμπυκνωσης.

Πολλα τζακια-ξυλοσομπες-σομπες πελλετ-ξυλολεβητες απο τα τριγυρω χωρια.

Να ξέρεις ότι στην Infacoma δεν πηγαίνουν εταιρίες κλιματισμου παρά μόνο συνεργάτες τους.Ακόμα και στης Daikin στην ουσία ήταν ένας απο τους συνεργάτες της.Εταιρίες κλιματισμου θα συναντήσεις στην έκθεση της Climatherm στην Αθήνα αλλά και σ'αυτή τα τελευταια χρόνια γίνονται όλο και λιγότεροι.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.091 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ