σόμπα πέλλετ υδραυλική mbz 18kw

Περισσότερα
5 Μήνες 2 Εβδομάδες πριν #180722 από merovatis
Καλησπέρα έχω αγοράσει και εγώ μια σόμπα πέλλετ mbz 18kw υδραυλική το 2014 δεν έχω παράπονα να λέω την αλήθεια αλλά ο πωλητής δεν μου έχει δώσει τους κωδικούς και είναι αρνητικός παρότι που έχουμε ψιλομαλωση.Η εγγύηση έχει λήξει φωνάζω τεχνικούς για καθαρισμό και για ρύθμιση στα πέλλετ τής χρονιάς και μένουν μόνο στο καθάρισμα. Μου έχει πει βέβαια όταν με χρειαστείς εδώ είμαι αλλά τα πρώτα χρόνια που τον φώναζα ερχόταν για κάνα πεντάλεπτο και αυτό με χίλια ζόρια.Και φτάσαμε στο σημείο να μην ασχολούμαι να προσπαθώ να βρω ανάλογα πέλλετ που να έχω τίς λιγότερες εμπλοκές και πολλές πολλές πατέντες. Υπάρχει κανένας κωδικός να επαναφέρω την σόμπα στις εργοστασιακές ρυθμίσεις και να φωνάξω δικό μου τεχνικό να την πιάσει από την αρχή??? Σας ευχαριστώ για τον χρόνο σας.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Μήνες 2 Εβδομάδες πριν - 5 Μήνες 2 Εβδομάδες πριν #180724 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Το καλύτερο είναι να έρθει εκείνος που ΕΡΧΟΤΑΝΕ. ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΨΑΧΝΕΣΑΙ.ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΕΙΡΑΞΕΙΣ ΔΙΟΤΙ **ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΘΕΝΑ ΠΟΙΑ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΙ ΘΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΧΑΛΑΣΕΙ ΤΙ ΑΝΟΧΕΣ ΕΧΕΙ*"ΦΩΝΑΞΕ ΤΟΝ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ **ΜΗΝ ΣΚΑΛΙΖΕΙΣ***ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΣΙΚΟΤΕΡΟ ΠΡΩΤΑ Η ΑΣΦΑΛΕΙΑ !!ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ
Last edit: 5 Μήνες 2 Εβδομάδες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Μήνες 2 Εβδομάδες πριν #180726 από merovatis
Απαντήθηκε από merovatis στο θέμα σόμπα πέλλετ υδραυλική mbz 18kw
Το πρόβλημα μου είναι ότι την σόμπα την έχω δέκα χρόνια και να αναφέρω ότι από την καλοκαιρινή συντήρηση που δεν την έκανα εγώ ο τεχνικός τον έλεγε στο τηλ ότι όλα τα προβλήματα είναι στον αέρα έχουμε Νοέμβριο έχω μικρά παιδιά που σιγά σιγά θα την ανάβω και μετά από πέντε τηλ δεν έχει έρθει καθόλου γιατί ξέρει ότι δεν θα πληρωθεί.σημειωση ο ίδιος δεν κάνει συντήρηση διαφορετικά θα τον επερνα. Και κάθε φορά τώρα που ανοίγω την σόμπα για να γλυτώσω καμία 2_3εμπλοκες ανάβω με βαμβάκι και οινόπνευμα. Και περίπου στις 4 με5 ώρες λειτουργίας πρέπει να την σβήνω γιατί το δοχείο έχει γεμίσει και ξεκινά η φωτιά να καπνίζει. Γι'αυτό πριν το κάνει αυτό προτιμώ να την σβήνω και να αδειάζω και ξανά αναμα. Και όταν είμαι στην δουλειά κοιτάζω όλους τους χρόνους πώς θα γίνει. Ακόμα έτυχε να φύγω από την δουλειά για το σπίτι. Και όπως είπα και σε αυτόν και πάλι στο κάτω κάτω δέκα χρόνια την έχω θέλω αν δεν μπορώ να την διαχειριστώ εγώ πουλατην. Πραγματικά με όλα αυτά μου είναι άχρηστη. Συγνώμη που σε κουράζω με τα δικά μου. Αλλά πραγματικά η θα βρω κάποιον να την φτιάχνει η τι να την κάνω.Και βάζω πάντα το να μπορεί κ η γυναίκα να την χρησιμοποιήσει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Μήνες 2 Εβδομάδες πριν #180727 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Ποια περιοχή είσαι?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Μήνες 2 Εβδομάδες πριν #180730 από merovatis
Απαντήθηκε από merovatis στο θέμα σόμπα πέλλετ υδραυλική mbz 18kw
Καβάλα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Μήνες 2 Εβδομάδες πριν #180731 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Στο προφίλ μου υπάρχουν στοιχεία μου ΑΝ ΘΕΣ ΒΡΕΣ ΜΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": merovatis

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.064 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ