burnit pd 10 comfort plus ΜΕΝΟΥ ΡΥΘΜΙΣΕΩΝ.

Περισσότερα
3 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 3 Χρόνια 2 Μήνες πριν #172589 από ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΛΑΠΑΝΗΣ
ΧΑΙΡΕΤΩ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΤΕΧΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΙ Η ΤΕΧΝΟΓΝΩΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΜΟΙΡΑΖΕΣΑΙ ΚΙΟΛΑΣ.ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΤΑΤΑΡΟΠΗ ΤΟΥ ΞΥΛΟΛΕΒΗΤΑ ΑΤΜΟΣ ΣΕ ΠΕΛΛΕΤ ,ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΜΙΑ ΣΟΜΠΑ ΠΕΛΛΕΤ ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΦΤΙΑΧΤΗΚΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΣΟΜΠΑ ΕΧΕΙ ΜΠΕΙ ΣΕ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ,ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΟΙΑΣΟΥΝ ΤΑ ΚΡΥΑ ΤΑ ΠΟΛΛΑ Η ΣΟΜΠΑ ΔΟΥΛΕΥΕ ΣΤΗΝ 1,Η ΣΤΗΝ 2 ΣΚΑΛΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΣΤΗΝ 3 ΣΚΑΛΑ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5  ΩΡΕΣ ΝΑ ΓΕΜΙΖΕΙ ΤΟ ΤΑΣΑΚΙ ΜΕΧΡΙ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΚΟΝΤΕΨΑΝ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΦΩΤΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝΕΒΗΚΕ ΜΕΧΡΙ ΠΑΝΩ Η ΦΛΟΓΑ ΣΤΟΝ ΚΟΧΛΙΑ .ΗΡΘΕ ΕΝΑΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΚΑΝΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ Η ΣΟΜΠΑ.ΕΠΕΙΔΗ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΠΙΑΝΟΥΝ (ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ}ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΜΕΝΟΥ ΡΥΘΜΙΣΕΩΝ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΒΗΤΑ ΜΟΥ.ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑΣ ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΕ 4 ΜΗΔΕΝΙΚΑ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ 2 ΦΟΡΕΣ Ο ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΤΩΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΤΑ ΓΕΡΟΝΤΙΑ ΜΟΥ ΒΙΖΙΤΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ.ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ....ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΤΗΝ ΣΒΗΝΟΥΝ ΤΗΝ ΣΟΜΠΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΓΙΑΤΙ ΓΕΜΙΖΕΙ ΤΟ ΤΑΣΑΚΙ ΚΑΙ ΚΡΥΩΝΟΥΝ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
Last edit: 3 Χρόνια 2 Μήνες πριν by ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΛΑΠΑΝΗΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 2 Μήνες πριν #172590 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΑΝΑΛΕΣ ΣΤΟΝ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΕΤΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΛΥΣΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ!!!!!!!!!!!!!ΤΙ ΤΟΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΤΑ ΓΕΡΟΝΤΙΑ.......................................................................................................................................ΞΕΡΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΘΕΙΣ !!!!!!!!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 2 Μήνες πριν #172592 από ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΛΑΠΑΝΗΣ
ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΓΝΩΣΤΗΣ Η ΛΑΘΟΣ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΕΓΩ,ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΠΙΘΑΝΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΜΑΡΚΑ ΙΣΩΣ.ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΤΑ ΓΕΡΟΝΤΑΚΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΣΒΗΝΕΙΣ ΚΑΤΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΤΑΙ,Ε ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΑΛΛΟ,ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΤΗΝ ΔΙΝΟ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΡΕΠΟ ΤΗΝ ΣΟΜΠΑ ΡΕ ΦΙΛΕ?ΑΝ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΤΩΡΑ Η ΣΟΜΠΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΝΑ ΑΠΟΔΩΣΕΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ?ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΧΩΡΙΟ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΟΙ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΠΑΝΩ ΣΕ ΤΕΧΝΙΤΕΣ ΣΩΣΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 2 Μήνες πριν #172593 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΓΡΑΨΕ ΕΝΑ ΕΜΑΙΛ ΣΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ΑΞΙΟΛΟΓΟΙ ΤΕΧΝΙΚΟΙ ΕΚΕΙ ΑΠΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ Μ.................Σ!!!!!!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 2 Μήνες πριν #172594 από ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΛΑΠΑΝΗΣ
Το θεμα ειναι που να τα βρεις τα καλα τα μαστορια που μερικοι καβαλησαν το καλαμι και ζητανε τα αντερα τους οταν ερχεται η ωρα της πληρωμης ΚΩΣΤΑ ΜΟΥ////το συναφι ειναι ατιμο ,το ειδα με τα ματια μου μεσα στα συνεργεια χροννια...ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΖΑΛΙΖΩ ΚΩΣΤΑ ,ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ 1 ΣΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ 2.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 3 Χρόνια 2 Μήνες πριν #172596 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΠΟΝΕΜΕΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ !!!!!!!ΑΣΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΘΕΡΜΟΣΤΑΤΗ ΧΩΡΟΥ Ο ΠΟΙΗΤΗΣ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ ΕΝΑ ΔΙΑΚΟΠΤΑΚΙ ΠΟΡΤΑΤΙΦ ΣΤΟ ΠΕΛΑΤΗ ΓΙΑ ΤΟ ΛΕΒΗΤΑ!!!!!!!!!!!!!!ΓΑΜΗΣ.........ΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!
Last edit: 3 Χρόνια 2 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.063 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ