Μοτέρ αέρα σόμπας πέλλετ king

Περισσότερα
3 Χρόνια 3 Μήνες πριν #172247 από Spizaxa
Τα φώτα σας,Καλησπέρα,και καλή χρονιά σε όλους,για κάποιο θέμα,χθες μετά από 1 χρόνο που έχω την σόμπα,και που αυτές της μέρες την δουλεύω στο 5 τον αέρα και 25 ,κάποια στιγμή κατάλαβα,ακουστικά,ότι σταμάτησε η σόμπα,πρέπει να σταμάτησε εκείνη την στιγμή,είχε φλόγα χωρίς αέρα,και φοβήθηκα και την έκλεισα.
Την άνοιξα την καθάρισα από πίσω,δεν ξέρω πολλά πρώτη φορά την έβλεπα από μέσα,αλλά μου ποιανού τα χέρια,κατάλαβα ότι κάπου η φτερωτή ,είναι οριζόντια καμία 20cm στην αρχή είχε λίγο ζόρι,την κουνισα λίγο,έριξα λίγο σπρέι αντισκοριακο,δούλεψε κανονικά,μετά από 5ωρρςπαλι τα ίδια,το μοτέρ λίγο σφιχτό.
Να θέλει άλλο μοτέρ και μου τα έκανε αυτά???
Ευχαριστώ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 3 Μήνες πριν #172248 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΑΝ ΜΕ ΣΠΡΕΙ ΓΡΑΦΙΤΗ ΣΤΑ ΚΟΥΖΙΝΕΤΑ ΔΕΝ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΑΠΟ ΧΝΟΥΔΙΑ ΣΚΟΝΕΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΜΑΖΕΥΕΙ ΕΚΕΙ ΠΑΣ ΓΙΑ ΑΛΛΑΓΗ.ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΓΓΥΗΣΗ ΡΩΤΗΣΕ ΑΝ ΤΟ ΠΕΡΝΑΝΕ ΑΛΛΙΩΣ ΜΕΤΡΑΣ ΜΗΚΟΣ ΚΑΙ ΠΛΑΤΟΣ ΠΟΥ ΦΥΛΑΕΙ ΥΟ ΑΝΟΙΓΜΑΤΟΥ ΣΤΟ ΘΑΛΑΜΟ ΑΕΡΑ(ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΔΕΙΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΔΕΞΙΑ ΤΟ ΚΡΑΤΑΝΕ ΜΕ ΤΡΥΠΑΝΟΒΙΔΕΣ ΤΙΣ ΛΥΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΡΑ ΜΗΚΟΣ ΠΛΑΤΟΣ ΣΥΝΗΘΩΣ 27-30 ΜΗΚΟΣ 3.5-4.5 ΠΛΑΤΟΣ)ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΤΑΜΠΕΛΑΚΙ ΜΕ WATT.ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΕΔΩ www.allaboutpellet.com/product-category/...ilater-thermoy-aera/

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 3 Μήνες πριν #172249 από Spizaxa
Απαντήθηκε από Spizaxa στο θέμα Μοτέρ αέρα σόμπας πέλλετ king
Ευχαριστώ πάρα πολύ για την άμεση απάντηση σου,δύο ερωτησουλες μονο,έχει κάποιο θέμα αν σταμάτησει το μοτέρ και δεν το καταλάβω,και αν έχει κάποια στάνταρτ το μοτερ αν χρειαστεί αλλαγη,μπορώ να βάλω κάποιο ποιο μεγάλο να πετάει ποιο πολύ αέρα!
Άρτα γνωρίζεις κάποιον τεχνικό.ευχαριστω παρά πολυ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 3 Μήνες πριν #172250 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΓΡΑΨΕ ΕΝΑ ΕΜΑΙΛ ΣΟΥ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 3 Μήνες πριν #172251 από Spizaxa
Απαντήθηκε από Spizaxa στο θέμα Μοτέρ αέρα σόμπας πέλλετ king
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Ζαχαριάς Σπύρος

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 3 Μήνες πριν #172252 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.064 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ