Προβλημα με Αποτυχία ταυτοποίησης: Απαγορεύεται η πρόσβαση

Περισσότερα
8 Χρόνια 2 Μήνες πριν #152009 από jnet
Υπαρχει καποιο πρόβλημα με τους κωδικούς εισόδου. Μπορείτε να πατήσετε το link ξεχασα τον κωδικό μου και να σας ερθει email για να αλλαξετε τον κωδικό σας και μπορείτε να ξαναπεράσετε τον παλιό που χρησιμοποιούσατε.



Ζηταμε συγνωμη για την αναστατωση.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 2 Μήνες πριν #152010 από jnet
Οποιου δεν του ερχετε το email για την επανάκτηση του κωδικού ας στείλει mail στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. με το ονομα χρήστη και τον κωδικό που θελει να του το περάσω manual.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 2 Μήνες πριν #152040 από michalisgr
Μπορείς σε παρακαλώ να αλλαξεις το mail μου;;

Στάλθηκε από το X11 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 2 Μήνες πριν #152052 από jnet

michalisgr έγραψε: Μπορείς σε παρακαλώ να αλλαξεις το mail μου;;

Στάλθηκε από το X11 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


περασε μου στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. ποιο email θέλεις να βάλω.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.112 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ