Πως κάνουμε login στο energ.gr

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #107806 από farangeo
Πως κάνουμε login στο energ.gr δημιουργήθηκε από farangeo
Υπάρχουν 2 βασικοί τρόποι για να κάνεις κάποιος χρήστης login στην ιστοσελίδα energ.gr
  1. Από το κεντρικό login (πάνω στην εικόνα που επισυνάπτεται), όταν κάποιος κάνει login συνδέεται αυτόματα στην σελίδα του (profile) στην κοινότητα του energ.gr που έχει δημιουργηθεί. Παράλληλα με τα εργαλεία που έχει όταν συνδεθεί (κλικάροντας πάνω στο username εφόσον έχει συνδεθεί) μπορεί να μεταβεί στο profile του στο forum του energ.gr κατά βούληση
  2. Από το login του forum (κάτω στην εικόνα που επισυνάπτεται), όπου και συνδέεται στο forum, ενώ παράλληλα συνδέεται αυτομάτως και στην κοινότητα, αν δηλαδή μεταβεί από το forum στην κοινότητα θα παρατηρήσει ότι έχει ήδη συνδεθεί και εκεί.
Αν υπάρχουν απορίες / ερωτήσεις παρακαλώ γράψτε σε αυτό το θέμα.

Γιώργος Φαράντος
email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #107810 από stratis 1
Απαντήθηκε από stratis 1 στο θέμα Πως κάνουμε login στο energ.gr
Το πρόβλημα μου είναι οτι εχει πιαστεί το χέρι μου να κάνω login.

Τις μισές φορές που μπαίνω μου ζητάει login.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #107811 από farangeo
Απαντήθηκε από farangeo στο θέμα Πως κάνουμε login στο energ.gr
Το σύστημα αποσυνδέει τους χρήστες μετά από 15 λεπτά αδράνειας για λόγους ασφαλείας.
Μπορείς να επιλέξεις το "Να με θυμάσαι" για να μπαίνεις πιο γρήγορα.

Γιώργος Φαράντος
email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #107815 από γιαννης-δραμα
Απαντήθηκε από γιαννης-δραμα στο θέμα Πως κάνουμε login στο energ.gr
Εγω μπαινω στην σελιδα προσφατα θεματα(μεσω σελιδοδεικτη) και αν δεν ειμαι συνδεδεμενος παταω HOME πανω αριστερα και με συνδεει αυτοματα και ξανα μετα προσφατα θεματα για να διαβασω τα νεα μηνυματα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #107817 από farangeo
Απαντήθηκε από farangeo στο θέμα Πως κάνουμε login στο energ.gr
Δεν χρειάζεται να πάς στο home από εκεί που είσαι.
Πατώντας το κλειδάκι πάνω δεξιά, το κάτω που ανήκει απευθείας στο forum, ανοίγει popup παράθυρο, συνδέεσαι και βρίσκεσαι στα πρόσφτατα θέματα και πάλι, συνδεδεμένος αυτή τη φορά.
Επισυνάπτω σχετική εικόνα

Γιώργος Φαράντος
email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Συνημμένα:
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": γιαννης-δραμα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.078 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ