Νέος λογαριασμός για το energ στο Tapatalk (energ)

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #105034 από chris lam
Εμενα μου βγαζει οτι εχει περιορισμενη διαθεσιμοτητα ή το προσθετο δεν λειτουργει
Και το energ old ειναι ενεργο.......

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Και αν κάποιοι φύγαν από τη ζωή σου, σε βλέπουν απ’ το club του παραδείσου, ΑΕΛ θυμήσου, πάντα μαζί σου, βασίλισσα σε θέλουν κι οι νεκροί σου…

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #105038 από jnet

chris lam έγραψε: Εμενα μου βγαζει οτι εχει περιορισμενη διαθεσιμοτητα ή το προσθετο δεν λειτουργει
Και το energ old ειναι ενεργο.......


Θα το δεί ο προγραμματιστής μας γιατί και σε εμένα δεν λειτουργεί. Το παλιό το εχουμε αφήσει ενεργό αλλά δεν φαίνεται οταν το ψάχνεις.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #105039 από jnet

jnet έγραψε:

chris lam έγραψε: Εμενα μου βγαζει οτι εχει περιορισμενη διαθεσιμοτητα ή το προσθετο δεν λειτουργει
Και το energ old ειναι ενεργο.......


Θα το δεί ο προγραμματιστής μας γιατί και σε εμένα δεν λειτουργεί. Το παλιό το εχουμε αφήσει ενεργό αλλά δεν φαίνεται οταν το ψάχνεις.


Εμένα τελικά δουλευει...

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.056 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ