Τεχνικά ζητήματα του energ.gr

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #28340 από azio1967
Απαντήθηκε από azio1967 στο θέμα Απ: Τεχνικά Προβλήματα στο energ.gr
Δεν ξέρω τι γίνεται ρε παιδιά,αλλά εδώ και δυο μέρες η σελίδα του σάιτ αργεί πολύ να ανταποκριθεί στο ρολάρισμα της ροδέλας του ποντικιού.Επίσης,ότι και να κάνω,ακόμη και τώρα που γράφω,τα γράμματα τυπώνονται μετά από ένα-δυο δευτερόλεπτα.Δεν ξέρω αν αυτό συνδέεται με τις διαδικασίες αναβάθμισης,αλλά το αναφέρω ως διαπίστωση και θα'θελα να ξέρω αν το ίδιο συμβαίνει και σ'άλλους.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #28341 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Τεχνικά Προβλήματα στο energ.gr

azio1967 έγραψε: Δεν ξέρω τι γίνεται ρε παιδιά,αλλά εδώ και δυο μέρες η σελίδα του σάιτ αργεί πολύ να ανταποκριθεί στο ρολάρισμα της ροδέλας του ποντικιού.Επίσης,ότι και να κάνω,ακόμη και τώρα που γράφω,τα γράμματα τυπώνονται μετά από ένα-δυο δευτερόλεπτα.Δεν ξέρω αν αυτό συνδέεται με τις διαδικασίες αναβάθμισης,αλλά το αναφέρω ως διαπίστωση και θα'θελα να ξέρω αν το ίδιο συμβαίνει και σ'άλλους.


Αν τα γράμματα αργούν να βγουν απο την πληκτρολογηση έχεις μάλλον θέμα στο pc. Δες το με κάποιο λάπτοπ φίλου.



Sent from my iPhone using Tapatalk . Great application (only sucks on Blackberry)

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #28507 από azio1967
Απαντήθηκε από azio1967 στο θέμα Απ: Τεχνικά Προβλήματα στο energ.gr
Όχι jnet δεν νομίζω να έχει κάτι το pc,διότι αυτή τη στιγμή τα πάντα είναι όπως πριν.Η σελίδα του σάιτ ρολάρει κανονικά και το γράψιμο γίνεται επίσης κανονικά.Τέλος πάντων,'ολα καλά απ'ότι φαίνεται,ας ελπίσουμε να μην ξανάχουμε προβλήματα και η αναβάθμιση του energ να γίνει όπως πρέπει και για το καλό όλων μας.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": jnet

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #28551 από gounoman
Απαντήθηκε από gounoman στο θέμα Τεχνικά προβλήματα στο energ.gr
Συμβουλές για κασέτα μετατροπής τζάκιου
καλησπερα και παλι, ανέβασα ένα θεμα στο Συμβουλές για κασέτα μετατροπής τζάκιου πρίν 3 ώρες μαζί με 2 συνημμένα με φωτογραφίες απο το υπάρχον τζάκι μου και δεν το βλέπω καθόλου. επίσης το ίδιο έκανα και χθές στο θέμα ενεργειακά τζάκια και πάλι δεν το είδα.
Last edit: 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #28573 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Απ: Τεχνικά Προβλήματα στο energ.gr
Εγω δυστυχως δεν βλεπω καποιο θεμα να εχεις ανεβασει, ισως ο Jnet να το βρει και να βοηθησει!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #28586 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Απ: Τεχνικά προβλήματα στο energ.gr

gounoman έγραψε: Συμβουλές για κασέτα μετατροπής τζάκιου
καλησπερα και παλι, ανέβασα ένα θεμα στο Συμβουλές για κασέτα μετατροπής τζάκιου πρίν 3 ώρες μαζί με 2 συνημμένα με φωτογραφίες απο το υπάρχον τζάκι μου και δεν το βλέπω καθόλου. επίσης το ίδιο έκανα και χθές στο θέμα ενεργειακά τζάκια και πάλι δεν το είδα.


Το τελευταίο θέμα που καταχώρησες θυμάμαι οτι το συντονισα εγώ και το εβαλα στο τζακια για μελη αλλά τωρα οντως δεν το βλέπω. Το εβαλες από αυτό τον λογαριάσμο (δηΛαδη σαν gounoman) ή από κάποιον άλλον?

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.111 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ