Πωλειται λεβητας PRIMUS 80

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #122453 από Akhs1968
Απαντήθηκε από Akhs1968 στο θέμα Πωλειται λεβητας PRIMUS 80

john88s έγραψε: θα εγκαταλείψεις οριστικά το πέλλετ; Όπως έχω δημιουργήσει νεό θέμα ενδιαφέρετε ένας φίλος

Σε ποια περιοχή είσαι ; Απόδειξη αγοράς υπάρχει; Αν του τον δώσεις θα ισχύει η εγγύηση; Σίγουρα δεν έχει κάποιο θέμα;


καλησπερα
στειλε μου ενα τηλ στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. να σε παρω να με ρωτησεις οτι θελεις για το λεβητα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #122455 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Πωλειται λεβητας PRIMUS 80

Akhs1968 έγραψε:

john88s έγραψε: θα εγκαταλείψεις οριστικά το πέλλετ; Όπως έχω δημιουργήσει νεό θέμα ενδιαφέρετε ένας φίλος

Σε ποια περιοχή είσαι ; Απόδειξη αγοράς υπάρχει; Αν του τον δώσεις θα ισχύει η εγγύηση; Σίγουρα δεν έχει κάποιο θέμα;


καλησπερα
στειλε μου ενα τηλ στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. να σε παρω να με ρωτησεις οτι θελεις για το λεβητα


Εδώ μέσα γράφουμε τις πληροφορίες ολες για το τι πουλάμε. O John88s δεν στα ρωτάει γιατι ενδιαφερεται ο ιδιος. Σου λέει απλά τι στοιχεία πρεπει να βάλεις στην αγγελία σου.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #122460 από Akhs1968
Απαντήθηκε από Akhs1968 στο θέμα Πωλειται λεβητας PRIMUS 80
Λοιπον για να ειμαστε σαφης. Ο λεβητας αγοραστηκε περσυ το φεβρουαριο και τοποθετηθηκε γυρω στο μαρτιο υπαρχει τιμολογιο γι αυτο οπως μπορω να πω και το μαγαζι που αγοραστηκε, αυτο για το θεμα αν ειναι στην εγγυηση δεν γνωριζω ποσο εγγυηση δινει η εταιρια. Εχει καψει γυρω στα 200 κιλα πελλετ μπορει και λιγοτερο. Δεν εχει καποιο προβλημα απλα οπως ειπα δεν μπορω την καπνα. Οποιος τον παρει θα του δωσω και μια παλετα creta pellet απο την οποια λοιπουν 12-15 σακια.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #125271 από Akhs1968
Απαντήθηκε από Akhs1968 στο θέμα Πωλειται λεβητας PRIMUS 80
Αν μπορει καποιος να μου πει τι φταιει και εχω καπνα στο σιλο, και τι ρυθμισεις πρεπει να κανω για να καιει σωστα..................θα τον ανακυρηξω αρχοντα του πελλετ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #125273 από stratis 1
Απαντήθηκε από stratis 1 στο θέμα Πωλειται λεβητας PRIMUS 80
Καθαριζε συχνοτερα την καμιναδα, το οριζοντιο μπουρι εξοδου καυσαεριων και τα τουμπο του λεβητα.
Ρυθμισε καλυτερα το μοτερ αερα.

λογικα η καμιναδα σου εναι πανω απο 200φ ,ε ?
Last edit: 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν by stratis 1.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #125283 από Akhs1968
Απαντήθηκε από Akhs1968 στο θέμα Πωλειται λεβητας PRIMUS 80

stratis 1 έγραψε: Καθαριζε συχνοτερα την καμιναδα, το οριζοντιο μπουρι εξοδου καυσαεριων και τα τουμπο του λεβητα.
Ρυθμισε καλυτερα το μοτερ αερα.

λογικα η καμιναδα σου εναι πανω απο 200φ ,ε ?

Φιλε μου ο λεβητας δεν εχει δουλεψει 15 μερες ζητημα ειναι η καμιναδα φευγει καρφι πανω, ειναι 200φ τι να καθαρισω καινουργιος λεβητας

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.076 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ