Πωλειται λεβητας PRIMUS 80

Περισσότερα
9 Χρόνια 7 Μήνες πριν #136727 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Πωλειται λεβητας PRIMUS 80
Τι συνέβει και τον πουλάς?

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 7 Μήνες πριν #136735 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Πωλειται λεβητας PRIMUS 80
Έκαψε Creta Pellet, αυτό συνέβη.

Άνθρωπέ μου, βρήκες πέλλετ να ξεκινήσεις. Αν σε συμφέρει ακόμη το πέλλετ, δώστου μια ευκαιρία με σωστό πέλλετ ξύλου πριν τα παρατήσεις.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 7 Μήνες πριν #136736 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Πωλειται λεβητας PRIMUS 80
Akhs1968 ή κάπνα που ελεγες οτι δεν μπορείς δεν υπάρχει στα πελλετ ξυλου. Στο λέω γιατί εκαψα Creta και είχα τα ίδια θέματα που λές εσυ. Απλά εγω είχα καψει και καλύτερα πελλετ και δεν πτοηθηκα. Τωρα που καίω Sweihofer απλά δεν μυρίζεις τιποτε.

Κανε μια προσπαθεια γιατί ετσι και αλλιώς δεν θα πουληθεί ευκολα το μηχάνημα. Εδω εγω δεν μπορεσα να πουλήσω 3500€ Σουηδικό. Αλλά καλά εκανα και δεν πούλησα γιατί ηθελα να χώσω το χέρι στην τσέπη πιο βαθιά για Αυστριακό και λεφτά δεν περίσσευαν. Τωρα με την αντιστάθμιση(ανεξαρτητη siemens OEM) και με ενα πιστοποιημένο θα καθαρίζω το πολύ καθε 2 εβδομαδες και ολα αυτόματα,ΖΝΧ,3πλης Boiler και mail στο κινητο μου αν μπλοκάρει ο λέβητας.

ΥΓ. Με creta ηθελα καθε εβδομαδα καθαρισμα και ξυσιμο με βουρτσες κλπ.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX, Akhs1968

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.058 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ