Πωλειται λεβητας PRIMUS 80

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #125288 από stratis 1
Απαντήθηκε από stratis 1 στο θέμα Πωλειται λεβητας PRIMUS 80
Για να γυριζει ο αερας προς τη δυσκολη διαδρομη,παει να πει οτι κατι εχει στενεψει προς την κανονικη κατευθυνση.
Δες και τις τρυπες στο φλόγιστρο αν ειναι ολες ανοιχτες.
Ριξε ενα καθαρισματακι και εκει.
Το κρετα στην αρχη βγαζει πολυ καπνο,
Εβαλες καποιο αλλο,και ειχες το ιδιο προβλημα?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #125291 από PRIMUS 45
Απαντήθηκε από PRIMUS 45 στο θέμα Πωλειται λεβητας PRIMUS 80

Akhs1968 έγραψε: Αν μπορει καποιος να μου πει τι φταιει και εχω καπνα στο σιλο, και τι ρυθμισεις πρεπει να κανω για να καιει σωστα..................θα τον ανακηρύξω άρχοντα του πελλετ

Καλησπέρα και καλή χρονιά
Θέλεις να μου στείλεις το τηλεφωνο σου στο email μου???


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #125441 από electron
Απαντήθηκε από electron στο θέμα Πωλειται λεβητας PRIMUS 80

Akhs1968 έγραψε: Αν μπορει καποιος να μου πει τι φταιει και εχω καπνα στο σιλο, και τι ρυθμισεις πρεπει να κανω για να καιει σωστα..................θα τον ανακυρηξω αρχοντα του πελλετ


Και εγω Creta καιω στον 25αρη και σκετο και εδω και λιγο καιρο και σε αναλογία με πυρηνοξυλο και πελλετ ξυλου, Δεν εχω ποτε καπνο στο σιλο, εφοσον εχεις εσυ σίγουρα σου τραβάει αερα απο τον σωλήνα που βγαίνει ο κοχλίας στην εστία καύσης.
Έχεις βαλει εκει σιλικόνη? Δεν εχει να κανει που ειναι καινούριος έμενα ο δικος μου απο την αρχη που τον εβαλα τραβαγε απο εκει αερα!! Επισης οπως λει και ο Jnet καψτο σε αναλογία με κατι αλλο για να μην σου καπνίζει πολυ,το creta εχει πολυ καλη θερμογονο δύναμη. Οσο για το θεμα καπνας?, Τοσο πολυ βγαζει?? απο που απο το την καμινάδα?, μηπως ενοχλήθηκε κανένας γείτονας?


"Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα..."
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
"κάτοχος Mavil Primus 25"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #125450 από PRIMUS 45
Απαντήθηκε από PRIMUS 45 στο θέμα Πωλειται λεβητας PRIMUS 80

Akhs1968 έγραψε: Αν μπορει καποιος να μου πει τι φταιει και εχω καπνα στο σιλο, και τι ρυθμισεις πρεπει να κανω για να καιει σωστα..................θα τον ανακυρηξω αρχοντα του πελλετ

Akhs1968 Για να έχεις κάπνα - καπνό στο σιλό έχεις τον αέρα πάνω από 60 % η
όταν τον έβαλες ο μάστορας στο αποσυναρμολογησε και δεν έχει βάλει
φλατζοκολλα σε σημεία που είχε φλατζοκολλα :whistle:


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #125675 από Akhs1968
Απαντήθηκε από Akhs1968 στο θέμα Πωλειται λεβητας PRIMUS 80
Καλησπερα τον αερα τον εχω 50 και λιγοτερο. Οσο για τη σιλικονη στο σημεια που λετε και το θεωρω αδυνατο να βαλω σιλικονη γιατι πρεπει να μπω μεσα στο λεβητα και αν. Τωρα αν εβαλε σωστα τις φλατζοκολλες η οχι ο μαστορας δεν μπορω να το ξερω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 7 Μήνες πριν #136715 από Akhs1968
Απαντήθηκε από Akhs1968 στο θέμα Πωλειται λεβητας PRIMUS 80
Πωλειται λεβητας PRIMUS 80 με 200 κιλα χρηση πελλετ αγορασμενος 4500€ Τον αποστελλω σε ολη την Ελλαδα
Τηλ εποικ.6979119796

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.070 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ