Πωλείται ξυλολέβητας Atmos DC40 SX

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #64170 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
έτσι ακριβώς και απο την στιγμή που το θες για υπερθερμάνσεις μόνο ίσως και 500 να σου έκανε

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #64176 από originalistas21
Απαντήθηκε από originalistas21 στο θέμα Πωλείται ξυλολέβητας Atmos DC40 SX
ας πουμε οτι προχωραω να βαλω δοχειο. με μια προχειρη σκεψη χρειαζομαι περι τα 1700 ευρω μαζι με το πανελακι της atmos. δεν υπαρχουν αυτα τα λεφτα και δεν προκειται να χασω τοσα απο τον λεβητα. αν υπολογισεις και οτι ειναι αρκετα μεγαλυτερος απο τις αναγκες οποτε καιει και περισσοτερα ειναι μονοδρομος η αλλαγη του. παρολα αυτα ξαναλεω συνεργατης της alphatech( που ειναι ο μοναδικος αντιπροσωπος της atmos) δεν μπορει να με διαβεβαιωσει οτι δεν θα κανει υπερθερμανση ο λεβητας. αν ειναι σχετικος η ασχετος δεν το γνωριζω να σου πω την αληθεια

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #64178 από LEONAS
Απαντήθηκε από LEONAS στο θέμα Πωλείται ξυλολέβητας Atmos DC40 SX
Τελικα οπως ειπα αλλος ειναι ο λογος που θελεις να
τον πουλησεις ;)

Το ζητας το τσιπας !!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #64194 από originalistas21
Απαντήθηκε από originalistas21 στο θέμα Πωλείται ξυλολέβητας Atmos DC40 SX
ειναι ασχημο να μην διαβαζεις τι σου γραφω και να εχεις δικη σου αποψη φιλε leona
οταν πρωτοεβαλα τον λεβητα δεν ειχα ιδεα τι εβαζα αλλα βασιστικα στα λεγομενα φιλου θερμουδραυλικου
ο οποιος μου τον τοποθετησε κιολας. απο εκει και περα ξεκινησε ενας γολγοθας με αυτο τον λεβητα.
επειδη ειμαι και μηχανικος ( ηλεκτρολογος) αναγκαστικα να διαβασω για την πυρολυση, μελετες καμιναδας και αλλα. φυσικα πλεον με τον θερμουδρυλικο που μου τον εβαλε δεν μιλαμε πλεον. η οικονομια που μου κανει η πυρολυση δεν υπαρχει γιατι αυτη την στιγμη ειναι μεγαλυτερος ο λεβητας. αγορασα εναν λεβητα για οικονομικο και δεν ειναι. στις δυσκολιες που αντιμετωπισα ημουν συνεχεια σε επαφη με εναν απο την alphatech. και εκεινος με παρακινησε να βαλω δοχειο αδρανειας. στην κουβεντα μας οταν ζητησα προκειμενου να ξοδεψω και αλλα λεφτα εγγυηση καλης λειτουργιας καθως και γραπτες εγγυησεις για την μη υπερθερμανση του λεβητα εκανε πισω. ο ντοπιος δε αντιπροσωπος μου εχει πει οτι τον εχει δει να ανοιγει η σπειρα ψυξης του. οποτε πες μου εσυ τι να πιστεψω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #64249 από LEONAS
Απαντήθηκε από LEONAS στο θέμα Πωλείται ξυλολέβητας Atmos DC40 SX
Mην παρεξηγησε με αυτα που γραφω εκτος αν θελεις να
σου χαιδεψω τα αυτια.
Αν θελεις να σου μιλησω αντρικια πες μου να συνεχισω.

Το ζητας το τσιπας !!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #64280 από originalistas21
Απαντήθηκε από originalistas21 στο θέμα Πωλείται ξυλολέβητας Atmos DC40 SX
να μου χαιδεψεις τα αφτια? και τι εισαι εσυ ρε μεγαλε? τεσπα αρκετα ακουσα ας ακουσω και αλλα
πλακα εχεις

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.065 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ