Διαδυκτιακές "μπίζνες"

Περισσότερα
9 Χρόνια 8 Μήνες πριν #136091 από mastoras
Διαδυκτιακές "μπίζνες" δημιουργήθηκε από mastoras
union-hellas.com/index.php?option=com_co...le&id=152&Itemid=211

Ψάχνοντας για θέματα που αφορούν μέρος των δραστηριοτήτων μου, έπεσα επάνω σε αυτήν την σελίδα. Διάβασα, ξαναδιάβασα, αλλά λίγα έχω καταλάβει. :huh:

Μπορεί κάποιος να μου δώσει μια γενική εικόνα με 2 λέξεις, περί τίνος πρόκειται ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 8 Μήνες πριν #136092 από PRIMUS 45
Απαντήθηκε από PRIMUS 45 στο θέμα Διαδυκτιακές "μπίζνες"

mastoras έγραψε: union-hellas.com/index.php?option=com_co...le&id=152&Itemid=211

Ψάχνοντας για θέματα που αφορούν μέρος των δραστηριοτήτων μου, έπεσα επάνω σε αυτήν την σελίδα. Διάβασα, ξαναδιάβασα, αλλά λίγα έχω καταλάβει. :huh:

Μπορεί κάποιος να μου δώσει μια γενική εικόνα με 2 λέξεις, περί τίνος πρόκειται ?

Οπως το έγραψες και στον τίτλο Διαδυκτιακές "μπίζνες"!!!!
Εγώ θα το έλεγα αλλιώς ΄΄νομιμη πυραμιδα'' :whistle:


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 8 Μήνες πριν #136093 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Διαδυκτιακές "μπίζνες"
Multi level marketing, ταπερ και ολα τα υπολοιπα θα μπορουσαμε ολα να τα πούμε πυραμίδες και απευθείας να τα κακοχαρακτηρίσουμε ολα. Το καλύτερο είναι καποιος να βλέπει τι εχει να του προσφέρει το κάθε προιόν η υπηρεσία και αν του είναι απαραίτητο.
Παντως ειδικά οσα αφορούν τετοια που εχουν να κάνουν με πακέτα διακοπών εγώ δεν τα βλέπω ποτε γιατί θελω να εχω την πλήρη ελευθερία στις Διακοπές μου. Το 1997 που ημουν στο Anaheim στο LA με είχαν πλησιασει για κατι τετοιο και μαλιστα τα συγκεκριμένα ακίνητα λογω της Disney Land ήταν πολύ ακριβά. Είναι πολυ παλιά συστηματα.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 8 Μήνες πριν #136094 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Διαδυκτιακές "μπίζνες"
Εαν καποιος πουλαει ενα προιόν με 100€ το οποίο παίρνει ανταλλακτικά καθε τρίμηνο 25€ οπότε εχεις καθε χρόνο 100€ εξοδα και σου πούν οτι εαν βρείς 5 να αγοράσουν το προιόν και αγοράζουν τα ανταλλακτικά συνέχεια, τοτε τα δικά σου ανταλλακτικά δεν τα πληρώνεις νομίζω είναι πολύ ομορφο το να ασχοληθείς λιγο καιρό για να τα εχεις τελικά δωρεάν.

Είναι μια πυραμίδα και αυτό αλλά το μονο που κάνει είναι να σου δίνει με θυγατρικό (affiliate) τροπο να αγοράζεις τα προιόντα σου δηλαδη ποντούς απο τους πελάτες που εφερες.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 8 Μήνες πριν #136095 από stratis 1
Απαντήθηκε από stratis 1 στο θέμα Διαδυκτιακές "μπίζνες"
Η τιμή της διαφήμισης σε μια ιστοσελίδα είναι ανάλογη με τα καθημερινά κλικ που γίνονται εκεί.
Υπάρχουν άνθρωποι που βγάζουν μεροκάματο κάνοντας κλικ σε ιστοσελίδες που τους υποδεικνύουν καποιες εταιρίες.
www.misterpayment.eu/2012/11/like-facebook.html
www.neobux.com/?rh=6D617374657233373633
Last edit: 9 Χρόνια 8 Μήνες πριν by stratis 1.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 8 Μήνες πριν #136097 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Διαδυκτιακές "μπίζνες"
:huh: :huh: :huh: :huh: :huh: .......για κότες έψαχνα, πτηνοτροφεία είδα έγραφε, πως προέκυψαν οι πυραμίδες, τα ανταλλακτικά, οι διακοπές, και τα κέρδη από κλίκ :woohoo: :woohoo:

Είναι τρελή τελικά η όλη κατάσταση....η σημερινή, και έχουμε τρελαθεί και τελείως και εμείς, για μπάνια δεν πάμε, στο τρελοκομείο όμως θα καταλήξουμε σίγουρα μια μέρα. :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.071 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ