energ.gr = κοινωνικό φόρουμ

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #111726 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα energ.gr = κοινωνικό φόρουμ
Καταρχή ενα μεγάλο μπράβο σε Δημήτρη, Βασίλη και Γιάννη Μοσχάλη για την συμμετοχή τους.

Αυριο η Τανια και η Νικη θα τυχουν μεγάλης επιπλεον βοήθειας:
www.facebook.com/events/166757156860126/...oard_filter=calendar
ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΡΟΣΟΧΗ!!! Μας το ζητήσατε και...δεν μπορούμε να σας χαλάσουμε χατίρι! Θεσσαλονικιές Supermoms σας ενημερώνω πως η ημερομηνία της συνάντησης μας ΑΛΛΑΞΕ. Ο βασικότερος λόγος εσείς που δεν μπορούσατε να έρθετε λόγο δουλειάς! Άντε να δω τώρα τι δικαιολογια θα μου πείτε! ΛΟΙΠΟΝ πέραν της πλάκας, η ημερομηνία άλλαξε ΚΑΙ επειδή ύστερα από την επίσκεψη μου στον ΠΑΙΖΩΤΟΠΟ και τη συζύτηση με τον κ. Γιώργο για να οριστικοποιήσουμε τις λεπτομέριες μας έκανε την εξής προσφορά. Καμία Supermom με την οικογένεια της ΔΕΝ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΤΙ-ΠΟ-ΤΑ! Ναι , καλά ακούσατε!!!! και φυσικά δε θα μας κόψει καμια απόδειξη. Ανταυτού θα βάλει ένα κουτί στο χόρο που θα καθόμαστε και εκεί η κάθε μια θα βάζει, αν μπορεί το αντιτιμο του καφέ, του παιδιού κλπ βάση καταλόγου. Στο τέλος της εκδήλωσης το κουτί αυτό με το περιεχόμενο του θα δωθεί στην Τάνια ως χειρονομία αλληλεγγύηςαπό μέρους του. Δεν ξέρω για εσάς, εγώ πάντως πραγματικά συγκινήθηκα. Οπότε ανασκουμποθείτε και κανονήστε να είστε εκεί οικογενειακώς. Ελπίζω τώρα να είστε οι περισσότερες ευχαριστημένες. Φυσικά θα έχουμε και εμείς το δικό μας μπουφέ με διάφορες λιχουδιές από τις χρυσοχέρες Σαλονικιές και όχι μόνο! Θα διεξαχθεί κλήρωση για κάποια πραγματα δωρεά δικιά σας ΚΑΙ δημοπρασία επίσης από δωρεές.

Το energ θα είναι εκεί.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 10 Χρόνια 5 Μήνες πριν by jnet.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": γιαννης-δραμα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #111761 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα energ.gr = κοινωνικό φόρουμ

Moschalis έγραψε: Δευτέρα το πρωί στέλνω τη μασινα θέλω στοιχεία για το παραστατικο


Η Νίκη μαμά της Τανιας είχε ηδη μάθει από τον Δημήτρη από την Καστοριά που τους επισκέφτηκε και το πρότεινε για την μασίνα και ήταν επιπλεον χαρούμενη και ανακουφισμένη σήμερα στην εκδήλωση. "Τοσο πολύ αγαπή από ολους" μου είπε.
Σας ευχαριστούν και οι 2 τους, τοσο πολύ, ολους εσάς που συμμετείχατε ή θα συμμετέχετε στην Θέρμανση του σπιτιού τους.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #111848 από Moschalis
Απαντήθηκε από Moschalis στο θέμα energ.gr = κοινωνικό φόρουμ
Περιμένω στοιχεία για να στείλω την μασινα
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": mastoras, Fokion

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #111849 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα energ.gr = κοινωνικό φόρουμ

Moschalis έγραψε: Περιμένω στοιχεία για να στείλω την μασινα


Θα τα στείλουμε στο Mail σε λιγο

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #111856 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα energ.gr = κοινωνικό φόρουμ

Moschalis έγραψε: Περιμένω στοιχεία για να στείλω την μασινα


Τελικα τα δωσαμε τηλεφωνικά

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #113271 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα energ.gr = κοινωνικό φόρουμ
Πρίν απο λίγο οι γυναίκες στο Βασιλούδι παραλάβαν επιπλεον 2 τονους οπότε ολοκληρωθηκε η αποστολή του πρωτου φορτίου των 3ων τονων . Κάποια στιγμή θα κανονίσουμε και το 2ο φορτίο των 3ων τόνων μια και τα χρήματα εχουν μαζευτεί.

Ευχαριστούμε οσους συμμετείχατε αλλά και οσους θα συμμετεχετε.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.083 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ