Είμαι Συγκλονισμένος !!!

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #91323 από μανολης
Απαντήθηκε από μανολης στο θέμα Είμαι Συγκλονισμένος !!!

DOOM_NX έγραψε:

stoikon έγραψε: Αν διαβάσει η μάνα σου αυτά που γράφεις, δεν νομίζω να είναι περήφανη για σένα. Ένα να σκεφτείς. Ότι εδώ μέσα είναι πολλοί, και ένας από αυτούς είμαι και εγώ που σπουδάζουμε τα παιδιά μας με πολλές στερήσεις και ίσως ένα από αυτά τα παιδιά να ήταν το δικό μου, του α ή του β. Σε λυπάμαι γιατί μέσα σου είσαι άδειος. Δεν έχεις ούτε ιερό ούτε όσιο :angry:

Άνθρωποι σαν εσένα με έχουν φέρει σ'αυτήν την κατάσταση. Η μάνα μου τα ξέρει μην αγχώνεσαι. Ούτε αυτή χαίρεται, ούτε εγώ.

Ας κατηγορήσουμε όμως όλοι μαζί το Στουρνάρα. Καληνύχτα.

δηλαδη?

Το άσχημο με την θεωρία είναι πως σου λέει πως δουλεύει ένα σύστημα, όχι γιατί δεν δουλεύει.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #91325 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Είμαι Συγκλονισμένος !!!
χωρις προσωπικες επιθεσεις δεν μπορειτε ?

δυσκολο πραμα ο διαλογος για πολλους τελικα :(


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #91326 από μανολης
Απαντήθηκε από μανολης στο θέμα Είμαι Συγκλονισμένος !!!

dimlyk έγραψε: χωρις προσωπικες επιθεσεις δεν μπορειτε ?

δυσκολο πραμα ο διαλογος για πολλους τελικα :(

δεν εκανα καμια επιθεση απεναντιας το εγραψα ο doom ειναι καλο παιδι .

Το άσχημο με την θεωρία είναι πως σου λέει πως δουλεύει ένα σύστημα, όχι γιατί δεν δουλεύει.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #91327 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Είμαι Συγκλονισμένος !!!

μανολης έγραψε: δηλαδη?

Δηλαδή είμαι υποχρεωμένος να διαβάζω και να ακούω κάθε απαξιωτικό χαρακτηρισμό που έχει κάθε άγνωστος να μου προσάψει.

Σε όσες συζητήσεις έχω πάρει μέρος πάντα μιλάω αντικειμενικά και θίγω γεγονότα. Οι περισσότεροι εδώ μέσα που θα μπορούσαν να είναι πατεράδες μου, όταν δεν έχουν επιχειρήματα το γυρίζουν σε προσωπική επίθεση.

Άντε και ισχύουν όλα αυτά, ποιος πλησιάζει έναν νεαρό ενήλικα να του πει "είσαι άδειος εσωτερικά και γιαυτό σε λυπάμαι".

Ευχαριστώ για τη διευκρίνιση. Μόνο που δεν είμαι άδειος. Ξεχειλίζω από οργή και μίσος για άτομα σαν εσένα, stoikon!
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #91329 από μανολης
Απαντήθηκε από μανολης στο θέμα Είμαι Συγκλονισμένος !!!

DOOM_NX έγραψε:

μανολης έγραψε: δηλαδη?

Δηλαδή είμαι υποχρεωμένος να διαβάζω και να ακούω κάθε απαξιωτικό χαρακτηρισμό που έχει κάθε άγνωστος να μου προσάψει.

Σε όσες συζητήσεις έχω πάρει μέρος πάντα μιλάω αντικειμενικά και θίγω γεγονότα. Οι περισσότεροι εδώ μέσα που θα μπορούσαν να είναι πατεράδες μου, όταν δεν έχουν επιχειρήματα το γυρίζουν σε προσωπική επίθεση.

Άντε και ισχύουν όλα αυτά, ποιος πλησιάζει έναν νεαρό ενήλικα να του πει "είσαι άδειος εσωτερικά και γιαυτό σε λυπάμαι".

Ευχαριστώ για τη διευκρίνιση. Μόνο που δεν είμαι άδειος. Ξεχειλίζω από οργή και μίσος για άτομα σαν εσένα, stoikon!

φιλε μου στο ξαναπα δεν εισαι αδειος τα ιδια ειχα και γω

Το άσχημο με την θεωρία είναι πως σου λέει πως δουλεύει ένα σύστημα, όχι γιατί δεν δουλεύει.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #91332 από stoikon
Απαντήθηκε από stoikon στο θέμα Είμαι Συγκλονισμένος !!!

DOOM_NX έγραψε:

μανολης έγραψε: δηλαδη?

Δηλαδή είμαι υποχρεωμένος να διαβάζω και να ακούω κάθε απαξιωτικό χαρακτηρισμό που έχει κάθε άγνωστος να μου προσάψει.

Σε όσες συζητήσεις έχω πάρει μέρος πάντα μιλάω αντικειμενικά και θίγω γεγονότα. Οι περισσότεροι εδώ μέσα που θα μπορούσαν να είναι πατεράδες μου, όταν δεν έχουν επιχειρήματα το γυρίζουν σε προσωπική επίθεση.

Άντε και ισχύουν όλα αυτά, ποιος πλησιάζει έναν νεαρό ενήλικα να του πει "είσαι άδειος εσωτερικά και γιαυτό σε λυπάμαι".

Ευχαριστώ για τη διευκρίνιση. Μόνο που δεν είμαι άδειος. Ξεχειλίζω από οργή και μίσος για άτομα σαν εσένα, stoikon!


Πολλές φορές σε συμβούλεψα αλλά εσύ το μόνο που κάνεις είναι να βρίζεις τον έναν και τον άλλον. Όλοι έχουμε προβλήματα αλλά σκεφτόμαστε και τους άλλους.
Με μισείς γιατί; Γιατί προσπάθησα να σου δώσω να καταλάβεις ότι πρέπει να σέβεσαι και τους άλλους; Ναι όταν τους γράφεις όλους στα αρχ@@α σου είσαι άδειος
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.097 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ