Είμαι Συγκλονισμένος !!!

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #90780 από tas
Απαντήθηκε από tas στο θέμα Είμαι Συγκλονισμένος !!!
Με αφορμή (και) αυτό το τραγικό περιστατικό, ας θυμηθούμε και πέντε πραγματάκια για την ασφάλεια και τα μέτρα προστασίας...


www.energ.gr/j15/index.php?option=com_ku...emid=53&limitstart=0

www.energ.gr/j15/index.php?option=com_ku...emid=53&limitstart=0
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Gdevil
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #90782 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Είμαι Συγκλονισμένος !!!

stergiosbik έγραψε:

DOOM_NX έγραψε: Natural Selection.


Παναγιωτη δεν πιστευω το Natural Selection να πηγαινε για τα παιδια που χαθηκαν! :ohmy:


Παναγιωτη περιμενω μια απαντηση.

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #90786 από Gdevil
Απαντήθηκε από Gdevil στο θέμα Είμαι Συγκλονισμένος !!!
5 άνθρωποι νέοι,
5 παιδιά
πήγαν για σπουδές
και
:sick:

ΥΓ1 tas <<<<<<<σωστός (αυτά τα νήματα πρέπει να τα ξαναματαδιαβάσουμε όλοι και εμείς και οι επισκέπτες του φόρουμ)
ΥΓ2 stergiosbik, φαντάζομαι είναι προφανές ότι ο doom_nx σχολίασε όταν μιλούσατε περί καναλιών.


Ειδικός δεν είμαι. Οτι γράφω είναι προσωπικές σκέψεις. Όποιος τις διαβάζει ας τις κρίνει πριν τις αποδεχτεί ή πριν τις απορρίψει.
Last edit: 11 Χρόνια 1 Μήνας πριν by Gdevil.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": tas
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #90789 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Είμαι Συγκλονισμένος !!!
Δεν ειμαι κ τοσο σιγουρος.Φυσικη επιλογη στα καναλια;
Εξαλλου μια διευκρινηση απο τον ιδιο κ οχι απο τριτους δεν θα εκανε κακο.

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #90790 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Είμαι Συγκλονισμένος !!!

stergiosbik έγραψε:

DOOM_NX έγραψε: Natural Selection.


Παναγιωτη δεν πιστευω το Natural Selection να πηγαινε για τα παιδια που χαθηκαν! :ohmy:


Για να πούμε και την αλήθεια, διαβάζοντας την είδηση περιμένεις να ακούσεις για τίποτα 80άχρονες γιαγιάδες με "χωριάτικη" παιδεία, όχι για 20χρονους σπουδαστές μεγαλωμένους μέσα στο internet και την κοινωνία της πληροφορίας...

Και όλοι αυτοί στο υπουργείο οικονομικών που είχαν την φαεινή ιδέα της εξίσωσης του πετρελαίου και φέραν τον κόσμο σε αυτήν την κατάντια, ελπίζω να τους δω μιά μέρα γιουσουφάκια στον Κορυδαλλό...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": μανολης
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #90791 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Είμαι Συγκλονισμένος !!!

Asteris έγραψε:

stergiosbik έγραψε:

DOOM_NX έγραψε: Natural Selection.


Παναγιωτη δεν πιστευω το Natural Selection να πηγαινε για τα παιδια που χαθηκαν! :ohmy:


Για να πούμε και την αλήθεια, διαβάζοντας την είδηση περιμένεις να ακούσεις για τίποτα 80άχρονες γιαγιάδες με "χωριάτικη" παιδεία, όχι για 20χρονους σπουδαστές μεγαλωμένους μέσα στο internet και την κοινωνία της πληροφορίας...
Συμφωνω μεχρι εδω.
Ομως τι σημαινει αυτο;Οτι η βλακεια η η νεανικη αφελεια πρεπει να τιμωρουνται με θανατο;


Και όλοι αυτοί στο υπουργείο οικονομικών που είχαν την φαεινή ιδέα της εξίσωσης του πετρελαίου και φέραν τον κόσμο σε αυτήν την κατάντια, ελπίζω να τους δω μιά μέρα γιουσουφάκια στον Κορυδαλλό...

Αμην κ ποτε!

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.081 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ