Είμαι Συγκλονισμένος !!!

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #90768 από tas
Απαντήθηκε από tas στο θέμα Είμαι Συγκλονισμένος !!!

stratis 1 έγραψε: Το κρατος αντι να ενημερωνει τον κοσμο μεσω τηλεορασης για τους κινδυνους της θερμανσης με φωτια μεσα στο σπιτι η στο υπογειο,μας δειχνει μονο σουλειμαν και λοιπες τουρκοσειρες


Δεν έχεις άδικο για το τι ΔΕΝ κάνει το κράτος, αλλά τον σουλειμαν και τις υπόλοιπες αηδίες, τις προβάλλουν ιδιωτικά κανάλια, που "εμείς" στηρίζουμε...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ΘΕΟΔΟΣΗΣ
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #90769 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Είμαι Συγκλονισμένος !!!

XAALAARAA έγραψε: Δυο νεκροί και τρεις σε κώμα από αναθυμιάσεις αυτοσχέδιας σόμπας


Γι αυτο καποια στιγμη το απογευμα ακουγα σειρηνες απο ασθενοφορα κ πυροσβεστικη. :(
Ειναι δεν ειναι 1-2 λεπτα απο το σπιτι μου το σημειο.(Στην Παπαζαχαριου στη Φιλιππουπολη εγινε το ατυχημα)
Κριμα γαμωτο.

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #90771 από stratis 1
Απαντήθηκε από stratis 1 στο θέμα Είμαι Συγκλονισμένος !!!

tas έγραψε:

stratis 1 έγραψε: Το κρατος αντι να ενημερωνει τον κοσμο μεσω τηλεορασης για τους κινδυνους της θερμανσης με φωτια μεσα στο σπιτι η στο υπογειο,μας δειχνει μονο σουλειμαν και λοιπες τουρκοσειρες


Δεν έχεις άδικο για το τι ΔΕΝ κάνει το κράτος, αλλά τον σουλειμαν και τις υπόλοιπες αηδίες, τις προβάλλουν ιδιωτικά κανάλια, που "εμείς" στηρίζουμε...


Ποιο 'ιδιωτική'ειναι η ΕΡΤ σε συγκριση με τα ιδιωτικα.
Χωρις κρατικες επιδοτησεις(διαφημίσεις)θα πουλαγανε μονο χαλιά και κανα βιβλιο του Μπουμπουκου
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #90773 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Είμαι Συγκλονισμένος !!!
Natural Selection.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #90776 από tas
Απαντήθηκε από tas στο θέμα Είμαι Συγκλονισμένος !!!

stratis 1 έγραψε: Ποιο 'ιδιωτική'ειναι η ΕΡΤ σε συγκριση με τα ιδιωτικα.
Χωρις κρατικες επιδοτησεις(διαφημίσεις)θα πουλαγανε μονο χαλιά και κανα βιβλιο του Μπουμπουκου


Η ΕΡΤ, πέρα από το ότι έχει πάρα πολλούς αργόμισθους, προβάλλει συχνά ωραία ντοκιμαντέρ και ενδιαφέρουσες παραγωγές. Εχουμε, όμως, εθιστεί σε ένα lifestyle, που είναι και η αιτία του κακού για τη σημερινή Ελλάδα...
Προσωπικά, έχω σταματήσει να βλέπω ελληνικά κανάλια εδώ και πολύ καιρό και δεν νιώθω ότι έχω χάσει κάτι...
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #90778 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Είμαι Συγκλονισμένος !!!

DOOM_NX έγραψε: Natural Selection.


Παναγιωτη δεν πιστευω το Natural Selection να πηγαινε για τα παιδια που χαθηκαν! :ohmy:

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.086 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ