Είμαι Συγκλονισμένος !!!

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #54942 από tas
Απαντήθηκε από tas στο θέμα Απ: Είμαι Συγκλονισμένος !!!

DOOM_NX έγραψε: Είναι φανερό ότι δε μιλάμε για απόρους. Προφανώς λίγα λεφτουδάκια είχαν για να πάρουν τα απαραίτητα μέτρα ασφαλείας. Το δυστύχημα προκλήθηκε από άγνοια/απροσεξία εκτός αν μιλάμε για δόλο. Δυστυχώς, ούτε οι πρώτοι είναι ούτε οι τελευταίοι. Πολύς κόσμος δεν παίρνει σωστές προφυλάξεις με κόστος τη ζωή τους.

Αυτή τη φορά την έπαθαν τα παιδάκια που δεν έφταιγαν σε τίποτα. Πολύ κρίμα κι άδικο.

Θέλει προσοχή παιδιά... Πάρτε τα απαραίτητα μέτρα προφύλαξης.



Σωστά αυτά που λες για τα μέτρα προφύλαξης, αλλά για τον δόλο δεν το κατάλαβα...
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #54950 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Απ: Είμαι Συγκλονισμένος !!!

tas έγραψε: Σωστά αυτά που λες για τα μέτρα προφύλαξης, αλλά για τον δόλο δεν το κατάλαβα...

Εννοώ... Αν προκάλεσε κάποιος άλλος το δυστύχημα σκόπιμα. Αν μιλάμε για δολοφονία δηλαδή.
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by DOOM_NX.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #54966 από tas
Απαντήθηκε από tas στο θέμα Απ: Είμαι Συγκλονισμένος !!!
Δεν μπορώ να φανταστώ ότι κάποιος θα έκαιγε ζωντανά κάποια παιδάκια για οποιονδήποτε λόγο (οικονομικές διαφορές, κτηματικές κλπ.). Καλό είναι πάντως - ειδικά εσείς που έχετε ορισμένες γνώσεις παραπάνω- να υποστηρίξετε το θέμα που δημιούργησε ο Stavrax για την ασφάλεια εγκαταστάσεων τζακιών και όχι μόνο. Η πρόληψη μπορεί να σώσει ζωές...


www.energ.gr/j15/index.php?option=com_ku...3&id=54822&Itemid=53
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": jnet, DOOM_NX
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #59052 από tas
Απαντήθηκε από tas στο θέμα Απ: Είμαι Συγκλονισμένος !!!
Αντε πάλι τα ίδια...



Στάχτη έγινε πρωϊ μονοκατοικία στο 20ο χλμ Θεσσαλονίκης- Νέας Μηχανιώνας, στο ύψος του Lidl Περαίας, από σπινθήρες που ξεπήδησαν από το τζάκι και γρήγορα οι φλόγες μεταδόθηκαν σε όλους τους χώρους του σπιτιού.

Στο σημείο βρέθηκαν τρία πυροσβεστικά οχήματα με έξι άντρες και έσβησαν τη φωτιά. Το περιστατικό αναφέρθηκε στην πυροσβεστική στις 9:30. Ο χώρος 50 τ.μ. που λειτουργούσε και ως γραφείο επιχείρησης καταστράφηκε ολοσχερώς. Για το περιστατικό διενεργείται προανάκριση από την ανακριτική υπηρεσία της ΠΥ.

farosthermaikou.blogspot.gr/2012/12/blog-post_15.html
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #90740 από XAALAARAA
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #90763 από stratis 1
Απαντήθηκε από stratis 1 στο θέμα Είμαι Συγκλονισμένος !!!
Το κρατος αντι να ενημερωνει τον κοσμο μεσω τηλεορασης για τους κινδυνους της θερμανσης με φωτια μεσα στο σπιτι η στο υπογειο,μας δειχνει μονο σουλειμαν και λοιπες τουρκοσειρες
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": stergiosbik, μανολης
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.084 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ