Είμαι Συγκλονισμένος !!!

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #91337 από stoikon
Απαντήθηκε από stoikon στο θέμα Είμαι Συγκλονισμένος !!!

DOOM_NX έγραψε:

stoikon έγραψε: Πολλές φορές σε συμβούλεψα αλλά εσύ το μόνο που κάνεις είναι να βρίζεις τον έναν και τον άλλον. Όλοι έχουμε προβλήματα αλλά σκεφτόμαστε και τους άλλους.
Με μισείς γιατί; Γιατί προσπάθησα να σου δώσω να καταλάβεις ότι πρέπει να σέβεσαι και τους άλλους; Ναι όταν τους γράφεις όλους στα αρχ@@α σου είσαι άδειος

Ποιον βρίζω; Πες κι άλλα ψέμματα για να βγεις από πάνω...

Και άμα βρεις ένα ποστ που με συμβουλεύεις, εγώ δεν ξανακάνω login στο forum.


Διάβασε αυτά που έχεις γράψει σε όλο αυτό το θέμα και θα τα βρεις που έβρισες και ποιους. Και μόνο αυτά που έγραψες για τα νεκρά παιδιά φτάνουν.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #91339 από μανολης
Απαντήθηκε από μανολης στο θέμα Είμαι Συγκλονισμένος !!!

DOOM_NX έγραψε:

stoikon έγραψε: Πολλές φορές σε συμβούλεψα αλλά εσύ το μόνο που κάνεις είναι να βρίζεις τον έναν και τον άλλον. Όλοι έχουμε προβλήματα αλλά σκεφτόμαστε και τους άλλους.
Με μισείς γιατί; Γιατί προσπάθησα να σου δώσω να καταλάβεις ότι πρέπει να σέβεσαι και τους άλλους; Ναι όταν τους γράφεις όλους στα αρχ@@α σου είσαι άδειος

Ποιον βρίζω; Πες κι άλλα ψέμματα για να βγεις από πάνω...

Και άμα βρεις ένα ποστ που με συμβουλεύεις, εγώ δεν ξανακάνω login στο forum.

ρε φιλε εγω σε θελω εδω και δεν σε ξερω αλλα αυτο που εγραψα ισχυει.

Το άσχημο με την θεωρία είναι πως σου λέει πως δουλεύει ένα σύστημα, όχι γιατί δεν δουλεύει.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #91340 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Είμαι Συγκλονισμένος !!!

aithio έγραψε: μπλα μπλα μπλα

τα παιδιά άναψαν το μαγκάλι για να ζεσταθούν.

μπλα μπλα μπλα

φταίνε οι πολιτικοί.

μπλα



Η δική μου απάντηση: Τα παιδιά δεν άναψαν μαγκάλι για να ζεσταθούν. BBQ παρτάκι έστησαν. Αν ήθελαν να ζεσταθούν είχαν επιλογές. ΑΠΟ ΜΑΛΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΠΗΓΑΝ. Και είναι πραγματικά ηλίθιο να πάει κάποιος σαν εμένα από μια ψησταριά. Μέσα στα σκατά που μεγαλώνουμε πρέπει να έχουμε τη δύναμη να αποφύγουμε πολύ μεγαλύτερους κινδύνους. Όταν κάποιοι από εμάς την πατάνε για κάτι τέτοιο, τότε ναι, μιλάμε για την υπέρτατη μαλακία. Εννοείται ότι με θλίβει, αλλά δεν παύει να είναι μαλακία. Και δε φταίει κανένας πολιτικός. Τόσο τους έκοβε, απλά. Και αν έχεις περάσει σε ΑΤΕΙ και δε σε κόβει μέχρι εκεί, τότε καλά έκανες και αποβιβάστηκες από το τραίνο σ'αυτή τη στάση.

Γονείς, φροντίστε να μάθετε στα παιδιά σας τα βασικά της επιβίωσης και αφήστε τους πολιτικούς. Σήμερα τους έχουμε, αύριο γίνεται ένας πόλεμος και δεν τους έχουμε.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #91342 από μανολης
Απαντήθηκε από μανολης στο θέμα Είμαι Συγκλονισμένος !!!

DOOM_NX έγραψε:

aithio έγραψε: μπλα μπλα μπλα

τα παιδιά άναψαν το μαγκάλι για να ζεσταθούν.

μπλα μπλα μπλα

φταίνε οι πολιτικοί.

μπλα



Η δική μου απάντηση: Τα παιδιά δεν άναψαν μαγκάλι για να ζεσταθούν. BBQ παρτάκι έστησαν. Αν ήθελαν να ζεσταθούν είχαν επιλογές. ΑΠΟ ΜΑΛΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΠΗΓΑΝ. Και είναι πραγματικά ηλίθιο να πάει κάποιος σαν εμένα από μια ψησταριά. Μέσα στα σκατά που μεγαλώνουμε πρέπει να έχουμε τη δύναμη να αποφύγουμε πολύ μεγαλύτερους κινδύνους. Όταν κάποιοι από εμάς την πατάνε για κάτι τέτοιο, τότε ναι, μιλάμε για την υπέρτατη μαλακία. Εννοείται ότι με θλίβει, αλλά δεν παύει να είναι μαλακία. Και δε φταίει κανένας πολιτικός. Τόσο τους έκοβε, απλά. Και αν έχεις περάσει σε ΑΤΕΙ και δε σε κόβει μέχρι εκεί, τότε καλά έκανες και αποβιβάστηκες από το τραίνο σ'αυτή τη στάση.

Γονείς, φροντίστε να μάθετε στα παιδιά σας τα βασικά της επιβίωσης και αφήστε τους πολιτικούς. Σήμερα τους έχουμε, αύριο γίνεται ένας πόλεμος και δεν τους έχουμε.

doom τα χεις με ολους και με ολα και εγω ειμαι βλακας που πηρα ξυλοσομπα το 2013 και δεν ηξερα να την αναψω και ο πατερας μου απο χωριο παρα τριχα να μας σκοτωνε με μαγγανι αλλα δεν ακουγε τη μανα μου
τα 20 χρωνα τη ξερουν?εγω παντος ενα ξερω οτι δεν ξερω τιποτε

Το άσχημο με την θεωρία είναι πως σου λέει πως δουλεύει ένα σύστημα, όχι γιατί δεν δουλεύει.
Last edit: 11 Χρόνια 1 Μήνας πριν by μανολης.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #91344 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Είμαι Συγκλονισμένος !!!

μανολης έγραψε: doom τα χεις με ολους και με ολα και εγω ειμαι βλακας που πηρα ξυλοσομπα το 2013 και δεν ηξερα να την αναψω και ο πατερας μου απο χωριο παρα τριχα να μας σκοτωνε με μαγγανι αλλα δεν ακουγε τη μανα μου
τα 20 χρωνα τη ξερουν?εγω παντος ενα ξερω οτι δεν ξερω τιποτε

Έλα τώρα... Δε μιλάμε για αμόρφωτους του βουνού. Μιλάμε για παιδιά που έβγαλαν Γυμνάσιο. Δε δικαιολογούνται να μην ήξεραν τον κίνδυνο.

Άλλη ήταν η αιτία σας λέω, αλλά εσείς εκεί. Μαγκάλι, ζέστη, Στουρνάρας, ουγκ.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #91345 από aithio
Απαντήθηκε από aithio στο θέμα Είμαι Συγκλονισμένος !!!
Doom...
Βασικά δεν ξέρω τι είναι το BBQ παρτάκι.
Αλλά και παρτάκι να κάνανε και παρτούζα να κάνανε ακόμα και πρέζα να παίρνανε αμά το πετρέλαιο κόστιζε 0.70 και το ρεύμα ήταν κοινωνικό αγαθό δεν θα πέθαιναν απο μαγκάλι...
Άκου από μαγκάλι...
Πέρα απο την χαζομάρα και την άγνοια κινδύνου που διακατέχει τους νέους (όπως και μας άλλωστε στα χρόνια τους) το να ανάβουμε μαγκάλια, σόμπες και να τρώμε ληγμένα τρόφιμα και άλογα είναι ένα πολιτικό γεγονός και ο Στουρνάρας να πάει να .........θει.

Gregori
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.087 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ