Είμαι Συγκλονισμένος !!!

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #91327 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Είμαι Συγκλονισμένος !!!

μανολης έγραψε: δηλαδη?

Δηλαδή είμαι υποχρεωμένος να διαβάζω και να ακούω κάθε απαξιωτικό χαρακτηρισμό που έχει κάθε άγνωστος να μου προσάψει.

Σε όσες συζητήσεις έχω πάρει μέρος πάντα μιλάω αντικειμενικά και θίγω γεγονότα. Οι περισσότεροι εδώ μέσα που θα μπορούσαν να είναι πατεράδες μου, όταν δεν έχουν επιχειρήματα το γυρίζουν σε προσωπική επίθεση.

Άντε και ισχύουν όλα αυτά, ποιος πλησιάζει έναν νεαρό ενήλικα να του πει "είσαι άδειος εσωτερικά και γιαυτό σε λυπάμαι".

Ευχαριστώ για τη διευκρίνιση. Μόνο που δεν είμαι άδειος. Ξεχειλίζω από οργή και μίσος για άτομα σαν εσένα, stoikon!
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #91329 από μανολης
Απαντήθηκε από μανολης στο θέμα Είμαι Συγκλονισμένος !!!

DOOM_NX έγραψε:

μανολης έγραψε: δηλαδη?

Δηλαδή είμαι υποχρεωμένος να διαβάζω και να ακούω κάθε απαξιωτικό χαρακτηρισμό που έχει κάθε άγνωστος να μου προσάψει.

Σε όσες συζητήσεις έχω πάρει μέρος πάντα μιλάω αντικειμενικά και θίγω γεγονότα. Οι περισσότεροι εδώ μέσα που θα μπορούσαν να είναι πατεράδες μου, όταν δεν έχουν επιχειρήματα το γυρίζουν σε προσωπική επίθεση.

Άντε και ισχύουν όλα αυτά, ποιος πλησιάζει έναν νεαρό ενήλικα να του πει "είσαι άδειος εσωτερικά και γιαυτό σε λυπάμαι".

Ευχαριστώ για τη διευκρίνιση. Μόνο που δεν είμαι άδειος. Ξεχειλίζω από οργή και μίσος για άτομα σαν εσένα, stoikon!

φιλε μου στο ξαναπα δεν εισαι αδειος τα ιδια ειχα και γω

Το άσχημο με την θεωρία είναι πως σου λέει πως δουλεύει ένα σύστημα, όχι γιατί δεν δουλεύει.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #91332 από stoikon
Απαντήθηκε από stoikon στο θέμα Είμαι Συγκλονισμένος !!!

DOOM_NX έγραψε:

μανολης έγραψε: δηλαδη?

Δηλαδή είμαι υποχρεωμένος να διαβάζω και να ακούω κάθε απαξιωτικό χαρακτηρισμό που έχει κάθε άγνωστος να μου προσάψει.

Σε όσες συζητήσεις έχω πάρει μέρος πάντα μιλάω αντικειμενικά και θίγω γεγονότα. Οι περισσότεροι εδώ μέσα που θα μπορούσαν να είναι πατεράδες μου, όταν δεν έχουν επιχειρήματα το γυρίζουν σε προσωπική επίθεση.

Άντε και ισχύουν όλα αυτά, ποιος πλησιάζει έναν νεαρό ενήλικα να του πει "είσαι άδειος εσωτερικά και γιαυτό σε λυπάμαι".

Ευχαριστώ για τη διευκρίνιση. Μόνο που δεν είμαι άδειος. Ξεχειλίζω από οργή και μίσος για άτομα σαν εσένα, stoikon!


Πολλές φορές σε συμβούλεψα αλλά εσύ το μόνο που κάνεις είναι να βρίζεις τον έναν και τον άλλον. Όλοι έχουμε προβλήματα αλλά σκεφτόμαστε και τους άλλους.
Με μισείς γιατί; Γιατί προσπάθησα να σου δώσω να καταλάβεις ότι πρέπει να σέβεσαι και τους άλλους; Ναι όταν τους γράφεις όλους στα αρχ@@α σου είσαι άδειος
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #91333 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Είμαι Συγκλονισμένος !!!

stoikon έγραψε: Πολλές φορές σε συμβούλεψα αλλά εσύ το μόνο που κάνεις είναι να βρίζεις τον έναν και τον άλλον. Όλοι έχουμε προβλήματα αλλά σκεφτόμαστε και τους άλλους.
Με μισείς γιατί; Γιατί προσπάθησα να σου δώσω να καταλάβεις ότι πρέπει να σέβεσαι και τους άλλους; Ναι όταν τους γράφεις όλους στα αρχ@@α σου είσαι άδειος

Ποιον βρίζω; Πες κι άλλα ψέμματα για να βγεις από πάνω...

Και άμα βρεις ένα ποστ που με συμβουλεύεις, εγώ δεν ξανακάνω login στο forum.
Last edit: 11 Χρόνια 1 Μήνας πριν by DOOM_NX.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #91335 από PRIMUS 45
Απαντήθηκε από PRIMUS 45 στο θέμα Είμαι Συγκλονισμένος !!!
Μπορειτε να μου πειτε γιατι καθε φορα
που θα πειτε ο καθενας την γνωμη του,
οποια και να ειναι αυτη πρεπει στον πατω
να βγαλετε πικρα ο ενας για τον αλλο??????????????????????????
Στα ματηστε επιτελους να μην εχουμε εκτος απο αυτο που ειχαμε και
καμια αυτοκτονια


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": μανολης
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #91336 από aithio
Απαντήθηκε από aithio στο θέμα Είμαι Συγκλονισμένος !!!
Φίλε DOOM....
Η ζωή δεν είναι άσπρο μαύρο....
Υπάρχουν και άλλες αποχρώσεις.
Στην ζωή πράγματι οι νέοι θα έπρεπε να γνώριζαν την επικινδυνότητα του μαγκαλιού αλλά δεν θα τους πάρουμε το κεφάλι για αυτό.
Προσωπικά το θέμα των παιδιών που έχασαν την ζωή τους και πολλά άλλα τόσο θλιβερά θέματα δεν τα διαβάζω πλέον...
Και γιατί δεν το διαβάζω;
Γιατί δεν τα αντέχω άλλο ρε παιδιά...
Ο άνθρωπος όσο μεγαλώνει τρώει τόσες πίκρες που ο καθένας βρίσκει τον δικό τρόπο για να αμύνεται για ψυχολογικούς λόγους.
Θυμήσου το αυτό.

Όσοι είμαστε γονείς... και μόνο με την σκέψη ότι κάτι ανάλογο μπορεί να συμβεί και στα δικά μας παιδιά είναι ένα μαχαίρι στην καρδιά.

Διάβασα ένα καλό σήμερα και θα σας το πω...
Αφορά εμάς 40άριδες και πάνω....
Στα παιδικά μας χρόνια νιώθαμε ένα δέος για το έτος 2000. Το φανταζόμασταν με υψηλή τεχνολογία και UFO να κυκλοφορούν στους δρόμους....ΠΟΥ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΟΎΜΕ ΟΤΙ 20χρονα παιδιά θα άναβαν μαγκάλια και ξυλόσομπες για να ζεσταθούν τo 2013...
Που να φανταστούμε ότι θα ξαναγυρίσουμε να καίμε ξύλο και αυτό κάποιοι θα το βάφτιζαν ανανεώσιμη πηγή ενέργειας γιατί έτσι τους συμφέρει...

Και δώ έχεις μεγάλο άδικο που θεωρείς ότι δεν φταίει ο Στουρνάρας και ο κάθε Στουρνάρας και να μην αρχίσω και ρίχνω μπινελίκια γαμώ την πουτάνα μου...
Doom...το παιδί του Στουρνάρα υπήρχε περίπτωση να ανάψει μαγκάλι για να ζεσταθεί;
OXI σου λέω εγώ...
Αν έχει ευθύνη λες αυτός ο γλοιώδης κυνικός τραπεζίτης;
Ααααα ρε doom...A

Gregori
Last edit: 11 Χρόνια 1 Μήνας πριν by aithio.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": stergiosbik, tas, μανολης
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.084 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ