Είμαι Συγκλονισμένος !!!

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #91299 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Είμαι Συγκλονισμένος !!!

scouter έγραψε: doom τελικά μου φαίνεσαι αξιοθρήνητος

να σε φυλάει όποιος θεός πιστεύεις, να μη σου απαντήσει ποτέ κάποιος με τα δικά σου λόγια




και έτσι όπως είναι ο κόσμος μας σήμερα, φρόντισε ο θεός σου να είναι αυτός που κάνει τα κουμάντα !

Ρε φίλε, δεν πιστεύω σε κανέναν θεό. Δε θέλω κανείς να με κλάψει. Δε θέλω κανείς να γυρίσει να πει "τι κρίμα, νέο παιδί ήταν." Στ'@@ μου πραγματικά, εφόσον δε θα υπάρχω.

Το θέμα είναι τώρα τι λέει ο κόσμος. Τώρα πως σου φέρεται. Τώρα αν σου συμπαραστέκεται. Τώρα αν σου λέει έναν καλό λόγο.

Όταν η κοινωνία φέρεται με τον χειρότερο τρόπο στους νέους είναι ΜΕΓΙΣΤΗ ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ να λέει "κρίμα" και "rest in peace" μετά το θάνατό τους. Η ζωή είναι εδώ. Φροντίστε να της δώσετε το σεβασμό που της αξίζει. Οι ζωντανοί με τους ζωντανούς και οι πεθαμένοι με τους πεθαμένους.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #91303 από μανολης
Απαντήθηκε από μανολης στο θέμα Είμαι Συγκλονισμένος !!!

DOOM_NX έγραψε:

scouter έγραψε: doom τελικά μου φαίνεσαι αξιοθρήνητος

να σε φυλάει όποιος θεός πιστεύεις, να μη σου απαντήσει ποτέ κάποιος με τα δικά σου λόγια




και έτσι όπως είναι ο κόσμος μας σήμερα, φρόντισε ο θεός σου να είναι αυτός που κάνει τα κουμάντα !

Ρε φίλε, δεν πιστεύω σε κανέναν θεό. Δε θέλω κανείς να με κλάψει. Δε θέλω κανείς να γυρίσει να πει "τι κρίμα, νέο παιδί ήταν." Στ'@@ μου πραγματικά, εφόσον δε θα υπάρχω.

Το θέμα είναι τώρα τι λέει ο κόσμος. Τώρα πως σου φέρεται. Τώρα αν σου συμπαραστέκεται. Τώρα αν σου λέει έναν καλό λόγο.

Όταν η κοινωνία φέρεται με τον χειρότερο τρόπο στους νέους είναι ΜΕΓΙΣΤΗ ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ να λέει "κρίμα" και "rest in peace" μετά το θάνατό τους. Η ζωή είναι εδώ. Φροντίστε να της δώσετε το σεβασμό που της αξίζει. Οι ζωντανοί με τους ζωντανούς και οι πεθαμένοι με τους πεθαμένους.

φιλε εισαι λαθος εισαι σαν και μενα 20 χρονια πριν .ολοι θα σε κλαψουν και ασε τα χαζα σε παρακαλω
δεν εχεις περασει να χασεις καποιον κοντινο σου που ηταν σε πολυ μικρι ηλικια και μακαρι να μην το γευτη κανεις

Το άσχημο με την θεωρία είναι πως σου λέει πως δουλεύει ένα σύστημα, όχι γιατί δεν δουλεύει.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #91305 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Είμαι Συγκλονισμένος !!!

μανολης έγραψε: φιλε εισαι λαθος εισαι σαν και μενα 20 χρονια πριν .ολοι θα σε κλαψουν και ασε τα χαζα σε παρακαλω
δεν εχεις περασει να χασεις καποιον κοντινο σου που ηταν σε πολυ μικρι ηλικια και μακαρι να μην το γευτη κανεις

Είπα ότι δεν θέλω να με κλάψουν. Όχι ότι δε θα με κλάψει η μάνα μου πχ. Ίσως αυτή να έχει το δικαίωμα να το κάνει. Όλοι οι άλλοι θα το κάνουν απλά για τα μάτια. :sick:
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #91306 από μανολης
Απαντήθηκε από μανολης στο θέμα Είμαι Συγκλονισμένος !!!

DOOM_NX έγραψε:

μανολης έγραψε: φιλε εισαι λαθος εισαι σαν και μενα 20 χρονια πριν .ολοι θα σε κλαψουν και ασε τα χαζα σε παρακαλω
δεν εχεις περασει να χασεις καποιον κοντινο σου που ηταν σε πολυ μικρι ηλικια και μακαρι να μην το γευτη κανεις

Είπα ότι δεν θέλω να με κλάψουν. Όχι ότι δε θα με κλάψει η μάνα μου πχ. Ίσως αυτή να έχει το δικαίωμα να το κάνει. Όλοι οι άλλοι θα το κάνουν απλά για τα μάτια. :sick:

σαν και μενα οχι ρε φιλε αρνουμε να το πιστεψω ρε φιλε γιατι αυτο?

Το άσχημο με την θεωρία είναι πως σου λέει πως δουλεύει ένα σύστημα, όχι γιατί δεν δουλεύει.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #91311 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Είμαι Συγκλονισμένος !!!

μανολης έγραψε: σαν και μενα οχι ρε φιλε αρνουμε να το πιστεψω ρε φιλε γιατι αυτο?

Ρε φίλε, να με κλάψει ποιος; Οι παλιοί φίλοι μου; Οι πρώην γκόμενες; Ο πατέρας μου, που δε μου έχει μιλήσει από τότε που τον παράτησε η μάνα μου; Να με κλάψουν οι γείτονες; Ή τα παιδιά εδώ στο forum που δε θα το μάθουν ποτέ;

Ε, όχι. Αυτή τη στιγμή δε νιώθω κανέναν δίπλα μου, οπότε δε θέλω κανένας να με κλάψει.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #91312 από stoikon
Απαντήθηκε από stoikon στο θέμα Είμαι Συγκλονισμένος !!!

DOOM_NX έγραψε:

μανολης έγραψε: φιλε εισαι λαθος εισαι σαν και μενα 20 χρονια πριν .ολοι θα σε κλαψουν και ασε τα χαζα σε παρακαλω
δεν εχεις περασει να χασεις καποιον κοντινο σου που ηταν σε πολυ μικρι ηλικια και μακαρι να μην το γευτη κανεις

Είπα ότι δεν θέλω να με κλάψουν. Όχι ότι δε θα με κλάψει η μάνα μου πχ. Ίσως αυτή να έχει το δικαίωμα να το κάνει. Όλοι οι άλλοι θα το κάνουν απλά για τα μάτια. :sick:


Αν διαβάσει η μάνα σου αυτά που γράφεις, δεν νομίζω να είναι περήφανη για σένα. Ένα να σκεφτείς. Ότι εδώ μέσα είναι πολλοί, και ένας από αυτούς είμαι και εγώ που σπουδάζουμε τα παιδιά μας με πολλές στερήσεις και ίσως ένα από αυτά τα παιδιά να ήταν το δικό μου, του α ή του β. Σε λυπάμαι γιατί μέσα σου είσαι άδειος. Δεν έχεις ούτε ιερό ούτε όσιο :angry:
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.079 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ