Είμαι Συγκλονισμένος !!!

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #91154 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Είμαι Συγκλονισμένος !!!
Συγγνώμη γιατί να ζητήσουν; Εμείς δεν τους ψηφίζουμε; Δε βγαίνουν μόνοι τους...

Και τελικά αποφασίστε αν θα κατηγορήσετε τον Στουρνάρα ή τη νεανική άγνοια του κινδύνου...
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #91155 από tas
Απαντήθηκε από tas στο θέμα Είμαι Συγκλονισμένος !!!
Κι επειδή τους ψηφίσαμε, τι σημαίνει; Οτι για κάθε απόφασή τους για μια τετραετία θα διεκδικούν το αλάθητο του Πάπα; Που κι αυτό στην πράξη δεν υπάρχει...
Μεγάλες κουβέντες ας μη λέμε. Οσα δε φέρνει ο χρόνος, τα φέρνει η στιγμή.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": pannarab
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #91158 από scouter
Απαντήθηκε από scouter στο θέμα Είμαι Συγκλονισμένος !!!
doom τελικά μου φαίνεσαι αξιοθρήνητος

να σε φυλάει όποιος θεός πιστεύεις, να μη σου απαντήσει ποτέ κάποιος με τα δικά σου λόγια




και έτσι όπως είναι ο κόσμος μας σήμερα, φρόντισε ο θεός σου να είναι αυτός που κάνει τα κουμάντα !

αλλά 25,4 τρις $ gross value σε OTC και άλλα περίπου 50 τρις $ notional σε exchange traded futures και options. Η έκθεση μέσω exchanges γίνεται cleared κάθε μέρα με mark-to-market και margining ενώ πολλά OTC παράγωγα...
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #91165 από Stavrax
Απαντήθηκε από Stavrax στο θέμα Είμαι Συγκλονισμένος !!!
Μια εικόνα χίλιες λέξεις



:ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Συνημμένα:
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #91172 από betonly
Απαντήθηκε από betonly στο θέμα Είμαι Συγκλονισμένος !!!
Μα να εχει τοσους πολυξερους και τοσο γνοστες μα και τοσο βλακες μεσα εδω δεν μπορω να το φανταστω. ελεος ελεος ελεος στην μνημη αυτων των παιδιων. πσω απο ενα πλικτρολογιο και μια οθονη τα ξερουμε ολα.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #91185 από OANNHSEA
Απαντήθηκε από OANNHSEA στο θέμα Είμαι Συγκλονισμένος !!!
Ax καλέ....
Η μνήμη των νεκρών...
Τώρα τη θυμηθήκατε ούλοι!!!

Τελικά πρέπει να είναι σίγουρο ότι σας ψεκάζουν... :P

Όταν τα 20χρονα σκοτώνονται σε αυτοσχέδιους αγώνες ταχύτητας, προφανώς είναι λάθος κατά εσάς να τους πούμε ηλίθιους, για να μην ταράξουμε το πνεύμα τους - κάθε χρόνο σύμφωνα με την αστυνομία είχαμε πάνω από 20 νεκρούς με αυτό τον τρόπο...
Όταν κάποιοι άλλοι ηλίθιοι σκοτώνονται και σκοτώνουν πιομένοι, προφανώς είναι λάθος κατά εσάς να τους πούμε ηλίθιους, για να μην ταράξουμε το πνεύμα τους - κάθε χρόνο είχαμε πάνω από 200 νεκρούς...
Όταν πεθαίνουν με την σύριγγα στο χέρι, προφανώς είναι λάθος κατά εσάς να τους πούμε ηλίθιους, για να μην ταράξουμε το πνεύμα τους - φτάσαμε αισίως τους 200 νεκρούς το χρόνο το 2010...

Αλλά εσείς δεν θέλατε και θέλετε να ταράζετε την μνήμη τους για να τους πείτε κατάμουτρα ηλίθιους, μπας και σωθεί κάνας άλλος ανεγκέφαλος!!!
Μπα...
Φταίει οι θεοί ή οι δαίμονες για τους θανάτους και όχι το σκατοκέφαλο τους... :angry:

Πστ παίδες, υπολογίζουν ότι στην Ελλάδα από το 1945 μέχρι σήμερα έχουν πεθάνει πάνω από 125.000 άνθρωποι σε αυτοκινητιστικά... Αφού είσαστε ευαισθητούληδες πιάστε καμία λαμπάδα και ξεκινήστε την λιτανεία. Όχι για αυτούς, αλλά για εσάς. Γιατί με τα μυαλά που κουβαλάτε, τα ατυχήματα δεν μειώνονται και άρα μπορεί αύριο θα είσαστε εσείς οι επόμενοι νεκροί...
Μην ανησυχείτε όμως: εάν το μάθουμε θα προσφέρουμε στην μνήμη σας μερικά κιλά πέλετ... :P
Και καλά 40...

Και θα το πάω και πιο πέρα:
Το είσαστε ανεγκέφαλα θύματα των δημοσιογράφων δεν πειράζει κανέναν, εκτός από εσάς.
Το ότι όμως αναμασάτε τις γελοιότητες των δημοσιογράφων, καταντάει εμετικό.
Γιατί έχει τα όρια του να αναμασάτε τις πολιτικές ίντριγκες περί λιτότητας και όχι να ενδιαφέρετε για θέματα όπως τα ναρκωτικά, με τα οποία σκόπιμα δεν ασχολούνται οι δημοσιογράφοι, μια και τα "παίρνουν"...
Πάλι καλά που κανένας δεν έβαλε θέμα με το "δηλητηριώδες κρέας αλόγου", που υπαινίσσονται τα δημοσιογραφικά κατακάθια για να πουλάνε σε χαχόλους...
.

Bellum omneum contra omne...
Θάνατος στους πετρελαιάδες!!!
Last edit: 11 Χρόνια 1 Μήνας πριν by OANNHSEA.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.080 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ