Είμαι Συγκλονισμένος !!!

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #91005 από μανολης
Απαντήθηκε από μανολης στο θέμα Είμαι Συγκλονισμένος !!!

stergiosbik έγραψε: Πορεία διαμαρτυρίας στη Λάρισα για το θάνατο των δύο φοιτητών

Την απόφαση να αναλάβει τα έξοδα μεταφοράς των σορών των δύο άτυχων φοιτητών του ΤΕΙ που έχασαν την ζωή τους από αναθυμιάσεις που προήλθαν από αυτοσχέδιο μαγκάλι στους τόπους καταγωγής τους, έλαβε ομόφωνα το Δημοτικό Συμβούλιο Λάρισας.

Παράλληλα αποφασίστηκε αναβολή της προγραμματισμένης συνεδρίασης του σώματος και εν συνεχεία οι δημοτικοί σύμβουλοι συμμετείχαν σε πορεία διαμαρτυρίας με κεριά που έκαναν στο κέντρο της πόλης φοιτητές των ΤΕΙ και ο ΣΥΡΙΖΑ.

Αλλη πορεία διαμαρτυρίας για την οικονομική πολιτική της Κυβέρνησης διοργάνωσε το Εργατικό Κέντρο Λάρισας.(ΠΑΜΕ)

Παράλληλα πληθώρα ανακοινώσεων διαμαρτυρίας εκδόθηκαν από φορείς της πόλης. Ανακοινώσεις υπήρξαν επίσης από τα πολιτικά κόμματα.

news.in.gr/greece/article/?aid=1231237778

Ξεχωριστες συγκεντρωσεις βεβαια για να μη ξεχνιομαστε. :(
Πανω απ ολα το κομμα! :angry: (οποιοδηποτε)
Το πενθος ΠΡΕΠΕΙ να εχει το ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΧΡΩΜΑ!
Στ αρ..δια τους ο σεβασμος στα παιδια που εφυγαν κ σ αυτα που χαροπαλευουν! :angry:
Ρε γαμ..να κομματοσκυλα να το βρειτε απ τον Θεο γι αυτα που κανετε.

λυπαμαι και ντρεπομαι που ζω πλεον στην χωρα μας.
doom σε παρακαλω ελα και στη θεση της μανας και του πατερα

Το άσχημο με την θεωρία είναι πως σου λέει πως δουλεύει ένα σύστημα, όχι γιατί δεν δουλεύει.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #91006 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Είμαι Συγκλονισμένος !!!
Συνανθρωποι μας αγοραζουν ληγμενα τροφιμα γιατι δεν φτανουν τα χρηματα για ν αγορασουν τα κανονικα ενω γνωριζουν οτι μπορει να παθουν κακο=Β Λ Α Κ Ε Σ!
Συνανθρωποι μας ψαχνουν στα σκουπιδια για να βρουν κατι να φανε γιατι τους θεριζει η πεινα ενω γνωριζουν οτι μπορει να παθουν κακο=Β Λ Α Κ Ε Σ!

κ αφου ειναι βλακες ερχεται εξ ορισμου κ η φυσικη επιλογη να καθαρισει το τοπιο!
Λογικοτατα επιχειρηματα!

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #91008 από azio1967
Απαντήθηκε από azio1967 στο θέμα Είμαι Συγκλονισμένος !!!
Όχι φίλε μου,διαβλέπω πολλή ρηχή σκέψη,όση τελοσπάντων του επιτρέπουν τα 23 του χρόνια σε ένα τόσο τραγικό γεγονός το οποίο αξίζει και πρέπει να το δούμε ως κοινωνικό και πολιτικό ταυτόχρονα,διότι πολλά πράγματα στην καθημερινότητά μας τα καθορίζουν κάποιες πολιτικές αποφάσεις.Όποιος βλέπει το συγκεκριμένο θέμα ξεκομμένο από τη συγκυρία που βιώνουμε,νομίζω ότι ή εθελοτυφλεί ή ότι αδυνατεί να το συλλάβει σφαιρικά.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": stergiosbik
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #91022 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Είμαι Συγκλονισμένος !!!
Χάσμα γενεών!
Πολύ μεγάλο χάσμα!

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #91037 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Είμαι Συγκλονισμένος !!!
Αυτο ξαναπεστο......

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #91038 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Είμαι Συγκλονισμένος !!!
Ειναι κριμα να κρινουμε αυτα τα παλικαρια απο τον καναπε μας.
Θα ηθελα σε ολους να θυμισω 35 χρονων πλεον οτι οταν ειμασταν 22 χρονων καναμε πολλες μα πολλες μαλακιες και για καποιο λογο ισως καθαρη τυχη οσοι ειμαστε εδω την πηδηξαμε.
Αυτα τα δυστυχα παιδια εκαναν μια βλακεια και πληρωσαν με την ζωη τους.

Ο θεος ας αναπαυσει της ψυχουλες τους και να δωσει κουραγιο στις οικογενειες τους.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": μανολης
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.087 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ