Είμαι Συγκλονισμένος !!!

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #91315 από μανολης
Απαντήθηκε από μανολης στο θέμα Είμαι Συγκλονισμένος !!!

DOOM_NX έγραψε:

μανολης έγραψε: σαν και μενα οχι ρε φιλε αρνουμε να το πιστεψω ρε φιλε γιατι αυτο?

Ρε φίλε, να με κλάψει ποιος; Οι παλιοί φίλοι μου; Οι πρώην γκόμενες; Ο πατέρας μου, που δε μου έχει μιλήσει από τότε που τον παράτησε η μάνα μου; Να με κλάψουν οι γείτονες; Ή τα παιδιά εδώ στο forum που δε θα το μάθουν ποτέ;

Ε, όχι. Αυτή τη στιγμή δε νιώθω κανέναν δίπλα μου, οπότε δε θέλω κανένας να με κλάψει.

ποτε μην λες ποτε. εγω εγινα χαλια με τα παιδια .... εσυ θες να μου πεις οτι εισαι τοσο μονος?παρε με τηλ η αν θες σε παιρνο εγω xxxxxxxxx

Το άσχημο με την θεωρία είναι πως σου λέει πως δουλεύει ένα σύστημα, όχι γιατί δεν δουλεύει.
Last edit: 11 Χρόνια 1 Μήνας πριν by Stavrax. Αιτία: αφαιρεθηκε το νουμερο τηλεφωνου
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #91319 από μανολης
Απαντήθηκε από μανολης στο θέμα Είμαι Συγκλονισμένος !!!

stoikon έγραψε:

DOOM_NX έγραψε:

μανολης έγραψε: φιλε εισαι λαθος εισαι σαν και μενα 20 χρονια πριν .ολοι θα σε κλαψουν και ασε τα χαζα σε παρακαλω
δεν εχεις περασει να χασεις καποιον κοντινο σου που ηταν σε πολυ μικρι ηλικια και μακαρι να μην το γευτη κανεις

Είπα ότι δεν θέλω να με κλάψουν. Όχι ότι δε θα με κλάψει η μάνα μου πχ. Ίσως αυτή να έχει το δικαίωμα να το κάνει. Όλοι οι άλλοι θα το κάνουν απλά για τα μάτια. :sick:


Αν διαβάσει η μάνα σου αυτά που γράφεις, δεν νομίζω να είναι περήφανη για σένα. Ένα να σκεφτείς. Ότι εδώ μέσα είναι πολλοί, και ένας από αυτούς είμαι και εγώ που σπουδάζουμε τα παιδιά μας με πολλές στερήσεις και ίσως ένα από αυτά τα παιδιά να ήταν το δικό μου, του α ή του β. Σε λυπάμαι γιατί μέσα σου είσαι άδειος. Δεν έχεις ούτε ιερό ούτε όσιο :angry:

φιλε δεν ειναι αδειος αρνουμε να το πιστεψω μπερδεμενος ειναι ειναι καλο παιδι

Το άσχημο με την θεωρία είναι πως σου λέει πως δουλεύει ένα σύστημα, όχι γιατί δεν δουλεύει.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Stavrax
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #91322 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Είμαι Συγκλονισμένος !!!

stoikon έγραψε: Αν διαβάσει η μάνα σου αυτά που γράφεις, δεν νομίζω να είναι περήφανη για σένα. Ένα να σκεφτείς. Ότι εδώ μέσα είναι πολλοί, και ένας από αυτούς είμαι και εγώ που σπουδάζουμε τα παιδιά μας με πολλές στερήσεις και ίσως ένα από αυτά τα παιδιά να ήταν το δικό μου, του α ή του β. Σε λυπάμαι γιατί μέσα σου είσαι άδειος. Δεν έχεις ούτε ιερό ούτε όσιο :angry:

Άνθρωποι σαν εσένα με έχουν φέρει σ'αυτήν την κατάσταση. Η μάνα μου τα ξέρει μην αγχώνεσαι. Ούτε αυτή χαίρεται, ούτε εγώ.

Ας κατηγορήσουμε όμως όλοι μαζί το Στουρνάρα. Καληνύχτα.
Last edit: 11 Χρόνια 1 Μήνας πριν by DOOM_NX.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #91323 από μανολης
Απαντήθηκε από μανολης στο θέμα Είμαι Συγκλονισμένος !!!

DOOM_NX έγραψε:

stoikon έγραψε: Αν διαβάσει η μάνα σου αυτά που γράφεις, δεν νομίζω να είναι περήφανη για σένα. Ένα να σκεφτείς. Ότι εδώ μέσα είναι πολλοί, και ένας από αυτούς είμαι και εγώ που σπουδάζουμε τα παιδιά μας με πολλές στερήσεις και ίσως ένα από αυτά τα παιδιά να ήταν το δικό μου, του α ή του β. Σε λυπάμαι γιατί μέσα σου είσαι άδειος. Δεν έχεις ούτε ιερό ούτε όσιο :angry:

Άνθρωποι σαν εσένα με έχουν φέρει σ'αυτήν την κατάσταση. Η μάνα μου τα ξέρει μην αγχώνεσαι. Ούτε αυτή χαίρεται, ούτε εγώ.

Ας κατηγορήσουμε όμως όλοι μαζί το Στουρνάρα. Καληνύχτα.

δηλαδη?

Το άσχημο με την θεωρία είναι πως σου λέει πως δουλεύει ένα σύστημα, όχι γιατί δεν δουλεύει.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #91325 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Είμαι Συγκλονισμένος !!!
χωρις προσωπικες επιθεσεις δεν μπορειτε ?

δυσκολο πραμα ο διαλογος για πολλους τελικα :(


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #91326 από μανολης
Απαντήθηκε από μανολης στο θέμα Είμαι Συγκλονισμένος !!!

dimlyk έγραψε: χωρις προσωπικες επιθεσεις δεν μπορειτε ?

δυσκολο πραμα ο διαλογος για πολλους τελικα :(

δεν εκανα καμια επιθεση απεναντιας το εγραψα ο doom ειναι καλο παιδι .

Το άσχημο με την θεωρία είναι πως σου λέει πως δουλεύει ένα σύστημα, όχι γιατί δεν δουλεύει.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.086 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ