Υπέρυθρο Θερμόμετρο

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #119443 από akapsali
Απαντήθηκε από akapsali στο θέμα Υπέρυθρο Θερμόμετρο
Προφανώς υπάρχουν οργανα αξιοπιστα και ανθεκτικά αλλά λογου κοστους απευθυνονται μάλλον σε επαγγελματίες που λογω της χρήσης στην εργασία τους θα κάνουν αποσβεση τα χρηματα αγορας.
Απλα ρωτησα αν υπάρχει καποια μαρτυρία για κάποιο φτηνο αλλά αξιπιστο οργανο πχ περιπτωση του liakjim που αναφέρει οτι το οργανο δουλευει σωστά και οτι εχι συγκριθεί με καποιο επωνυμο

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #119481 από Gdevil
Απαντήθηκε από Gdevil στο θέμα Υπέρυθρο Θερμόμετρο

tas έγραψε: Πράγματι, τα KIMO μπορεί να ξεφεύγουν λίγο σε τιμή, αλλά είναι και αξιόπιστα και ανθεκτικά στο πέρασμα του χρόνου.

ξεφεύγουν είναι λίαν επιεικής έκφραση....
Πήρα πριν λίγο να ρωτήσω για τιμή και μου είπε για κάποιο μοντέλο (δύο είχαν και μου είπε για το φθηνό...) 145 ευρώ + ΦΠΑ...
Ψιλοζαλίστηκα, :silly: ψιλοθόλοσα, :blink: ξεροέβηξα, :ohmy: νομίζω είπα και ένα ευχαριστώ... :blink: και έκλεισα το τηλέφωνο.


Ειδικός δεν είμαι. Οτι γράφω είναι προσωπικές σκέψεις. Όποιος τις διαβάζει ας τις κρίνει πριν τις αποδεχτεί ή πριν τις απορρίψει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #119502 από thlanarass
Απαντήθηκε από thlanarass στο θέμα Υπέρυθρο Θερμόμετρο
Δεν υπάρχει ebay APP ID ορισμένο στις ρυθμίσεις του KunenaΔεν υπάρχει ebay APP ID ορισμένο στις ρυθμίσεις του KunenaΔεν υπάρχει ebay APP ID ορισμένο στις ρυθμίσεις του KunenaΚοιτα τα link

EOS 530 C
Η' παρε αυτα τα 2.




Με το πρωτο και 1 λιγο μικροτερο τσουτσονακι το εκανα πυρομετρο για το αμαξι.
Εσυ παρε αυτο για τη σομπα .
Κανε μια μικρι τρυπα στο μπουρι να μετρας τα καυσαερια

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.090 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ