Σκούπα - ρομπότ

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #30515 από michalisgr
Σκούπα - ρομπότ δημιουργήθηκε από michalisgr
Γεια χαρα στη παρεα... Σημερα αγορασα μια ηλεκτρικη σκουπα ρομποτ για το σπιτι μας.. εχει κανεις σας κατι τετοιο;; Το ειδε η γυναικα μου σε σπιτι φιλου μας και ξετρελαθηκε... !!!!! :woohoo: :woohoo:
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #30524 από Moschalis
Απαντήθηκε από Moschalis στο θέμα Απ: Σκούπα - ρομπότ
Αν μιλάς για την Irobot, αυτή που έχει μέσα γυροσκοπιο, είναι φοβερή. Χρησιμοποιεί πραγματικό γυροσκόπιο!!, είναι σε απίστευτη τιμή για αυτά που προσφέρει και πολύ προηγμένη τεχνολογικά.
Με το που ξεκινάει , χαρτογραφει (ναι , καλα διαβάσατε) το χώρο που θα σκουπίσει , οπότε ξέρει πάνω κάτω που να πάει. Στη συνέχεια με μια πληθώρα αισθητήρων και ταχύτατο επεξεργαστή, αποφασίζει για το που θα πάει. Παίρνει 67 "αποφάσεις" ανα δευτερόλεπτο για το που θα πάει.
Την έχω ψάξει λίγο γιατί το κύκλωμα του γυροσκόπιου που έχει μέσα κάνει αν το πάρεις μόνο του κάπου στα 700 ευρώ, ενώ αν πάρεις απλά τη σκούπα κάνει περίπου 300 με 350 ( αν δεν κάνω λάθος).
Αναρωτιέμαι αν οι Κινέζοι το αντέγραψαν ή ακόμη.

Πάντως πολοί συμφορουμίτες ( σε ξένα φόρουμ) αγοράζουν τη σκούπα μόνο και μόνο για το γυροσκόπιο.
Είχαν κάνει και ένα διαγωνισμό για το ποιός θα αποκωδικοποιήσει πρώτος το firmware της σκούπας. :lol: , Δεν το είχα πάρει χαμπάρι , άσε που ποιός ακούει τη σύζυγο αμα δει τη σκούπα διαλυμένη και συνδεδεμένη στο pc. :lol:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #30536 από michalisgr
Απαντήθηκε από michalisgr στο θέμα Απ: Σκούπα - ρομπότ
www.pearl.de/a-NC3518-5405.shtml?query=saugroboter

αυτο εδω θα αγορασω...στα Γερμανικα τεστ βγηκε αρκετα καλο.... 700€-600€ δε δινω...ΔΕΝ υπαρχουν κιολας!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #30538 από γιαννης-δραμα
Απαντήθηκε από γιαννης-δραμα στο θέμα Απ: Σκούπα - ρομπότ
Αυτη που εχει το carrefour εχει καμια σχεση με δαυτην :silly:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #30539 από ACIDBLACK
Απαντήθηκε από ACIDBLACK στο θέμα Απ: Σκούπα - ρομπότ
Στο σπιτι μου με δυο παιδια και ενα σκυλο καποιου μεγεθους θα επιζουσε κανα μισαωρο .
αλλα απο απλη περιεργεια το γυροσκοπιο κυριε ΜΟΣΧΑΛΗ θα το βαζατε σε σομπα ??? :lol: :lol: :lol:
φυσικα αστευομαιαλλα πραγματικα δεν μου ερχετ στο νου η χρηση του ...

“Καλιά στα όρη άρχοντας, παρά στον κάμπο δούλος – θωρώ τον κόσμο από ψηλά κι είναι δικός μου ούλος”

ΝΕΟ Ε-ΜΑΙΛ το παλιο αρνηται απλα να λειτουργησει
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #30554 από Grecu_
Απαντήθηκε από Grecu_ στο θέμα Απ: Σκούπα - ρομπότ

michalisgr έγραψε: www.pearl.de/a-NC3518-5405.shtml?query=saugroboter

αυτο εδω θα αγορασω...στα Γερμανικα τεστ βγηκε αρκετα καλο.... 700€-600€ δε δινω...ΔΕΝ υπαρχουν κιολας!!


Aπο που θα την παρεις?
Ειδε η γυναικα μου την Samsung Navibot και τρελοχαρηκε (3 γατια σε διαμερισμα γαρ), αλλα τα 380 που κανει ειναι λιγο...πολυ...τρομερα...καπως...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.066 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ