Προγνώσεις καιρού

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #90650 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Προγνώσεις καιρού
Ακριβως
Ο χρηστης ειναι υπαρκτός τον γνωριζω προσωπικά απο αλλα φορουμ που συμετεχει.

Πιο πολυ το κανουμε θεμα απο oτι πραγματικά ειναι.

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #90687 από Jason
Απαντήθηκε από Jason στο θέμα Προγνώσεις καιρού
Eκτός του οτι έχω γίνει πλούσιος και έχω χεστεί στο τάλιρο από την διαφήμιση και το spamarisma ,εγώ προσφέρω όσο μπορώ ενημέρωση για το καιρό... και για εσάς που ενδιαφέρει και θέλετε να ρωτήσετε κάτι...
Δείτε και κάτι διαφορετικό ,θα ανεβάζω όλο το θέμα για να μην τον κάνετε θέμα και σας πειράζει τόσο...

Ο καιρός έχει άμεση σχέση με όλα και πόσο μάλλον με την θέρμανση,τις υγρασίες εντός και εκτός σπιτιού κ.τ.λ
Αν σας ενοχλεί οκ,δεν μπαίνω στο κόπο να σας ενημερώνω αν το θεωρείται διαφήμιση και σας χαλάω την σελίδα...

Προγνώσεις καιρού είναι ,για να ανάψετε η όχι το όποιο μέσο έχετε για να ζεσταθείτε η όχι.... να το πω και αλλιώς ενδιαφέρει πολλούς...
Εγώ με καύστηρα και πετρέλαιο είμαι αλλά φέτος δεν χρειάστηκε καθόλου η ζέστη γιατι ο χειμώνας ήταν ήπιος.
Όσο για τα υπόλοιπα ενναλακτικά είδη θέρμανσης είναι πολύ της μόδας μέχρι να βρουν τρόπο να φορολήσουν και αυτά...
Κάποια στιγμή θα ξαναπέσει και το πετρέλαιο ,λόγω ζήτησης .Επειδή αυτοί που κυβερνάνε θέλουν να μαζέψουν χρήμα ,οτι βρουν και κινείται σε αλλο είδος θέρμανσης θα το φορολήγουν όπως έγινε και στα αμάξια...
Και επειδή με συμπαθείτε δείτε και την πρόγνωση της αυριανής μέρας dionysos-weather.gr/
Επειδή θα επιδεινωθεί αρκετά ο καιρός την Κυριακή και το Σάββατο το βράδυ θα βγει αναλυτική πρόγνωση για το Σαββατοκύριακο ,και για όλη την Ελλάδα και για όσους θέλουν να πάνε στα χιονοδρομικά και γενικότερα λεπτομέρειες που δεν θα τις βρείτε στην τηλεόραση που κυκλοφορούν όλες οι γλάστρες που δεν έχουν ιδέα από καιρό όπως και όλοι οι υπόλοιποι που κυκλοφορύν στα Μ.Μ.Ε
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": KERBEROS, γιαννης-δραμα, Fokion

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #90882 από Jason
Απαντήθηκε από Jason στο θέμα Προγνώσεις καιρού
Ο καιρός στην Ελλάδα-Αττική-Θεσσαλονίκη το Σαββατοκύριακο 2-3/3/2013 dionysos-weather.gr/ Σε ποιες περιοχές θα σημειωθούν έντονες βροχές και σε τι υψόμετρα θα εκδηλωθούν χιονοπτώσεις
Ο καιρός στα χιονοδρομικά στο Σαββατοκύριακο 2-3/3/2013 dionysos-weather.gr/xionodromika_kentra_...sorts_centers_greece B)

Για οτι απορία έχετε και θέλετε περισσότερες λεπτομέρειες για κάποια περιοχή που θα πάτε .ή θέλετε να ξέρετε

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #90891 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Προγνώσεις καιρού

Jason έγραψε: Eκτός του οτι έχω γίνει πλούσιος και έχω χεστεί στο τάλιρο από την διαφήμιση και το spamarisma ,εγώ προσφέρω όσο μπορώ ενημέρωση για το καιρό... και για εσάς που ενδιαφέρει και θέλετε να ρωτήσετε κάτι....................


................................δεν θα τις βρείτε στην τηλεόραση που κυκλοφορούν όλες οι γλάστρες που δεν έχουν ιδέα από καιρό όπως και όλοι οι υπόλοιποι που κυκλοφορύν στα Μ.Μ.Ε



Βασικά ευχαριστούμε που μας απάντησες. :)

Θα είμαστε σε επαφή, ιδίως με μερικούς από εμάς, που τα έχουμε οικονομήσει από τις δραστηριότητες μας στο διαδίκτυο :P

Εχεις πραγματικά ωραίο site, και αξίζει να το παρακολουθεί κανείς. Θα το βάλω και στις δικές μου ιστοσελίδες.

Αλλά έχεις αδικήσει τον Αρναούτογλου στον καιρό της ΕΤ3 που προσφέρει ενημέρωση υψηλού επιπέδου.....όταν φυσικά δεν απεργεί. :lol:
Last edit: 11 Χρόνια 1 Μήνας πριν by mastoras.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #90927 από Jason
Απαντήθηκε από Jason στο θέμα Προγνώσεις καιρού
Συμφωνώ απολυτα και σε ευχαριστώ πολύ ,

Ο Σάκης είναι πολύ καλός και αυτός και φυσικά το μόνο αξιόλογο άτομο της τηλεόρασης ....
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": mastoras

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #92010 από Jason
Απαντήθηκε από Jason στο θέμα Προγνώσεις καιρού
Αφιέρωμα με φωτογραφίες από την Ορεινή Αρκαδία-Κυνουρία....
dionysos-weather.gr/
Συνέντευξη του Σάκη Αρναούτογλου στο dionysos-weather.gr/node/58
Last edit: 11 Χρόνια 1 Μήνας πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.072 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ