Funny Quotes energ.gr

  • Sp4wN
  • Το Άβαταρ του/της Sp4wN Συντάκτης θέματος
  • Αποσυνδεμένος
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Δέν ελπίζω τίποτε.Δέ φοβάμαι τίποτε.Είμαι άφραγκος
Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #68958 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Funny Quotes energ.gr

AT έγραψε: το πετρελαιο λογικα θα πεσει τα επομενα χρονια. και αυτο ειναι καλο για τις τιμες του πελλετ.
υπαρχει τεραστια διεθνης κινητοποιηση για να πεσει το πετρελαιο (ειδικα απο την αμερικη) και φανταζομαι λονγκ τερμ θα τα καταφερουν να το ριξουν


ddt έγραψε: Φιλε με ολο το θαρος, κοψε το πολυ μεγκα,σκαι κτλ γιατι βλαπτει σοβαρα την υγεια.


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #77702 από GT
Απαντήθηκε από GT στο θέμα Funny Quotes energ.gr

busm έγραψε: Ρε παιδιά επειδή έχω μπερδευτεί. Έχω αυτό το τζάκι της ΚΑΜΙΝΟΤΕΧΝΙΚΗΣ. Επειδή ακούω πολλά, μπορείτε να μου πείτε τι είδους είναι; Είναι ενεργειακό, αερόθερμο, φόγερ; Τι είναι τέλος πάντων; Αξίζει κατά την άποψή σας ή είναι για πέταμα; Δεν έχει εξόδους αέρα πάνω από την εστία, ούτε βεντιλατέρ.


Asteris έγραψε: Κάψε 3 κιλά ξύλο την ώρα για 5 ώρες. Αν το σαλόνι πάει στους 26 βαθμούς, είναι ενεργειακό. Αν πάει στους 21, κλείδωνε τις μπανάνες στο ντουλάπι τα βράδια...



Ακόμα στα πετρέλαια...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #82343 από GT
Απαντήθηκε από GT στο θέμα Funny Quotes energ.gr

ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ έγραψε: βρε που είναι η αεροκουρτίνα ή δε την βλέπω ή λάθος την έβαλες


dimlyk έγραψε: την εχει τραβηγμενη στο πλαι :P



Ακόμα στα πετρέλαια...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.061 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ