Funny Quotes energ.gr

  • Sp4wN
  • Το Άβαταρ του/της Sp4wN Συντάκτης θέματος
  • Αποσυνδεμένος
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Δέν ελπίζω τίποτε.Δέ φοβάμαι τίποτε.Είμαι άφραγκος
Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #48118 από Sp4wN
Funny Quotes energ.gr δημιουργήθηκε από Sp4wN
Αυτό είναι ένα θέμα που θα μπορούσε να λέγεται κάλλιστα : η χαρά του παιδιού μιας και θα γράφουμε τις καλύτερες ατάκες και τις πιο αστειες που χουμε διαβάσει κατά καιρούς στο φόρουμ και κοπανούσαμε το κεφάλι μας στο πληκτρολόγιο ,από το νευρικό κλονισμό γέλιου που δεν άντεχε το ανοσοποιητικό μας σύστημα !!

Εννοείται πως οι συμμετέχοντες , ανάμεσα τους και γώ παρακαλούνται να είναι λίγο ελαστικοί καθώς στο γραπτό λόγο μερικά πράγματα ξεφεύγουν ή δε διατυπώνονται σωστά και βγάζουν γέλιο.Ε αυτό εμείς θα το εκμεταλλευτούμε !!
Αυτό ωστόσο δεν έχει κανένα εντελώς αντίκτυπο για τα άτομα που συμμετέχουν.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Sp4wN
  • Το Άβαταρ του/της Sp4wN Συντάκτης θέματος
  • Αποσυνδεμένος
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Δέν ελπίζω τίποτε.Δέ φοβάμαι τίποτε.Είμαι άφραγκος
Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #48121 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Funny Quotes energ.gr

thanosdeniro έγραψε: καλησπερα!! ΕΧΩ ΑΓΟΡΑΣΕΙ 3 ΜΕΡΕΣ ΕΝΑ ΠΑΝΕΛ ΚΡΥΣΤΑΛΙΝΟ 600WATT CRYSTAL AUDIO ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΕ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΣΠΙΤΙ ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΡΑΓΙΣΜΕΝΟ??????? ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΥΡΙΟ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΠΟΥΝ? ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΛΑΙΩ ΤΑ 400 ΕΥΡΩ!! ΕΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΗ!!


Giogud : Μη στεναχωριέσαι. Με τον πρώτο εκκαθαριστικό θα το έσπαζες μόνος σου.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Sp4wN
  • Το Άβαταρ του/της Sp4wN Συντάκτης θέματος
  • Αποσυνδεμένος
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Δέν ελπίζω τίποτε.Δέ φοβάμαι τίποτε.Είμαι άφραγκος
Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #48122 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Funny Quotes energ.gr
για το τι απόδοση έχει η σόμπα:

μανολης έγραψε: 32kw αν ειναι μονομενο το σπιτι κανονικα 23kw


Stergiosbik: Ωπα!Τωρα αυτο τι ειναι? :woohoo:
Μαλλον προκειται για μοναδικη περιπτωση σομπας που ανεβοκατεβαζει την ισχυ της με βαση την μονωση του σπιτιου!!!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Sp4wN
  • Το Άβαταρ του/της Sp4wN Συντάκτης θέματος
  • Αποσυνδεμένος
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Δέν ελπίζω τίποτε.Δέ φοβάμαι τίποτε.Είμαι άφραγκος
Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #48124 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Funny Quotes energ.gr

jnet έγραψε: Η Μοσχάλης ΑΒΕΤΕ κάνει δώρο μια σκούπα στάχτης για το μέλος με αύξων αριθμό 2000.
Είναι το μέλος akasa με δηλωμένο όνομα AK.
Παρακαλούμε να επικοινωνήσει με το Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. για να συνεννοηθούμε πως θα πάρει το δώρο του.
Ευχαριστούμε την Μοσχάλης ΑΒΕΤΕ για την Δωροθέτηση.

jnet έγραψε: Τελικά το μέλος δεν επικοινώνησε. Τελευταία ημέρα για επικοινωνία η αυριανή. Μέτα θα δούμε μηπως και το δωροθετήσουμε αλλου το δώρο :)

την ίδια ημέρα ...
Nasikas : Βαλτε την σε κλήρωση. :)

Sp4wN : Sp4wN :P

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Sp4wN
  • Το Άβαταρ του/της Sp4wN Συντάκτης θέματος
  • Αποσυνδεμένος
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Δέν ελπίζω τίποτε.Δέ φοβάμαι τίποτε.Είμαι άφραγκος
Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #48125 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Funny Quotes energ.gr

RAF έγραψε: Ενας φιλος μου (λιγο ψαγμενος) μου ειπε οταν ειδε το δικο μου οτι μαλλον θα χρειαστει κατασκευη κλαπετου για καλυτερη εκμεταλευση της θερμοτητας των καυσαεριων

tgiannak έγραψε: εντάξει φιλε raf μη με παρεξηγησεις αλλα πες του φιλου σου οτι αυτος θελει κατασκευη κλαπετου στον εγκεφαλο του..


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Sp4wN
  • Το Άβαταρ του/της Sp4wN Συντάκτης θέματος
  • Αποσυνδεμένος
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Δέν ελπίζω τίποτε.Δέ φοβάμαι τίποτε.Είμαι άφραγκος
Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #48126 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Funny Quotes energ.gr

GT έγραψε: Καλωσήρθες και καλά ποσταρίσματα!
Τι εστία είναι?
Φυσικής ροής να υποθέσω?
Εισαγωγή αέρα θέρμανσης (όχι καύσης), γίνεται για να υπάρξει φυσική ροή?
Υπάρχει δηλαδή περσίδα στην πρόσοψη, κάτω από την εστία?
Αν είναι φυσικής ροής, ο αέρας του θερμοθαλάμου ζεσταίνεται, βγαίνει στο δωμάτιο από τις πάνω περσίδες και αναπληρώνεται με αέρα δωματίου από την κάτω περσίδα. Αν αυτή δεν υπάρχει, τότε ο θερμοθάλαμος υπερθερμαίνεται.
Πέραν της θέρμανσης του δωματίου, η φυσική ροή του αέρα αποσκοπεί και στο δροσισμό της όλης κατασκευής.
Επίσης, αν τελικά υπάρχει κάτω περσίδα, μπορεί να μην είναι σωστή η διαστασιολόγηση / αναλογία επιφάνειας πάνω και κάτω περσίδων.Καλύτερα να επανέλθεις με πιο πολλές λεπτομέρειες και φωτογραφίες


Mapostolakis : Ευχαριστώ πάρα πολύ.Θα ρωτήσω τον πατέρα μου

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.069 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ