Οδοιπορικό στην Ελλάδα

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #82349 από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ
Πολύ χρήσιμες όλες οι πληροφορίες. Θερμή παράκληση στους φίλους, όταν σχολιάζετε σε κείμενα με φωτό, διαγράφετε τις φωτό, ώστε να μην εμφανίζονται διπλές και αφ ενός μεν μπορέι να κουράζουν, αφετέρου γίνονται πολλές σελίδες με δυσανάλογο περιεχόμενο. :)
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": mastoras

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #82418 από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ
καλημέρα.
Αν ενδιαφέρει τελικά ένα τέτοιο θέμα (παράλληλο αρκετά με της φωτογραφίας), υπάρχεο δυνατότητα να γίνει ένα μεγάλο θέμα με (υπο(θέματα) περιοχές?? Σ αυτή τη περίπτωση μπορούν να μεταφερθούν φωτό από το θέμα φωτογραφίες που αφορούν Ελλάδα, να μην είναι διπλές και κουράζουν.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #82419 από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ
χειμώνας ακόμα, η Ελλάδα πανέμορφη και το χειμώνα..
















ΔΡΑΜΑ - Παρανέστι Νέστος - Φαλακρό - Πόλη της Δράμας
Last edit: 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν by ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #82420 από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ







Δράμα
Συνημμένα:
Last edit: 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν by ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #82423 από dmtr
Απαντήθηκε από dmtr στο θέμα Οδοιπορικό στην Ελλάδα
Θεωρώ τον εαυτό μου τυχερό γιατί έχω ταξιδέψει πολύ. Έχω κάνει το γύρο του κόσμου πάνω από 20 φορές, ξεκινώντας από Southampton και ταξιδεύοντας όλο ανατολικά γυρίζαμε πίσω από άλλη κατεύθυνση.
Υπάρχουν ωραία μέρη και αλλού. Ο συνδυασμός όμως των ομορφιών της χώρας μας με τις κλιματικές συνθήκες που επικρατούν εδώ είναι κάτι το μοναδικό και ανεπανάληπτο!!!!!!!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #82427 από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ

dmtr έγραψε: Θεωρώ τον εαυτό μου τυχερό γιατί έχω ταξιδέψει πολύ. Έχω κάνει το γύρο του κόσμου πάνω από 20 φορές, ξεκινώντας από Southampton και ταξιδεύοντας όλο ανατολικά γυρίζαμε πίσω από άλλη κατεύθυνση.
Υπάρχουν ωραία μέρη και αλλού. Ο συνδυασμός όμως των ομορφιών της χώρας μας με τις κλιματικές συνθήκες που επικρατούν εδώ είναι κάτι το μοναδικό και ανεπανάληπτο!!!!!!!


Απομνημονεύματα έγραψες?? Ήδη μ αυτά που λες, θα ταν όμορφο να ακούω ιστορίες, από δρόμους, λαούς, στιγμές, ψάχνοντας τον ήλιο που δε δύει ποτέ.... :cheer:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.219 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ