Αγορά SKODA FABIA 2002 1.4 16V

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #37979 από akapsali
Αγορά SKODA FABIA 2002 1.4 16V δημιουργήθηκε από akapsali
Το σαραβαλάκι μου τα φτυσε (seat ibiza 1,4 1997( και αυτό το καιρό είμαι στα παζαρια για αγορά ενός μεταχειρισμένου SKODA FABIA 2002 1.4 16V
Επειδή δεν βρήκα κάποιον που να είναι κάτοχος η να ξερει καποια πραγαματα για αυτο το αυτοκινητο (καλό ή κακό) ας το ανφέρει για να μην κάνω καμια πατάτα τεατοιες εποχες που δεν υπάρχει φράγκο

ΥΓ Αν κάποιο μέλος εχει καποιο αυτοκινητο για πουλημα ας γραψει την μάρκα,μοντελο, έτος , τιμή

(μέχρι 2000 ευρώ)

Ευχαριστώ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #38028 από mourgos
Απαντήθηκε από mourgos στο θέμα Απ: Αγορά SKODA FABIA 2002 1.4 16V
Πουλάω ένα Nissan micra 1.4 του 2002 μοντέλο σε άριστη κατάσταση. Το πολυ θετικό ειναι οτι έχει μόνο 50.000χλμ. Ειναι της αδερφής μου που το είχε μόνο για να πηγαίνει στη δουλεια. Εννοείται δεκτός κάθε έλεγχος. Το πρόβλημα ειναι οτι ζητάω 2.800 ευρω. Το αυτοκίνητο ειναι στην θεσσάλονικη. Άμα βάζεις κάτι παραπάνω λοιπόν είμαι στη διάθεση σου.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #38093 από akapsali
Απαντήθηκε από akapsali στο θέμα Απ: Αγορά SKODA FABIA 2002 1.4 16V

mourgos έγραψε: Πουλάω ένα Nissan micra 1.4 του 2002 μοντέλο σε άριστη κατάσταση. Το πολυ θετικό ειναι οτι έχει μόνο 50.000χλμ. Ειναι της αδερφής μου που το είχε μόνο για να πηγαίνει στη δουλεια. Εννοείται δεκτός κάθε έλεγχος. Το πρόβλημα ειναι οτι ζητάω 2.800 ευρω. Το αυτοκίνητο ειναι στην θεσσάλονικη. Άμα βάζεις κάτι παραπάνω λοιπόν είμαι στη διάθεση σου.


Ευχαριστώ για την προτασή σου
Δυστυχώς δεν φτάνω με τίπoτα τα 2800 euro ..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #38097 από kinezos
Απαντήθηκε από kinezos στο θέμα Απ: Αγορά SKODA FABIA 2002 1.4 16V
εγώ έχω εδώ και 3 χρονια ένα fabia reflex 1,4 μονο θετικά πράματα μπορώ να σου πω,είμαι ικανοποιημένος μετά από απροβλημάτιστα 70.000 km,μια συνήθεια χρειάζονται τα φρένα,

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #38098 από kinezos
Απαντήθηκε από kinezos στο θέμα Απ: Αγορά SKODA FABIA 2002 1.4 16V
βεβαια του 2002 είναι η προηγουμενη γενιά τότε μην paris με τίποτα τον 1,4 με 101 ίππους έκαιγε λάδια και αποσύρθηκε

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #38115 από GT
Απαντήθηκε από GT στο θέμα Απ: Αγορά SKODA FABIA 2002 1.4 16V

kinezos έγραψε: βεβαια του 2002 είναι η προηγουμενη γενιά τότε μην paris με τίποτα τον 1,4 με 101 ίππους έκαιγε λάδια και αποσύρθηκε


Όντως, αυτός ο κινητήρας τα τσίμπαγε λίγο.
Είχα VW POLO 1.4 16V μοντ. 2000 για 7 χρόνια.
Πολύ καλός κινητήρας, αν εξαιρέσεις την κατανάλωση λαδιού.Του έπινα το αίμα βέβαια.
Το μόνο πρόβλημα που είχα, εκτός του παραπάνω, ήταν ένας καμμένος θερμοστάτης στα 7 χρόνια.

Μήπως καλύτερα να κοιτάξεις για κανένα Γιαπωνέζικο?
Επειδή θα έχει χρονάκια στην πλάτη του και είσαι στριμωγμένος οικονομικά, νομίζω πρέπει να ποντάρεις στην αξιοπιστία...


Ακόμα στα πετρέλαια...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.077 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ