Μικρές φθηνές καλοκαιρινές αποδράσεις

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #82445 από michalisgr
Γιατι η λεπτοκαρυα σας χαλαει;;

Καλα η παραλια μας δεν ειναι και ο,τι καλυτερο αλλα υπαρχει και η πλακα λιτοχωρου η στις σαλουφες.
Τον χειμωνα εχουμε τον Παλαιο παντελεημωνα με πολυ ωραιαο φαγητο οπως επισης και τους παλαιους πορρους.

Το χειμωνα λεει να ανεβεις και στο τελευταιο καταφυγ. στον Ολυμπο γνωστο ως ΤΑ ΠΡΟΙΟΝΙΑ εχει ωραιο φαγητο. Υπαρχει το Χιονοδρομικο Ελατοχωριου. Το Λιτοχωρο επισης ειναι πολυ ωραιο τον χειμωνα απλα και μονο να το περπατησεις η να πας για καφεδακι..

Αν καποιος σας θελει πληροφοριες για καλο φαγητο στη περιοχη μας απλα ας στειλει e-mail.
Last edit: 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν by michalisgr.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #82460 από stergiosbik

michalisgr έγραψε: Γιατι η λεπτοκαρυα σας χαλαει;;

Καλα η παραλια μας δεν ειναι και ο,τι καλυτερο αλλα υπαρχει και η πλακα λιτοχωρου η στις σαλουφες.
Τον χειμωνα εχουμε τον Παλαιο παντελεημωνα με πολυ ωραιαο φαγητο οπως επισης και τους παλαιους πορρους.

Το χειμωνα λεει να ανεβεις και στο τελευταιο καταφυγ. στον Ολυμπο γνωστο ως ΤΑ ΠΡΟΙΟΝΙΑ εχει ωραιο φαγητο. Υπαρχει το Χιονοδρομικο Ελατοχωριου. Το Λιτοχωρο επισης ειναι πολυ ωραιο τον χειμωνα απλα και μονο να το περπατησεις η να πας για καφεδακι..

Αν καποιος σας θελει πληροφοριες για καλο φαγητο στη περιοχη μας απλα ας στειλει e-mail.


Μιχαλη μη τρελαθουμε κι ολας.
Οι παραλιες που αναφερεις δε λενε κ τιποτα.
Παντως Λιτοχωρο ανετα θα εμενα ολο το χρονο.
Κατα την ταπεινη μου αποψη οι καλυτερες παραλιες σε ομορφια ειναι στο Ιονιο.
Ακολουθει Χαλκιδικη.

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #82476 από michalisgr
ειπαμε...δε μπορεις να συγκρινεις τη χαλκιδικη με τη λεπτοκαρυα σε παραλιες.. Η χαλκιδικη ειναι ο επιγ. παραδεισος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #82479 από PIRSOS.DIMAR
Λενε εαν δεν παινεψεις το σπιτι σου θα πεσει να σε πλακωσει.....
Ιερισσος χαλκιδικης.Δεν ειμαι απο εδω αλλα επελεξα να μεινω εδω.Καθε αρχη και δυσκολη.Πρωτος χρονος λειτουργειας.Εαν εκανα καλα θα το δειξει ο χρονος και για την ωρα ειμασται δυσκολα.Οφλεβαρης κιαν φλεβισει καλοκαιρι θα μυρισει..ερχεται..
Last edit: 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν by dimlyk.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #82513 από ippomas
Eχει πολλα ωραια μερη να περαση κανεις ομορφα, εγω επειδη εχω ζηση σε Θεσ/νικη και εχω γυριση την Χαλκιδικη εχει ωραια μερη αλλα λιγο τσιμπανε οι τιμες τους, πληροφοριακα στην Θασο που ημουν το καλοκαιρι για να μην αναφερω την Καβαλα και συγκεκριμενα στα Λιμεναρια, εμενα με 25ε το δικλινο, και επινα ενα τσιπουρο σε ταβερνα με μεζε τηγανιτα διαφορα κλπ με 2ε. Πιστευω οτι εχουν κατεβαση πολυ τις τιμες τους, και μην ξεχναμε οτι ειναι νησι.

Το να ρωτας δεν ειναι κακο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #82772 από alex_nous
Προσωπικά τον θεωρώ τον κοντινότερο ''παράδεισο'' στην Θεσσαλονίκη! Μια και όπως ξαναγράφτηκε αν δεν παινέψεις το σπίτι σου θα πέσει να σε πλακώσει... δεν μπορώ να μην παρουσιάσω το Ναυάγιο ή αλλιώς Φανάρι Επανωμής!
Το σπίτι μου είναι εδώ και τρία χρόνια εκεί κοντά (αν και δεν είμαι από εκεί) οπότε είναι ο καθημερινός καλοκαιρινός προορισμός μου! Στα μειονεκτήματα η δύσκολη πρόσβαση και η έλλειψη υποδομής, ενώ στα πλεονεκτήματα η καταπληκτική θάλασσα (καμία σχέση με τον Ποταμό) και φυσικά η έλλειψη υποδομής. Αυτό γιατί σε άλλους αρέσουν οι υποδομές και σε άλλους όχι! Οι επόμενες φωτογραφίες δεν είναι δικές μου αλλά τις θεωρώ απαραίτητες για να καταλάβουν αυτοί που δεν έχουν πάει!







Συνημμένα:
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.073 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ