Πόσο καλές είναι οι Αντλίες Θερμότητας;

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #109528 από dimlyk
συμφωνω μ οσα ειπατε αλλα παρε καμμια προσφορα ακομα
και κυριως γνωμες ...και δεσ ποιος θα σου ¨γεμισει το ματι" :)


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #109529 από vladimirus
Προσφορές πήρα και από καταστήματα και από την ΔΕΘ. Για ανάλογο επώνυμο προϊόν αλλά και για την ίδια ακριβώς αντλία , δεν βρήκα καλύτερη τιμή μαζί με την εγκατάσταση στην Θεσσαλονίκη. Όμως μου άρεσε το ότι μου εξηγήσαν και παρ'όλο που τους είπα μήπως χρειάζεται να βάλουμε κάτι παραπάνω όπως μεγαλύτερα σώματα , δοχείο αδράνειας κτλ , αυτοί είπαν θα κάνουν τους υπολογισμούς τους και αν απαιτείται θα το βάλουν στην προσφορά. Το μόνο που μου είπαν είναι βάλω νυχτερινό ρεύμα για μεγαλύτερο όφελος το οποίο και σκόπευα να κάνω. Γενικά έχουν καλό όνομα και το διατηρούν (προσωπικά και για την ώρα) γιατί φέρονται επαγγελματικά και ανθρώπινα.

Αν κάποιο μέλος του forum έχει υπ'όψην του κάποιο ανάλογο προΙόν σε ίδια ή καλύτερη τιμή , ας μου στείλει παρακαλώ ένα ιδιωτικό μήνυμα αν αυτό είναι επιτρεπτό.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #109531 από jnet

vladimirus έγραψε: Προσφορές πήρα και από καταστήματα και από την ΔΕΘ. Για ανάλογο επώνυμο προϊόν αλλά και για την ίδια ακριβώς αντλία , δεν βρήκα καλύτερη τιμή μαζί με την εγκατάσταση στην Θεσσαλονίκη. Όμως μου άρεσε το ότι μου εξηγήσαν και παρ'όλο που τους είπα μήπως χρειάζεται να βάλουμε κάτι παραπάνω όπως μεγαλύτερα σώματα , δοχείο αδράνειας κτλ , αυτοί είπαν θα κάνουν τους υπολογισμούς τους και αν απαιτείται θα το βάλουν στην προσφορά. Το μόνο που μου είπαν είναι βάλω νυχτερινό ρεύμα για μεγαλύτερο όφελος το οποίο και σκόπευα να κάνω. Γενικά έχουν καλό όνομα και το διατηρούν (προσωπικά και για την ώρα) γιατί φέρονται επαγγελματικά και ανθρώπινα.

Αν κάποιο μέλος του forum έχει υπ'όψην του κάποιο ανάλογο προΙόν σε ίδια ή καλύτερη τιμή , ας μου στείλει παρακαλώ ένα ιδιωτικό μήνυμα αν αυτό είναι επιτρεπτό.


Είναι επιτρεπτό αλλά είναι καλύτερα να γράφονται εδώ μέσα για να ενημερώνετε και ο υπόλοιπος κόσμος που κάνει ερευνα αγοράς.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #109632 από Stef

vladimirus έγραψε: Προσφορές πήρα και από καταστήματα και από την ΔΕΘ. Για ανάλογο επώνυμο προϊόν αλλά και για την ίδια ακριβώς αντλία , δεν βρήκα καλύτερη τιμή μαζί με την εγκατάσταση στην Θεσσαλονίκη. Όμως μου άρεσε το ότι μου εξηγήσαν και παρ'όλο που τους είπα μήπως χρειάζεται να βάλουμε κάτι παραπάνω όπως μεγαλύτερα σώματα , δοχείο αδράνειας κτλ , αυτοί είπαν θα κάνουν τους υπολογισμούς τους και αν απαιτείται θα το βάλουν στην προσφορά. Το μόνο που μου είπαν είναι βάλω νυχτερινό ρεύμα για μεγαλύτερο όφελος το οποίο και σκόπευα να κάνω. Γενικά έχουν καλό όνομα και το διατηρούν (προσωπικά και για την ώρα) γιατί φέρονται επαγγελματικά και ανθρώπινα.

Αν κάποιο μέλος του forum έχει υπ'όψην του κάποιο ανάλογο προΙόν σε ίδια ή καλύτερη τιμή , ας μου στείλει παρακαλώ ένα ιδιωτικό μήνυμα αν αυτό είναι επιτρεπτό.

Εχω βάλει την ίδια αντλία πέρσυ σε λίγο μικροτερο σπίτι και δεν είχα κάποιο πρόβλημα.Εργολαβικό διαμέρισμα και το δικό μου στον τελευταίο όροφο.Σώματα (5) δεν άλλαξα και η εξοικονόμηση σε σχέση με την κεντρική πετρελαίου έφτασε το 60%.Η αντλία είναι ίσως το πιο πρακτικό σύστημα απο την άποψη ότι δεν έχεις να νοιαστείς για τίποτα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #109667 από mamep
Τελικά πήρε κάνεις μαιλ από τον tsiorak?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #109956 από tifozi3
καλημερα και απο εμενα να ρωτησω και εγω η αντλια θερμοτητασ κανει σε μερη που εχει αρκετεσ ημερεσ μειον και απο αποψεισ οικονομικησ και αν κανει δουλεια η αντλια μιλαμε για μειων 6 το πρωι μου δειξανε μια ονομα climaveneta 14.9 kw θερμοκρασια νερου 65 για μεζονετα 130 65 και 65 με περαστικα 8000.ευχαριστω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.106 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ