Πόσο καλές είναι οι Αντλίες Θερμότητας;

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #89299 από kouliko
Σταύρο για στείλε κανά στοιχείο για τον μηχανολόγο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #89306 από dimlyk
μεσω εμαιλ παιδια :)


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #89338 από kouliko
ok αν θες στείλε μου στο kouliko @ gmail.com

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #89442 από Stef

ΣΤΑΥΡΟΣ Κ. έγραψε:

Stef έγραψε:

ΣΤΑΥΡΟΣ Κ. έγραψε: το ιδιο πραγμα ακριβως πρεπει να ανζητησεις και απο τον μηχανολογο.εναν ανθρωπο που κατοπιν της αμοιβης που θα σου ζητησει θα σου παραδωσει εγγραφως την πιστοποιημενη μελετη του για το σπιτι σου η οποια σου ανηκει για οτι και αν θελησεις να κανεις μελλοντικα.αν ο ανθρωπος αυτος μαζι με την μελετη του σου προτεινει ταυτοχρονα και καποια συγκεκριμενη εταιρεια και οχι μονο πιθανες λυσεις (θερμομονωση,επισκευη-αναβαθμηση η" και αντικατασταση συστηματος θερμανσης )μαλλον κατι δεν παει καλα με τον επαγγελματισμο και την αξιοποστια του και αυτο πρεπει να σε πονηρεψει λιγο.

Δεν υπάρχει τέτοιος μηχάνολόγος.Όλοι όσοι κάνουν μελέτες ξέρουν το τι κυκλοφορεί στην αγορά και σίγουρα έχουν πάρε-δώσε με μια τουλάχιστον εταιρία.Άσε που οι περισσότεροι δεν κάνουν μόνο την μελέτη αλλά και την εγκατάσταση σε μια δουλειά .γιατί αλλιώς δεν βγαίνει οικονομικά.Εσύ στη συνέχεια θα πρέπει να κρίνεις και να εκτιμήσεις τις συμβουλές του.

stef μαλλον εχεις γωρισει μονο "λαθος" ανθρωπους οι οποιοι στα πλαισια των καιρων προσπαθουν να εκμεταλλευτουν καταστασεις και την αγνοια σε τεχνικα θεματα των απλων ανθρωπων -πελατων προς οικονομικο οφελος των ιδιων χωρις ιδιαιτερους ενδοιασμους.ειμαι σε θεση να γνωριζω απο προσωπικη εμπειρια οτι υπαρχουν εκει εξω- στην ζουγκλα για πολλους της αγορας-αξιολογοι ανθρωποι αριστοι επαγγελματιες που το μονο που κανουν ειναι αυτο το οποιο τους ζητας.θερμομηχανολογικη μελετη του χωρου σου -μελετη απωλειων και αναγκες θερμανσης.δεν ξερω αν επιτρεπεται η προβολη στοιχειων αλλα μπορω να προτεινω ανθρωπο ο οποιος οχι απλα τηρει τις σωστες αποστασεις αλλα ειναι προθυμος να βοηθησει ακομη και οικονομικα παραχωροντας την οποια εκπτωση του κανει η εκαστοτε κατασκευαστρια εταιρεια στον πελατη του.τουλαχιστον αυτο εγινε στην δικη μου περιπτωση.(να σημειωσω οτι δν μου προτεινε καμια εταιρεια παρα μονο οταν κατεληξα καπου μετα απο ερευνα αγορας μου προτεινε την παραχωρηση της εκπτωσης του.)

Μάλλον ο δικός σου αποτελεί εξαίρεση απο τις λίγες.Και να είσαι σίγουρος ότι δεν σου παραχώρησε όλο το ποσοστό έκπτωσης που παίρνει απο την εταιρία.Και πιστεψέ με,ξέρω πολλούς μηχανολόγους ανα την επικράτεια.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #89496 από dimlyk
μην εισαι απολυτος :)


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #89728 από ΣΤΑΥΡΟΣ Κ.
σε αντιθεση με εσενα εγω γνωριζω ελαχιστους και ισως να σταθηκα τυχερος.το θεμα ειναι οτι μου εκανε πολυ καλη τιμη σε σχεση με αλλους που μιλησα,δεκτικος σε παρατηρησεις-αποριες μου και εξυπηρετικοτατος.τωρα οσο για το ποσοστο εκπτωσης ισως να ειναι οπως τα λες αλλα αυτο που με ενδιαφερει εμενα ειναι πως οπως και να εχει βγηκα κερδισμενος

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.110 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ